Jump to content
Dogomania

[NiZ] ŁÓDŹ STEFF półtora roku czekał na dom! WŁAŚNIE GO ZNALAZŁ!!!! :) :) :) :) :) :)


Tuśka

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stefcio tak jak w zeszłym roku przygotowuje się do następnej zimy w budzie :shake: Ciekawe ile jeszcze takich zim przed nim..... A jemu się marzy ciepły domek...
Ja też mam marzenie. Że w końcu wyremontuje moją pracownie i będzie moim domem. A w tym domu będą wszystkie moje psy. Mam nadzieję że Steff będzie wtedy już od dawna u swoich ludzi....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Gdzie jestes domku:roll:[/quote]

RITA nowy domek się właśnie znalazł!!!!!!!!
Załatwiałam adopcje innego psa-Leosia z ogrodu botanicznego. Leoś miał wielu chętnych i wybrałam dla niego dom. Wspaniała, ciepła sympatyczna Pani Luiza z Poznania.
Dziś przyjechała po Leosia, miałyśmy się spotkać w ogrodzie bot. P opiekująca się Leosiem pokazała go a Pani Luiza dzwoni do mnie i prawie z płaczem mówi że Leoś jest za duży, że się boi że sobie z nim nie poradzi i że chyba z niego zrezygnuje.
I sobie pomyślałam że ona po Steffa przyjechała.
Zaproponowałam jej żebyśmy podjechały do mnie bo mam 8 tymczasowiczów może akurat coś się spodoba. Żeby nie przyjeżdżała do Łodzi na darmo, żeby dziecko nie płakała że mama bez psa wróci...
I przyjechała. Wygłaskała wszystkie moje psy i nie chciała szczeniaka (a mam ich 7 więc było w czym wybierać). Usłyszała jak długo Steff już czeka i już wiedziała że to będzie JEJ pies. To musiało być przeznaczenie! Steff miał taką konkurencję a jednak to on z znalazł dziś dom. Mało tego, Pani Luiza ma w nazwisku stefana ;)

[SIZE=4][COLOR=Lime]STEFF W NOWYM DOMU!!!!![/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi:

A na Leosia mam co najmniej dwuch chętnych, zresztą Leoś jest psem majestatycznym i pięknym i cały czas dzwonią ludzie w jego sprawie ;)

Link to comment
Share on other sites

:smilecol:
A ja cały czas popłakuję ze szczęścia.Luiza już dzwoniła i wszystko jest ok. Steff zniósł podróż dobrze. Jej synek już Steffka kocha :loveu:
Chcę Wam wszystkim bardzo podziękować. Byliście tak długo na wątku Steffa. A wiem że wiało tu nudą. Pies, bezpieczny na tymczasie. Nie było nic interesującego. A są osoby które przez ten 1,5 roku były i pamiętały.
:Rose:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wprawdzie nie pisałam nic na watku, ale miałam Steffa w moim podpisie, bo bardzo chciałam, by znalazł dobry domek. Taki piękny piesek, aż dziw bierze, że musiał tak długo czekać.
Bardzo sie cieszę, że ma DOM. Mam nadzieję, że będą dalsze wieści od Steffa.

Link to comment
Share on other sites

Stefciu ja i moja Tobcia strasznie sie cieszymy ,że nareszcie znalazłeś ciepły domek.:loveu::loveu::loveu: Tobcia wie jak to jest kiedy czeka się na tego wymarzonego człowieka.Ona czekała na mnie w schronisku pół roku. A teraz jest u mnie i kocham ją całym sercem.:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...