Jump to content
Dogomania

maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!


_bubu_

Recommended Posts

[B]
Puszek trafił do schroniska kilka dni temu po wypadku.
Przebywa w lecznicy , jest w trakcie diagnostyki.
To maleństwo waży niecałe 5 kg i ma max 2 lata. Może mniej.
Zderzenie z dużym samochdem musiało być dla niego szokiem.
Puszek ma probemy z chodzeniem , nie staje na jedną łapkę , ale może uda się mu pomóc. maleństwo jest narazie wystraszone i obolałe.
Futerko jest skołtunione i zaniedbane - mam nadzieję że przy pomocy naszej ulubionej Pani fryzjerki , Pusio przejdzie metamorfoze.
Jednak sami nie damy rady - prosimy was o pomoc . Pusio jest szóstym zwierzakiem pod naszą opieką w tej chwili , którego musimy opłacać - leczenie , pobyt w lecznicy... To wszystko dużo kosztuje. Prosimy o pomoc w bazarkach ! Dla nas liczy się każda złotówka.
Szukamy także pilnie domu tymczasowego dla Puszka - powinien mieć troskliwą opiekę , w domu z pewnością szybciej wróci do zdrowia.
jeśli ktoś chciałby wesprzeć Pusia - podaję numer konta:

78213000042001038801430001
VWBank

ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE
UL.JAGIEŁŁY 5 M 19
14-100 OSTRÓDA

! Tytuł przelewu musi wygladać tak , inaczej pieniążki do nas nie dotrą ! :
" od: (twój pseudonim ) dla: bielskie czworonogi "
np.: od: bubu dla: bielskie czworonogi
[/B]
-----------------------------------------------------------------------

[B][SIZE=3]mamy już diagnoze . Puszek jest w ciężkim stanie - ma bardzo poważnie uszkodzoną miednicę. [/SIZE]
Bez operacji pozostanie kaleką na całe życie. A jest młodziutki i całe życie przed nim.. Jedyną szansą jest droga operacja - i to jak najszybciej.
Koszt takiej operacji to może być 1000zł a może nawet więcej..
Jednak nie zostawimy go w takim stanie - przecież zabrałyśmy go ze schroniska aby mu pomóc. Będzie operowany.
prosimy o bazarki! najmniejsze nawet wpłaty - każda złotówka się liczy! Wiem że na dogomaniaków można liczyć - już nie raz się o tym przekonałyśmy.
Dajmy szansę maluszkowi ..
[SIZE=6][COLOR=Red]Pomożecie ?[/COLOR][/SIZE][/B]


[B] A oto Puszek :[/B]

[IMG]http://img179.imageshack.us/img179/2262/82847045eu2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/613/49129573ll7.jpg[/IMG]

[B] kiedy wiozłam go samochodem do lecznicy - był bardzo grzeczny . siedział spokojnie ale widać że był zaciekawiony.[/B]

[IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1009/16728982vv9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3317/11234522qt0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/540/35387196ts6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Piesek jest śliiiiiiczny, mam nadzieję że wŁaściciele będą go szukać. Pani doktor znalazŁa go leżącego na drodze. Może komuś uciekŁ? Może ktos go szuka? Mam nadzieję że tak jest.
W schronisku jak zobaczyŁam pieska poinformowano mnie że to suczka więc dostaŁa imię Pusia :):):) wyobrażacie sobie zdziwienie kiedy okazaŁo się że to piesek ;) Ale kiedyś byŁa podobna historia z Kają , na początku myśleliśmy że to Kajtek :)

Link to comment
Share on other sites

To jest cudo, że też natura potrafi stworzyć takie zjawisko!
Rozumiem, że jest w trakcie diagnostyki ale czy są już jakieś spekulacje wetów co do tego, jaka jest przyczyna problemów z łapką i co tak dokładnie malcowi dolega? Na co będą musieli przygotować się ewentualni chętni do udzielenia Pusiowi pomocy poprzez DT lub DS? (wydatki, długość leczenia, możliwość wystąpienia komplikacji, rokowania poprawy).

Link to comment
Share on other sites

Jest słodki i taki biedny:( Zdrowiej maluchu.
Miałam kiedys Pieska o imieniu Puszek, bardzo Go kochałam i też został uratowany a potem był szczęsliwy w moim domu. Z Tobą Puszku tak też będzie!
W tygodniu wyskrobie dla Ciebie grosik, tylko ciotki please info na pw, bo się potem gubię któremu piesiowi ile deklarowałam:oops:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]mamy już diagnoze . Puszek jest w ciężkim stanie - ma bardzo poważnie zmiażdżoną miednicę. [/SIZE]
Bez operacji pozostanie kaleką na całe życie. A jest młodziutki i całe życie przed nim.. Jedyną szansą jest droga operacja - i to jak najszybciej.
Koszt takiej operacji to może być 1000zł a może nawet więcej..
Jednak nie zostawimy go w takim stanie - przecież zabrałyśmy go ze schroniska aby mu pomóc. Będzie operowany.
prosimy o bazarki! najmniejsze nawet wpłaty - każda złotówka się liczy! Wiem że na dogomaniaków można liczyć - już nie raz się o tym przekonałyśmy.
Dajmy szansę maluszkowi ..
[SIZE=6][COLOR=Red]Pomożecie ?[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALMA2']Biedny piesek. A kiedy ta operacja by się odbyła. Wyślę jakiś grosz.[/QUOTE]
Operacja jest ustalana, będzie ją przeprowadzaŁ specjalista bo sparwa jest poważna. Trzeba dobrać m.in.specjalne pŁytki.
Wyjścia byŁy dwa
1.pies zostaje w takim stanie w jakim jest i kuleje na 3 Łapach do końca życia a miednica nie wiadomo jak się zrasta.
2. kosztowna operacja, pŁyty, druty i szansa na bezbolesne życie.

Decyzję podjęŁyśmy jednogŁośnie. Jeśli ktoś chce pomóc wyślę Pw z numerem konta.

Link to comment
Share on other sites

Puszek wczoraj był bardzo wystraszony, natomiast dziś podszedł do mnie jak zabierałam go przed lecznicę. Przeniosłam go na trawkę a tam słodki maluszek po 2 krokach sobie siada i obserwuje wtedy chwila głaskania i "rozmowy" i maluch znów robi 2 kroczki na wąchanie. Te mikrokroczki dzis zaowocowały kuponkiem(pokaźnym jak na taki drobiazg) więc maleństwo nie będzie się meczyć w klatce.
Dziewczyny super, że go zabrałyście ze schronu, jak długo on musiałby jeszcze tam cierpieć.
Mam kiepski miesiąc ale postaram się wyskrobać jakiś grosz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALMA2']Pomogę troszkę pieskowi. To poprosze o nr konta naPW z adresem bo ja niestety wysyłam pocztą.
Cioteczki Bubu i Hund jesteście z jednej "paczki" pomagającej na miejscu pieskowi?:p[/QUOTE]
A czy są jakieś wątpliwości?
Pw wysŁaŁam, aganiechaa będę u chŁopaków dziś w poŁudnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...