Jump to content
Dogomania

Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM


annama

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Racja :lol:, ale i tak dzięki za wrzucenie na serwer i przerobienie na pdfa. Ja właśnie wróciłam z akcji rozklejania w mojej okolicy, podczas której zepsuł mi się samochód, jakoś się dowlokłam z powrotem, ale benzyna leje się jak z dziurawego garnka :placz:

Link to comment
Share on other sites

Zamieniłam mój obrazek na Twój, jest zdecydowanie lepszy. Miejmy nadzieję, że to cokolwiek pomoże biedaczkom. Siedzą tam w kojcu i nie wiedzą, co się dzieje. Zwłaszcza ta młoda, Dzikus, który urodził się w lesie i nie wiedział, co to człowiek. A teraz już ciągnie za rękaw, żeby to właśnie ją głaskać :-)

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili naprawdę nie wiem, kiedy je trzeba będzie zabrać, na razie za nie zapłaciłam do piątku. Na pewno ich nie wyrzucą z lecznicy tak od razu. Nie wiem, czy dramatyzowanie coś pomoże, nikt nawet nie zaoferował, że przyklei choć jeden plakat w Wawie :-( , a ja przecież mieszkam na kompletnej wsi a teraz bez auta jestem całkiem uziemiona (bo jestem sama w tym tygodniu). Liczę na piątkową Wyborczą a potem nie wiem, może je komuś podrzucę przez płot? ;-)

Link to comment
Share on other sites

Koniecznie (!) zmieńcie tytuł !!!
Napisać trzeba, że muszą odejść z lecznicy, a nie mają dokąd....
I że to pilne.

W międzyczasie może (by dać trochę czasu na szukanie czegokolwiek) zastanówcie się np. nad jakimś hotelikiem !

Czy to 40 zł jest za obie razem w lecznicy ?

[B]No i poprosimy o wsparcie finansowe ze strony Dogo !!!!!!
Bardzo poprosimy !!!!

Dziewczyna nie da rady...
[/B]
Dwie sunie - to naprawdę spory problem z adopcją !!!!!
Może ktoś ma kawałek ogrodzonego terenu... I pomoże....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...