Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani, nie wiem czy to na cos się przyda, ale zacytuję wpis koleżanki z naszego forum buldogów:

<<<[url=http://www.doz.pl/apteka/p11219-Minirin_0.2_tabletki_02_mg_30_szt]Minirin 0.2, tabletki, 0,2 mg, 30 szt - Apteka internetowa dbam o zdrowie[/url]
wyglada na to, że w tej aptece internetowej mininrin można kupić u nas
znalazłam jeszcze takie ogłoszenie
"Mam do sprzedania MINIRIN 0,2mg (26 tab.), zużyłem 4 szt. z opakowania 30 tab. Lek sprzedam za połowę ceny. Kontakt : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] "
ogłoszenie jest z końca sierpnia 2009 z forum gazety wyborczej
a tu jeszcze inne wiadomości
W ŁODZI SA DWIE APTEKI O NAZWIE 'KWIATY POLSKIE'JEDNA NA KOŚCIUSZKI
PRZY ANDRZEJA,DRUGA NA PLACU REYMONTA -TO JEDYNE APTEKI GDZIE LEK
KOSZTUJE 89ZŁ.SAMA ZAOPATRUJE SIE W NIEGO DLA CÓRKI OD ROKU A CENA
JEST NIEZMIENNA,POZA TYM NIGDZIE TANIEJ SIĘ GO NIE DOSTANIE>>>
[URL="http://www.adopcjebuldozkow**********/posting.php?mode=replace&p=43550&t=1264"]Przenieś ten post[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Cantadora!
W skrócie na czym polega ta choroba moczówka- złe wydzielanie wazopresyny.która jest odpowiedzialna za gospodarkę wodną organizmu!
Wtedy dużo się pije,bo w organiznie brakuje wody,gdyż jest zbyt szybko wydalana!
Gdy wazopresyna jest podawana /Minirin!/ organizm działa poprawnie!

Link to comment
Share on other sites

Muszę Was prosić o pomoc w innej jeszcze sprawie...W grudniu zeszłego roku wzięłam na tymczas niewidomą suczkę, Babulinkę. Niestety, dotąd nikt nie wyraził zainteresowania nią, mimo że to naprawdę kochana, bezproblemowa psinka (może była za słabo ogłaszana...?). Ja z powodów finansowych pracuję teraz 7 dni w tygodniu i nie wyrabiam się czasowo i fizycznie z opieką nad 3 psami. W tej sytuacji muszę szukać Babulinie innego tymczasu :-(. Czy mógłby ktoś pomóc w tej sprawie?
Suczka jest bardzo grzeczna, lubi inne zwierzęta (byle był przyjaźnie nastawione) i nawet byłoby dobrze gdyby miała jakiś przyjaciół w nowym domu tymczasowym. Jedyny problem z nią jest taki, że nie chodzi na smyczy i po schodach i trzeba ją znosić, a trochę waży.
Mogę dołożyć się do karmy, gdyby w grę wchodziły finanse. Babulina jest uczulona na drób i musi jesć karmę z czymś innym.
Sprawa jest pilna, niestety...

Link to comment
Share on other sites

Również udało mi się załatwić te hmmm jak napisałem na Owczarku tik taki- Czarusiowi (będzie miał zapasik:multi:)jak będzie z odbiorem ?Gdzie i jak i przez kogo-Ja jestem z Górnego Śląska-razem z Peterem mieliśmy przyjemność dowiezć Czarusia do Wrocka-proszę o odpowiedz na PW na Owczarka lub tutaj-PZDR:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Również udało mi się załatwić te hmmm jak napisałem na Owczarku tik taki- Czarusiowi (będzie miał zapasik:multi:)jak będzie z odbiorem ?Gdzie i jak i przez kogo-Ja jestem z Górnego Śląska-razem z Peterem mieliśmy przyjemność dowiezć Czarusia do Wrocka-proszę o odpowiedz na PW na Owczarka lub tutaj-PZDR:loveu:[/quote]
Bardzo, bardzo dziękujemy :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi:
Mógłbyś, jeśli to nie dodatkowy kłopot, wysłać mi te tik-taki pocztą...?
Adres podam na pw :lol:

Link to comment
Share on other sites

Czy moglibyście pomóc w jeszcze innej sprawie...?
AniaAniołek, która od dawna bardzo nam pomaga ma poważny problem. Jej program "Miau hau", który był nadawany w TV, o zwierzętach (porzuconych, do adopcji, jak się opiekować czworonogami itp.), który bardzo się podobał, został zdjęty z anteny z powodu braku sponsora :mad:. Czy moglibyście wysłać maila z pytaniem co dzieje się z programem, czemu zdjęty itp. na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] z dopiskiem do Dyrektora Jarosława Hasińskiego? :modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']:lol:Nie ma sprawy ale to w poniedziałek ,bo wybiorę się z mojej pipidówy na większe służbowe :razz:załatwianie spraw-PZDR i wymmiziaj Kochanego Czarusia:loveu:[/quote]
Nie ma pośpiechu, możemy poczekać do poniedziałku ;).
Czaruś wymiziany ;), on pieszczoty lubi bardziej niż mięsiwo...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Poprawię adres mailowy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

A co na Twoją sytuację, opisaną 2 posty wcześniej mówią osoby, które oddały Ci niewidomą suczkę na dt?[/quote]
Palnęłam z tym adresem, dzięki za poprawkę ;)

A suczkę wzięłam ze schronu w Koninie. Nie miała tam bardzo źle, spała w kuchni i dbali o nią, ale nie wychodziła na dwór w ogóle i załatwiała się koło posłania, więc myślałam, że uda się ją trochę zsocjalizować na tymczasie i łatwiej jej się dom znajdzie, ale nikt o małą nie pyta...:roll:
Nie chcę jej oddawać z powrotem do schronu, choć może by ją wzięli w tej sytuacji. Ona jest naprawdę kochana i zasmakowała już w domowym życiu, załatwia się ładnie na dworze, kłopotów z nią nie ma , tylko ja nie mam kiedy o nią zadbać, ledwie znajduję troche czasu, aby odsapnąć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']No to chyba trzeba jakieś ogłoszenia porobić. Tylko ona z tych "trudnoadopcyjnych", pewnie długo będzie szukała domu, a tu czasu mało...
Mogę zrobić allegro, ale potrzebuję do niego wszelkich informacji i zdjęć.
Najlepiej by było znaleźć jakiś inny dt. Tylko cholera gdzie?![/quote]
Tak, ja też myślałam raczej o tymczasie, bo małą wyadoptować będzie trudno... Ona ma właściwie same zalety, poza jedynie nadwagą, więc kłopot z nią żaden, szczególnie jak ma się ogród, żeby mogła sobie pochodzić. Ja muszę ją znosić po schodach, a niestety ona trochę waży.
Ale lubi spacerować, choć nie długo, lubi inne zwierzęta, lubi pieszczoty...ona właściwie wszystko lubi, jest cichutka, głównie śpi lub po prostu leży sobie. U mnie teraz najgorszy jest brak czasu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...