Jump to content
Dogomania

SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!


pati-c

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze się nie załamałam..choć chyba jestem na dobrej drodze..
Mrówa MUSI znaleźć dom!
MUSI,bo nie może u nas zostać na stałe..tym razem dt nie ma szans zamienić się w ds..
I stres mnie zżera..bo chcę dla niej dobrze,a sama nie mogę zapewnić jej spokojnego życia.. którego mi też brak..

Link to comment
Share on other sites

No i Mrówa wylądowała w nowym domu.
Młodzi ludzie z W-wy z 4(!)dzieci..
Byłam pełna niepokoju jak do nich jechałam..czy to wogóle dobry pomysł..
Na miejscu okazało się,że Mrówa ma chyba zadatki na opiekunkę do małych dzieci- 2,5letniej dziewczynce dawała robić ze sobą wszystko- mizianie po brzuchu (leżąc kołami do góry),zabawa piłeczką, głaskanie po każdej części ciała..
Pierwotnie nie za bardzo chciałam oddawać Mrówę do domu z małymi dziećmi,ale to co dziś poobserwowałam przez ponad 2godz.przekonało mnie,że byłam w błędzie.
Państwo wykazali się normalnym,zdrowym podejściem do psiny.
Pani nie pracuje, zajmuje się dziećmi,więc Mrówa nie będzie spędzać długich godzin sama. Tuż obok są Pola Mok.,więc jest gdzie iść na spacer.
Po wzajemnych obserwacjach i rozmowie podpisaliśmy umowę adopcyjną.
Jako że Mrówa musi dostawać leki i odżywki zostawiłam całą rozpiskę co i jak podawać, oraz umówiliśmy się,że za jakiś czas wpadnę i dowiozę "advokata" (a przy okazji sprawdzę jak się ma mała)
Wyszłam z koszmarnym bólem głowy..niby powinnam się cieszyć,bo dom wydaje się naprawdę ok,ale czułam się jakbym zostawiała tam własnego psa..i to rozpaczliwe piszczenie Mrówy,gdy zamknęły się za mną drzwi...:-( :-(
Chyba z milion razy powtarzałam na koniec,że jakby cokolwiek złego się działo,to żeby dzwonili do mnie..o każdej porze dnia i nocy..
Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze i Mrówa szybko się przyzwyczai..

Link to comment
Share on other sites

Mrówa kochana. obustronne kciuki i radosc.:thumbs::thumbs::thumbs: Bardzo się cieszę Pati. Bardzo. Nie chce sobie wyobrazac jak musisz sie czuc. Ale masz tą pewnosc, ze jest blisko. Zawsze mozna podjechac. To wazne. Pewnie nie bedzie trzeba. Ale uspokajajaca swiadomosc. Bardzo chcialabym poskakac i sie pocieszyc, ale dzis jest taki smutny dzien:-(.

Link to comment
Share on other sites

Jest organizowana składka na wieniec dla Włodka, pana Brajla. Pisze maciaszek:
[B][COLOR=#ff0000]Kochani, na prośbę Petera [SIZE=3]założyłam wątek, w którym organizujemy zbiórkę na wieniec/bukiet od dogomanii oraz na pomoc Edycie[/SIZE][/COLOR][/B] Niech na pogrzebie będzie nas jak najwięcej! To pomoże Edycie.
Zróbmy dla Włodka piękny pożegnalny bukiet!
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9860810#post9860810"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...10#post9860810[/URL]
[B]Proszę roześlijcie ten link dalej, bo tu pewnie zaraz zaginie...[/B]

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony się cieszę..a z drugiej jakiś niepokój mnie zżera..
Jutro zadzwonię i zapytam jak minął weekend. Najchętniej to dzwoniłabym co godzinę,ale muszę dać ludziom żyć..
Za ok.tydzień wybiorę się w odwiedzinki- nie chcę za wcześnie,żeby Mrówa miała trochę czasu na przyzwyczajenie się do nowej syt.i tak strasznie nie rozpaczała jak będę wychodzić..bez niej :-(

Link to comment
Share on other sites

qrcze,faktycznie tydzień to trochę mało..
Ona świata poza mną nie widziała..straszne to wszystko..
W sumie wolałabym sama- znam ją dobrze, jej zachowanie..i jakby coś byłoby nie tak (tfu,tfu,odpukać) to bym się zorientowała.. No chyba że pojechałby ktoś doświadczony..dobrze rozumiejący mowę psiego ciała..

Link to comment
Share on other sites

biedaczka. rozumiem jak sie czujesz. tzn. nie wiem ale moge sobie wyobrazic. kazdy pies sie przywiazuje, ale taki z takiego strasznego miejsca chyba jeszcze bardziej. zreszta nie wiem. Ale widzialam jak fajnie sie miala u Ciebie. Spacerki, radocha.

moze rzeczywiscie jest ktos kto moglby za Ciebie pojechac. Nie zazdroszcze Ci. Bosz...cały czas doluję...
Mrowa znalazla dom i to jest SUPER:multi:. Dzieki Tobie Pati moze sobie normalnie zyc. Nie zamartwiaj sie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...