Jump to content
Dogomania

SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!


pati-c

Recommended Posts

Pati, wielu ludzi bierze pieski (szczególnie bezdomne) dlatego, że są w potrzebie, a nie dlatego że ładne, młode i zdrowe. Ktoś może wybrać Mrówkę właśnie dlatego, że tyle przeszła, że jest chora, potrzebuje troski, opieki... i takiej osoby szukamy, nie takiej co idzie na łatwiznę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Folen-Mrówa miała allegro,ale bez odzewu.
Może ktoś mógłby ją wystawić ponownie..?

majga-jak tylko przyszły wyniki,to od razu zostało zaaplikowane lekarstwo- krople bayera "advocate"

Jutro kolejna wizyta u weta- w sprawie brzucha (wygląda ok :multi: ) ,chcę też dokupić calopet na wzmocnienie i pogadać z wetem co jeszcze można zrobić,żeby jak najefektywniej walczyć z chorobą. Mam w domu hexoderm i chcę się dowiedzieć,czy będzie dobry dla Mrówy.
Jestem przerażona łysinami -jest ich coraz więcej :shake:
Kupię też Mrówie ekomer i mam nadzieję,że po odstawieniu antybiotyku organizm zmobilizuje się do walki z nużycą..

Link to comment
Share on other sites

leżę sobie...

[IMG]http://img368.imageshack.us/img368/1115/dsc3849nq2.jpg[/IMG]

zieeeew...:evil_lol:

[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4883/dsc3885ki6.jpg[/IMG]

chyba ktoś nadchodzi...;)

[IMG]http://img107.imageshack.us/img107/6720/dsc3852xd7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Pati pogadaj z wetem dlaczego jest jak jest, czyli...już uściślam. Jeśli Mrówcia dostaje leki na nużycę, skąd ten przypływ łysinek? Leki nie trafione? Za słabe? Inne przyczyny? Skąd postęp choroby zamiast jej remisja? A może te łysinki to jeszcze coś innego?

Link to comment
Share on other sites

Folen-wieeelkie dzięki!!

majga- wszystko się jutro dopytam, b.mnie to niepokoi,ale mam nadzieję,że to "tylko" ze wzgl.na długotrwałe podawanie silnego antybiotyku..
Na "pocieszenie"- z brzusiem jest już naprawdę dobrze- ładnie się wygoiło i wygląda tak jak powinno :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Patrycja-jak dotąd żadna osoba-ŻADNA-nie dostarczyła EMIR opini lekarskich porzebnych do sprawy p/ KRzyczkom-prosiłam o to te osoby które wyciągaływraki psów-nikt tego jej nie przesłał.

nie rozumiem tego-bo to są dowody w sprawie-wraz z dokumentacją zdjęciową.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Kolejna wizyta u weta za nami..
Z brzusiem wszystko ok :multi: :multi: Antybiotyk odstawiony..w końcu..
W zw. z tym rozpoczęliśmy na całego walkę z nużycą- kupiłam Calo-Pet, omegan, ImmunoDol oraz obrożę preventic,która oprócz działania antykleszczowego wspomaga także zwalczanie nużycy.
A za 3tyg.ponowne zakraplanie "advocatem".
Oby to wszystko zadziałało i Mrówcia powróciła szybko do zdrowia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c']
oktawia- odpowiedź wydaje mi się dość prosta- ze wzgl.na to,że dowody te będą wykorzystane w sprawie- wet wydający opinię i osoba zajmująca się psem będą musieli zeznawać w sądzie,a ludzie nie są tacy do tego chętni..
[/quote]
jaka osoba-Ty ją wzięłaś-ty zeznajesz nie kto inny, który dostanie psa wyleczonego już z piękną sylwetką i po sterylizacji-nie ktos tylko TY Patrycja-zdjęcia masz-opinie jej stanu też-wystrczy tylko wysłac do szkrzynki poleconyto wszystko.

P.S. tak MAjga-nikt nie złożył mimo że na privy pisłam i to po kilka razy, na wątku ogólnym-nie jednym-nic jak grochem o ścianę-po co ta wojna w takim razie z oprawcami?......

Link to comment
Share on other sites

Każdy jest inny Oktawio. Część ludzi wypruje sobie flaki by przygarniętemu psu pomóc ale jednocześnie nie ma dość sił, wiary (na naszym podwórku choćby w polskie prawo) by stanąć i zeznawać, nie ma też dość czasu by prowadzać się po sądach.
Zauważ proszę, że podobna sytuacja ma miejsce w przypadku przemocy
w rodzinie. Dziecko od ścian się odbija lub jest wykorzystywane seksualnie, bywa, że sąsiedzi są świadkami tego typu sytuacji, a na zeznania w sądzie się nie godzą.
Nikogo nie zmusi się do zeznań. Czy ja bym zeznawała w jednym lub drugim przypadku? Tak. Ty, sądzę, że też. Rzecz w tym, że należy uszanować zdanie innych, tych, którzy z im tylko znanych tak naprawdę powodów, mówią "nie". Nie czuję się uprawomocniona w te powody wnikać, bo mogą być istotne, a jednocześnie nie do wiadomości mojej czy innych ludzi.
W przypadku Krzyczek istotnie dziwi mnie aż taki brak odzewu. Niestety pewnych rzeczy się nie przeskoczy.

Link to comment
Share on other sites

Majgo, nie mogę się z Tobą zgodzić, że ktoś może mieć powody, aby obojętnie przechodzić obok procederu bestialskiego mordowania zwierząt lub wykorzystywania seksualnego dzieci. W tych sytuacjach [B]każdy [/B]ma moralny obowiązek zareagować i zrobić wszystko co w jego mocy, aby ten proceder przerwać i doprowadzić do ukaranie winnych. Jeśli ktoś ten obowiązek lekceważy bez [B]naprawdę[/B] ważnego powodu nie może uważać się za człowieka przyzwoitego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...