Jump to content
Dogomania

SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!


pati-c

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

maggiejan- nie dziękuję,żeby nie zapeszyć ;)

majga-ja też mam taką nadzieję...

Brzusio wygląda nieźle (aż się boję to pisać,bo ostatnio wyglądał też nieźle,a potem się znowu spaprało i wetka wyciągnęła kolejne nici..), za to przez tę cholerną nużycę Mrówa ma wyłysienia na mordce :shake: Mam nadzieję,że pod wpływem leczenia zacznie jej to zarastać..

Link to comment
Share on other sites

Zależnie od stopnia zaawansowania b.długo i b.drogo.:-( Poza tym bywają nawroty. Rozmawiałam z moim wetem, a i czytałam na forach, gdzie piszą weci. To parszywa przypadłość. Trwa miesiące, a bywa, że dlużej. Rokowania zależą, jak wspomniałam od zaawansowania choroby, zasobności kieszeni, diety i higieny psa.:-(

Link to comment
Share on other sites

Generalnie kaszana na maxa.. :grab:

Niestety nużyca- została pobrana zeskrobina i laboratoryjnie przebadana.
Jedyne co pozostaje na tę chwilę,to leczenie i wzbogacona dieta.
Najgorsze,że Mrówa musi brać jeszcze antybiotyk,który powoduje wyjałowienie organizmu.
A znalezienie domu będzie graniczyło chyba z cudem...

Link to comment
Share on other sites

B.mi przykro ale Pati ma rację. Jeśli Mrówa dołączy do innego psa on się nie musi zarazić ale ludzie nie mając pojęcia o tej chorobie lub mając mgliste z poczty pantoflowej, będą się bać i asekruacyjnie rezygnować.
Jasna cholera.:-(

Link to comment
Share on other sites

Tu potrzebna jest oczywiście osoba o duzym serduchu ale świadoma, z czym nużycę "się je", że ta osoba się nie zarazi, jej piesie na masę procent też nie, jak i świadoma wydatków na leczenie i czasochłonności (np. kąpiele w specjalnych szamponach).

Link to comment
Share on other sites

Parę fot na oderwanie się od problemów i polepszenie nastroju ;)

Gdzie jesteś myszko?

[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/5393/dsc3704wk6.jpg[/IMG]

Dwa strusie..

[IMG]http://img120.imageshack.us/img120/4016/dsc3725da3.jpg[/IMG]

Pęd..

[IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9439/dsc3740am0.jpg[/IMG]

W czułym uścisku..:roll: :evil_lol:

[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5662/dsc3685gc2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nawet mi nie próbuj Pati!!!:mad: :mad: :mad: Się dołować, się, się, się weź w garść!!!:mad: :mad: :mad: A na poważnie...pamiętaj, że nie ma reguł. Zobacz i sobie w duchu odpowiedz, czy nie trafiłaś na dogo piesiów w Twoim odczuciu przeciętnych, ba...oczywiście, że kochanych ale brzydkich???
Ja Ci odpowiem za siebie...ja trafiłam. Do czego zmierzam? Doskonale wiesz. Znalazły dom!!! Znajdują nie tylko te naj..naj..naj..
Ja swego czasu z allegro wyrwałam ostatnią, na ów czas, nędzę, fota to była katastrofa, real nie lepiej, czyli fota bez tendencyjności...Właśnie dlatego ją chciałam, a kocham na zabój i jest dla mnie uosobieniem cudowności...Zapewniam Cię Pati, że mimo tej miłości potrafię stwierdzić: gdzie mojemu maleństwu do Mrówy, tak urodziwej suni...Eh...
Całuski Cudna Ciepła Dziewczyno!!! :loveu: :loveu: :loveu: Głowa do góry, proszę!!!

Link to comment
Share on other sites

Pati dałaś temu psy życie, w zasadzie Ty dałaś Mrówie życie w ogóle, bo to co miała wcześniej trudno nazwać życiem. Pamiętaj o tym!!! Ona będzie pamiętać zawsze...
Jesteś wspaniałą osobą i nie trać wiary w siebie i zasadność tego, co robisz!!! Jestem i będę na tym wątku...Podobnie jak inni, którzy z wielkim szacunkiem i podziwem dla Ciebie tu zaglądają, ja jestem wśród nich właśnie!!!:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...