Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia i Yuki']A moze Bigosku masz jdenak czas na spotkanie w sobote nad Malta?[/quote]

Możemy się spotkać!Jestem za. Mama nadzieję, że nasze psiaki się polubią, nie wiem tylko czy będą chciał się ze sobą bawić (mój od jakiegoś czasu woli piłeczkę i patyki).Daj znać

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam cudnie na Piątkowie - za Umultowską jest mały lasek z rezerwatem Żurawiniec. Tam właściwie cały dzień spacerują mamy z wózkami, biegają biegacze i spacerują psiarze. Wszyscy bez psów są przyzwyczajeni, że psy biegaja luzem i bez kagańców - nie ma protestów i marudzenia. Pełna symbioza. Ja mam 200 metrów więc korzystamy dwa razy dziennie długie spacery. zapraszamy!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj, tj. 23.03.2006 około godziny 17-tej będąc na ścieżce rowerowej nad jeziorem swarzędzkim znalazłam psa rasy Alaskan Malamute. Psiak ma zieloną obróżkę, jest bardzo przyjazny i zadbany. Odprowadziłam go do schroniska w Swarzędzu!!!!Proszę roześlijcie tę wiadomość!!!Mój numer telefonu 600256503. Kasia

Link to comment
Share on other sites

Miałam taki zamiar, ale na szczęśie psiak był tylko jedną noc w schronisku. Odnalazła się jego pani:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

No to całe szczęście że się pani odnalazła :loveu:

Wracając do tematu (jakie poznaniacy mają pieski) to ja od paru tygodni mam rudego paskudę widocznego na moim avatarze. To jest wieśniak :razz: więc nauka życia w mieście była trochę komiczna dla mnie, a dla psa dziwaczna. Kto to wymyślił żeby do parku odległego o jedną przecznicę jeździć tramwajem? :lol: (miało to na celu przyzwyczajenie rudego do czegoś takiego jak tramwaj)

Ubolewam bardzo, że bardzo mało jest miejsc, w którym mogę go spuścić ze smyczy nie narażając się na mandacik od strażników miejskich :shake:
Spotykacie się gdzieś regularnie? Bo z tego co czytam to ciężko się jest zgrać poznaniakom :cool3:

Link to comment
Share on other sites

A czy Cytadela jest wolna od nachalnych SM ładujących maszynowo mandaty za puszczanie psa ze smyczy? :evil_lol:

A co z tygodniem? Nie wierzę, że "wybiegujecie psy" tylko w weekendy :cool3:
Ja mieszkam w centrum i mój biedak męczy się w dwóch parkach - potrzebuje znacznie więcej przestrzeni i swobody :roll:

Link to comment
Share on other sites

Cytadela jest fajna i prawie każdy chodzi z psiakiem bez smyczy. Koło posągów Abakanowicz co niedzielę spotykają się psiaki. Jest ich czasami nawet około 20-30.
Czasami pojawia się SM, ale nigdy w miejscu, w którym psy się bawią.
Kiedyś miałam z nimi spotkanie (rzucałam Bigoskowi piłkę na dużym placu), chcieli mi wlepić mandat, ale byłam dla nich miła, naściemniałm i udało się:eviltong::eviltong::eviltong:
Ale myślę, że to jedno spotkanie z nimi to nic, zważywszy na to, że chodzę tam z Bigoskiem od dwóch lat:lol::lol::lol:
Zapraszam:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

W ten weekend mój rudzielec pogardzi Cytadelą na rzecz rozległych i wiosennie pachnących łąk i pól na wsi u moich rodziców. Możecie pozazdrościći :evil_lol:

Ale jak tylko będziemy na weekend w Poznaniu to przypomnimy sie i wyciągniemy Was na Cytadelę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

ha ha ha :P to ja tak będę mieć już w czerwu bo się wyprowadzamy 11 km za Poznań ;-) tam to będzie raj dla mojego rudzielca ;-)

to wstępnie się umawiamy niedziela, cytadela a na którą godzinkę? jakiś znak rozpoznawczy dogomanii? heh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka_m']A czy Cytadela jest wolna od nachalnych SM ładujących maszynowo mandaty za puszczanie psa ze smyczy? :evil_lol:

A co z tygodniem? Nie wierzę, że "wybiegujecie psy" tylko w weekendy :cool3:
Ja mieszkam w centrum i mój biedak męczy się w dwóch parkach - potrzebuje znacznie więcej przestrzeni i swobody :roll:[/quote]

A my jesteśmy na Cytadeli prawie codziennie bo blisko mieszkamy!:cool1: :cool3:
Jak dotąd miałam tylko jedne bliskie spotkanie trzeciego stopnia z SM więc myślę, że nie można narzekać ale my jesteśmy tam albo rano albo bardzo wczesnym popołudniem czyli w porach kiedy nie ma tam zbyt wiele ludzi /a jak już są to też przeważnie z psami/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...