Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

Linka,

więc to byłaś Ty???? :o Łe, no to już wszystko jasne, tylko trzeba się nam było od razu pokazać i przedstawiać nickiem!! :D

Cortina,

to był Axel, z tego co pamiętam.

PaYooK,

ja chyba też mogę, ale raczej tak na 14 ok? A co, weźmiesz wszystkie 8? 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Luna

Ty nie możesz. Przecież mamy seminarium. Nie sądzę, żeby sie do tego czasu skonczyło :)

Linka

Ja nie wiedziałam, że to TY :oops: Nawet nie widziałam, że chaszczak chciał kogos zjeść. Ten chaszczak to tak nie bardzo był z naszą grupą :)

Mnie się wydaje, że powinno być "chaszczak" a nie "haszczak" - chociaz to od nazwy rasy.

Link to comment
Share on other sites

Rotti

ja się w te zawody nie chcę bawić, więc myślałam, że do tego czasu już będę wolna i Luna się zrelaksuje na Cytadeli. Ale skoro mówisz że nie, to... cofam spacer. :(

A poza tym, ten agresor na Cytadeli ostatnio to był chyba mamut?? :o Czy mi się już to wszystko aż tak miesza?

Link to comment
Share on other sites

Rotti

już się nie moge doczekać, chociaż jak przeczytałam maila i dowiedziałam się w jakimcharakterze mamy tam wystąpić, to o mało nie spadłam pod biurko ze śmiechu... moja Luna - psem pokazowym, hehe :D :D

Do jutra wszystkim uczestnikom!! 8)

Link to comment
Share on other sites

A to że jakiś haszczak olbrzym chciał mi zjeść psa to się nie liczy?

Czasem się to zdarza. Mój kartofelek też był zaatakowany przez jakieś duże szczenie. Właściciel mówił, że pies ma 6 miesięcy! To musiał być Malamut, bo wielki był jak dorosły Husky.

Nebu już był gryziony ze 4 albo i 5 razy na Cytadeli. Raz trzeba było go zszywać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...