Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Skoro tylu zadowolonych ludzi i psow to spotkamy sie napewno :laola:

Chcialo by sie tylko nie spotykac POLICJI i wiecej czworonogow, chociaz moj Egus i tak wariowal ze szczescia i mysle ze zrozumial wiele zachowan posrod wspolbratyncow :Dog_run:

Do zobaczenie gdziekolwiek

No wlasnie a moze by tak raz po raz u nas nad Malta tez jest niezly teren i policja nie sciga :scared: (jak pasuje)

P.S.

Ale chyba wypadlem z lask bo zdiecia z poprzedniego spotkanka nadal do mnie nie dotarly, ale juz napisalem zarzalenie :2gunfire:

Link to comment
Share on other sites

YoOoOoOoOoO!!!!!!

Ania Pay Asia Manu thx za zyczonka 8)

Manu jak narazie wszyscy zadowoleni ze zdjec :wink: sprobowali by cos innego powiedziec.. to bym juz nie robila :wink:

hihi zartujem :lol:

Marek nie wiem co jest z tymi zdjeciami tylko di Ciebie nie dochodza..

Paptki

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

Oj yoy

Widze ze kolega idzie na latwizne :question:

Taki doswiadczony maszer a tylko z gorki :baby:

moze kto inny bedzie bardziej tworczy :thinkerg:

Ya

:question: :question: :question: :question: :question: czemu na latwizne :question: ale o co chodzi :question: podalem miejsce zebyscie mieli blisko a ja sobie podjade jakims autobusem lub czyms innym

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)

Jeśli chodzi o nasze pierwsze spotkanie nad Maltą w większym gronie, to wydaje mi się faktycznie, że stok może być - wszyscy wiedzą gdzie jest i raczej się nie pogubią :wink:

A na następne zrezygnujemy z łatwizny :wink: i wykażemy się inwencją twórczą :D

To co do środy.... a jeśli chodzi o jutro, to............ :D serdecznie zapraszam wszystkich na Cytadelę: godzina 14 w sobotę 27.09 pod dzwonami start :)

Pozdrawiam :hand:

Jutro na pewno będą: Luna ze swoim malamutem, Asia z Yukim, i ja z Sally.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie mili :) ja nadal zgłaszam swoją chęć do jutrzejszego spaceru :D ...ale podobnie jak Rotti - wolałabym później: najwcześniej (dosłownie biegiem) jestem w stanie zdążyć na 16, ale najbardziej odpowiadałaby mi 16:30, lub później, albo po prostu ustalcie jakąś godzinę a ja dojdę do Was po pewnym czasie... przy obustronnych chęciach dogadamy się bez problemu :wink: pozdrawiam serdecznie :hand:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...