Jump to content
Dogomania

10 Lat W Schronisku Gryziony Przez Psy w Kochającym Domku za TM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 407
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli chodzi o ogłoszenia prasowe to dzwoniłam w tej sprawie do krakowskiej Osiedlowej Gazety Informacyjnej, która jest roznoszona w Krakowie. I pani mi powiedziała, że taki moduł w gazecie kosztuje ok. 160zł + Vat :crazyeye:. Jak jej powiedziałam, że chodzi o ogłoszenie w sprawie domku dla bezdomnego psa to pani powiedziała, że może jakby to była [I][B]inicjatywa społeczna[/B][/I] to oni by mogli bezpłatnie to zamieścić. Ale to trzeba by do niej napisać w mailu jak ma to ogłoszenie wyglądać i kto z tym występuje (tak mi ta pani to tłumaczyła), - to wtedy oni by zobaczyli co mogą zaproponować. No i nie wiem teraz, czy mogę się powołać z tą "inicjatywą społeczną" na Was tzn. na wolontariuszy z Rudy Śląskiej i dogomaniaków ??? I kolejne pytanie - może by w takim ogłoszeniu umieścić jeszcze inne 2, 3 psy z Rudy Śląskiej oprócz Aresa , może z jakiegos innego wątku Jusstyny85 ( myślałam też o Simsonie). No i kogo wpisać na kontakt ?!
No sama nie wiem .... pisać w sprawie tego ogłoszenia .... ? .... I jakby ono miało wyglądać ?
Może byście się wypowiedzieli w tej sprawie, doradzili :):roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Właśnie chcę to załatwić :) a przynajmniej, zeby jego zdj były w programie.[/quote]
Pisałam kilka dni temu do pani Magdaleny H. prowadzącej program "Kundel bury i kocury" w sprawie Aresa , ale nie otrzymałam jeszcze żadnej odpowiedzi :shake:. Może Ty Jusstyna85 będziesz miała większe szczęście albo masz jakieś kontakty, które ułatwią dostęp do programu.

A tak w ogóle to jak się miewa Aresik ? , czy jemu czegoś potrzeba w schronisku - myślę tu o rzeczach materialnych, bo wiadomo że najbardziej potrzebuje miłości i dobrego domku !!!
Bardzo proszę kogoś kto ma z nim kontakt, żeby go ode mnie wymiziać i wytulić :) !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Jeśli chodzi o ogłoszenia prasowe to dzwoniłam w tej sprawie do krakowskiej Osiedlowej Gazety Informacyjnej, która jest roznoszona w Krakowie. I pani mi powiedziała, że taki moduł w gazecie kosztuje ok. 160zł + Vat :crazyeye:. Jak jej powiedziałam, że chodzi o ogłoszenie w sprawie domku dla bezdomnego psa to pani powiedziała, że może jakby to była [I][B]inicjatywa społeczna[/B][/I] to oni by mogli bezpłatnie to zamieścić. Ale to trzeba by do niej napisać w mailu jak ma to ogłoszenie wyglądać i kto z tym występuje (tak mi ta pani to tłumaczyła), - to wtedy oni by zobaczyli co mogą zaproponować. No i nie wiem teraz, czy mogę się powołać z tą "inicjatywą społeczną" na Was tzn. na wolontariuszy z Rudy Śląskiej i dogomaniaków ??? I kolejne pytanie - może by w takim ogłoszeniu umieścić jeszcze inne 2, 3 psy z Rudy Śląskiej oprócz Aresa , może z jakiegos innego wątku Jusstyny85 ( myślałam też o Simsonie). No i kogo wpisać na kontakt ?!
No sama nie wiem .... pisać w sprawie tego ogłoszenia .... ? .... I jakby ono miało wyglądać ?
Może byście się wypowiedzieli w tej sprawie, doradzili :):roll:[/quote]


Widze, że działasz...:) o zgode musiałabym zapytać schronisko,ale wg mnie to świetny pomysł.Mógłby być Ares, Simson i np Dinuś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Pisałam kilka dni temu do pani Magdaleny H. prowadzącej program "Kundel bury i kocury" w sprawie Aresa , ale nie otrzymałam jeszcze żadnej odpowiedzi :shake:. Może Ty Jusstyna85 będziesz miała większe szczęście albo masz jakieś kontakty, które ułatwią dostęp do programu.

A tak w ogóle to jak się miewa Aresik ? , czy jemu czegoś potrzeba w schronisku - myślę tu o rzeczach materialnych, bo wiadomo że najbardziej potrzebuje miłości i dobrego domku !!!
Bardzo proszę kogoś kto ma z nim kontakt, żeby go ode mnie wymiziać i wytulić :) !!!![/quote]

Ja też czekam na odpowiedź.Chciałam załatwić to po znajomości :) Dobrym pomysłem byłoby umieszczenie zdj w programie i dobry opis.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...