Jump to content
Dogomania

10 Lat W Schronisku Gryziony Przez Psy w Kochającym Domku za TM


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='agnieszkareuter']Nigdy o tym nie zapominam :-( wiem ile tych biedactw czeka ..... boję sie że znowu tak okropnie się przywiąże ..... ale mimo wszystko szukam .....

Ariniu pamiętam :-([/quote]

Pamiętamy <'>

Aga szukaj proszę panuje tam ogromne przepełnienie w Rudzie.
Daj miłość jeżeli możesz innemu psiakowi.
Nigdy sie niezapomina wdziecZnych oczu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 407
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnieszkareuter']Jak możecie to podeślicie mi linki do psiaczków a jak nie to może zdjątka :cool3: Moze jeszcze wyadoptuje jakiegoś biedaka przed świętami ...


Ariniu pamiętam :-([/quote]
Ares zrobił miejsce dla innego...

tutaj masz nasze pieski
[url=http://schroniska.cafeanimal.pl/Schronisko-w-Rudzie-Slaskiej,336]Schronisko w Rudzie Śląskiej - Schroniska - cafeanimal.pl[/url]

a tu nasz wątek
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/schronisko-w-rudzie-slaskiej-ogromne-przepelnienie-idzie-zima-pomoz-oglaszac-psy-75577/[/URL]


wybór jest duży..

Link to comment
Share on other sites

Wybór jest za duży widzę że ludzie dbają aby schronisko nie cierpiało na braki:placz: przejrzałam caluteńki wątek oczywiście aż mnie serducho kuło przy niektórych pieskach :-( W kilku zdążyłam się zakochać:cool3: ale najbardziej urzekła mnie onka Marysia nie wiem dla czego ale najbardziej jakoś trafiają w moje serducho starsze psiaki bez szans :roll: choć osobiście nie uważam tego za wadę :eviltong:



Aresku
[*] pamiętam :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aresku już tyle czasu minęło odkąd odeszłes ...czas zatrzymał sie na chwile i popędził dalej .... smutno mi bez ciebie ale wiem że tam za TM nie jest ci źle...
Bardzo dobrze Cie skarbeczku wspominam codziennie jak jakiś masochista przypominam sobie ciebie ... twoje zdjecie z Sandrusia wisi na ścianie... powoli dochodzę do siebie podnoszę się po upadku Aresku:-( juz tak bardzo nie boli ...
Kocham cię nad życie aniołku ... będe cie zawsze wspominac ciepło ale muszę pozwolić odpocząc twojej duszyczce która usilnie trzymam przy sobie ... tak więc lec kochany i biegaj spokojnie ...

Do zobaczenia serduszko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...