Jump to content
Dogomania

POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

Jomar, tu sa przydatne rzeczy:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/3498097-post77.html[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/abc-adopcji-przez-dogo-w-zarysie-vademecum-adopcyjne-jak-ustrzec-sie-przed-bledami-25135/[/url]
zwlaszcza linki w poscie nr 2.

hm, skoro masz takie watpliwosci, to moze nuech Dinus zostanie? :loveu:
tylko juz nie bedziesz DT :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 886
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Daria_13']znam ta panią, dzwoniła do mnie w sprawie szukałam dla niej pieska;) a tu Dinusiowi się poszczęściło super.[/quote]
Uważasz, że będzie mu tam dobrze?
Czy napewno chodzi o tą samą osobę. Napisz mi proszę na PW.
Bo ja już dziasiaj cały czas myślę o tym, czy mu nie robię krzywdy. Jeżeli domek jest w porządku, o on będzie tam kochany i bedą nim się zajmować, bawić się z nim i coś się koło niego będzie działo, to napewno mu będzie lepiej niż u mnie. Tam będzie jedynym pieskiem dla kilku osób, a u mnie jest jednym z dwóch na mnie jedną. Czyli może mieć tylko połowę czasu. Napisz proszę na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jomar']Uważasz, że będzie mu tam dobrze?
Czy napewno chodzi o tą samą osobę. Napisz mi proszę na PW.
Bo ja już dziasiaj cały czas myślę o tym, czy mu nie robię krzywdy. Jeżeli domek jest w porządku, o on będzie tam kochany i bedą nim się zajmować, bawić się z nim i coś się koło niego będzie działo, to napewno mu będzie lepiej niż u mnie. Tam będzie jedynym pieskiem dla kilku osób, a u mnie jest jednym z dwóch na mnie jedną. Czyli może mieć tylko połowę czasu. Napisz proszę na PW.[/quote]


Daria myśli o tej Pani

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/maly-piesek-do-12-lat-krakow-125618/[/URL]

czy to ta sama?

Link to comment
Share on other sites

Tak, przed chwilą przeczytałam wątek. Ja na strony Przygarnę psa zaglądałąm co jakiś czas, ale od tygodnia nie zagladałam tam.
Rzeczywiście pani jest bardzo sympatyczna. Podałam jej już zresztą namiary na wątek Dinusia.
Mam nadzieję, że zajrzy, nawet jeżeli się nie zarejestruje.

Link to comment
Share on other sites

Nadal potrzebny jest ktoś do sprawdzenia domu w Krakowie.
Pani odpowiedziała na pytania i dom wydaje mi się w porządku. Trzeba tylko jeszcze sprawdzić na miejscu. Jeżeli dom będzie w porządku, to potrzebny będzie transport Warszawa-Kraków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jomar']Nadal potrzebny jest ktoś do sprawdzenia domu w Krakowie.
Pani odpowiedziała na pytania i dom wydaje mi się w porządku. Trzeba tylko jeszcze sprawdzić na miejscu. Jeżeli dom będzie w porządku, to potrzebny będzie transport Warszawa-Kraków.[/quote]


A może najpierw trzeba sprawdzić,jak Dino zareaguje na dziecko?Dogomaniaczki mają dzieci, może któraś zgodzi sie na sprawdzenie reakcji...

zaraz napiszę o tej wizycie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']A pisałyście już do kogoś w sprawie przeprowadzenia wizyty? Bardzo dużo Dogomaniaczek jest stąd.[/quote]


Pisałyśmy....

Dzisiaj agamika zaproponowała pomoc,ale jest bardzo zajęta i ma dosyć daleko...:( chyba nikogo innego sie nie znajdzie,a os która miala toz robić chyba zrezygnowała...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Jomar nie wiem co się dzieje, ale nie mogę odpowiedzieć na Twoje pw w sprawie sprawdzenia domku.
Proszę odezwij się do mnie na mai: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
I proszę o te pytania, będzie mi łatwiej.[/quote]

Już wysłałam. Gdyby były potrzebne jeszcze jakieś informacje o piesku, to chętnie doślę. Dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj od Pani, która była zainteresowana Dinusiem maila, którego treść wklejam.
"Witam serdecznie
> pisze poniewaz juz niestety nie moge wziac Dinusia. Ta Pani co miala sie
> ze mna skontaktowac nadal tego nie zrobila i dzieki siostrze od wczoraj
> jest ze mna taki rudy staruszek Misio. Ma wprawdzie 10 lat ale jest
> kochany i mam nadzieje ze bedzie mu ze mna dobrze.
> pozdrawiam serdecznie"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jomar']Dostałam dzisiaj od Pani, która była zainteresowana Dinusiem maila, którego treść wklejam.
"Witam serdecznie
> pisze poniewaz juz niestety nie moge wziac Dinusia. Ta Pani co miala sie
> ze mna skontaktowac nadal tego nie zrobila i dzieki siostrze od wczoraj
> jest ze mna taki rudy staruszek Misio. Ma wprawdzie 10 lat ale jest
> kochany i mam nadzieje ze bedzie mu ze mna dobrze.
> pozdrawiam serdecznie"[/quote]


No to nieźle...:(

Mogłyśmy nie zastanawiać sie nad wizytą, widać było od razu że Pani w porządku,a tak Dinuś stracił dobry dom :(

Link to comment
Share on other sites

jusstyna85, o czym Ty piszesz. Mało psów wracało, pomimo sprawdzenia domku. Chciażby Rudasek, Pani okazała się w porządku, ale kilka dni później dostała awans i psa musi oddać. Może jestem nie z tej epoki, ale to jest internet. Tu można pisać wszystko. Nie twierdzę, że tak było, a nawet przeciwnie. Dom był bardzo dobry, o czym świadczy to że Pani wzięła pieska 10 letniego.
Ciekawa jestem, co by było, gdyby Dinuś tam pojechał o okazałoby się, że z jakichś powodów nie mógłby zostać. Kto by na szybko organizował transport, pokrywał koszty, że nie wspomnę o stresie psa. Ja napewno miałabym większego kaca moralnego, gdym go oddała i musiał wracać niż mam teraz. Poza tym wydaje mi się, że jeżeli ktoś się podejmuje sprawdzenia domu, to jeżeli nie może się z tego wywiązać, a ponieważ wie co to znaczy jak pies szuka domu i jest chętny, powinien jak najszybciej dać znać. Gdybym wiedziała od razu, szukałabyn kogoś innego. Póki co krzywda mu się nie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jomar']jusstyna85, o czym Ty piszesz. Mało psów wracało, pomimo sprawdzenia domku. Chciażby Rudasek, Pani okazała się w porządku, ale kilka dni później dostała awans i psa musi oddać. Może jestem nie z tej epoki, ale to jest internet. Tu można pisać wszystko. Nie twierdzę, że tak było, a nawet przeciwnie. Dom był bardzo dobry, o czym świadczy to że Pani wzięła pieska 10 letniego.
Ciekawa jestem, co by było, gdyby Dinuś tam pojechał o okazałoby się, że z jakichś powodów nie mógłby zostać. Kto by na szybko organizował transport, pokrywał koszty, że nie wspomnę o stresie psa. Ja napewno miałabym większego kaca moralnego, gdym go oddała i musiał wracać niż mam teraz. Poza tym wydaje mi się, że jeżeli ktoś się podejmuje sprawdzenia domu, to jeżeli nie może się z tego wywiązać, a ponieważ wie co to znaczy jak pies szuka domu i jest chętny, powinien jak najszybciej dać znać. Gdybym wiedziała od razu, szukałabyn kogoś innego. Póki co krzywda mu się nie dzieje.[/quote]


A co Ci da to sprawdzenie domku? myślisz, że i ze sprawdzeniem nie oddałaby tamtego? jesli ktoś mówi, że szuka psa,obojętnie w jakim wieku,szczerze odpowiada na pytania i interesuje sie nim,to nie ma co przedłużać.Te same pytania zadałaś w mailu i otrzymałaś odpowiedź.

mam żal do tej osoby,ktora to zignorowała.Były 2 inne os chętne do pomocy,ale wierzyłam że nie zignoruje tego.

Dinuś wraca na allegro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Ciotki kochane!
Na drugi raz,jeśli domek do sprawdzenia byłby w Krakowie,to nie namyślajcie się długo i piszcie do Irenaki! To odpowiedzialna osoba,o wielkim sercu i dużym doświadczeniu połączonym z dobrą intuicją!;)
[/quote]
Epe!
Dziękuję za miłe słowa.
Dziewczyny do mnie napisały.
Problem w tym, że w czwartek ne zdążyłam zadzwonić do babki i miałam to zrobić w piątek po pracy.
I zanim to zrobiłam, to okazało się, że pani właśnie od czwartku ma już psa.
Ręce mi opadły. Wczoraj miałam fatalny dzień i fakt, że Dino stracił dom mnie dobiło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...