Jump to content
Dogomania

Nie widzę, boję się i ciągle mnie gryzą....schronisko Radom. Binky za TM ...


red

Recommended Posts

[quote name='Makuuu'](...)Przy niektórych adresach skorzystałam z postów jednej z dogomaniaczek na wątku Mambuni... Ukłon w stronę P. Wandy :calus::calus::calus:

teraz idę spać ;)
może jeszcze coś dodam...[/quote]

Dopiero doczytałem i za razem... zawstydziłem :oops: Przecież sam miałem podesłać Ci wykaz linków, wziętych portali ogłoszeniowych...
No cóż, widać nie nadążam za młodzieżą :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Patrycja. Jaki on jest cudowny. Musi znaleźć domek, ile w nim szczęścia jak ktoś się nim interesuje......Tekst jest super..... łezka mi się kręci... Może tylko jeszcze podać telefon do mnie. Chyba, że zawsze i wszędzie odbierasz...

Link to comment
Share on other sites

Niestety tak, ale nie jest źle. Po prostu psy są mądre i wyczuwają, że jeden z lokatorów boksu jest słabszy i można nim ``pomiatać``:shake:. Ale Binky sobie radzi. Nie daję się...choć ma trudniej, bo nie widzi.
Dziś bedąc w schronie zauwazyłam bardzo ciekawą sytuację, kiedy przechodziła MIŁKA -suczka (szefowa schroniska:cool3:) oczywiście na boksach zrobiło się głośno, wszystkie psy zaczęly szczekać!!! Włącznie z Binkim , który przeszczekiwał innych choć nie za bardzo wiedział , kto tak naprawdę chodzi. I tu widac kolejną cechę Binkiego jego czujność i zapał do bronienia swojego terytorium.
JEST NIEWIDOMY ALE DZIELNY - KOCHANY BINKY:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajna sprawa, ale kto uchyli kawałek nieba takiemu pieskowi,?:angryy:
Ludziom trudno wziąć zdrowego psa na tymczas ( oczywiście nie mówie tu o tych wszystkich co pomagają, dla nich Wielki Szacunek:loveu:) a co dopiero ``niewidomego biedaka, brudnego, ze schroniksa!! Tam tyle chorób`` nie trawie takich ludzi:mad: co maja takie podejście

Link to comment
Share on other sites

jezzzuuu.. następny biedak:( ja mam teraz Rudzika Tongo z Krzyczek, a potem muszę kilka dni koleżance psa przetrzymac... i jeszcze mam swojego..:/
ale może jak Rudego odstawie do koleżanki... muszę pomyśleć... tylko, że to i tak za jakiś czas.:(
a powiedzcie.. czy ten piesek bardzo hałaśliwy jest?

Link to comment
Share on other sites

Binkym zainteresował się nieletni chłopiec. Bardzo chce mu pomóc. Uprzedziłem go, że na ew. adopcję, musi wyrazić zgodę osoba dorosła. Jak mniemam, będzie starał się o nią. Pytał mnie, czy Binky poradzi sobie w domu piętrowym. Ciekawe jak psiak poradziłby sobie ze schodami? Mój Jurand nie bardzo, ale znam przypadki, że ślepaczki nie mają z tym problemu. Binky do duży pies, dlatego jest to bardzo istotne, ponieważ noszenie go, nie wchodzi raczej w rachubę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...