Jump to content
Dogomania

SHAR-PEI POMOCY!!!! ,grozi eutanazja! - Nord już w swoim domu !!


sacred PIRANHA

Recommended Posts

  • Replies 983
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nikador']Ano faktycznie już mam nieaktualny :multi: :loveu:

A właściwie to mógłby mnie ktoś na pw oświecić jak mam dodać wybrany banerek?pliss[/quote]

wchodzisz w PANEL UZYTKOWNIKA -> EDYTUJ PODPIS -> (otwierasz okno w ktorym widzisz dany banerek) PRZECIAGASZ BANER (prawa mysz wcisnieta i ciagniesz..) DO OKNA "EDYTUJ PODPIS"

no i powinno zadzialac :)

Link to comment
Share on other sites

No to nabieram coraz większej pewności, że wszystko uda się zgodnie z planem... Nadal trzymam kciuki... Właśnie sobie planuję najszybszą trasę dojazdu...:p Wydaje mi się, że nie powinienem mieć problemu z dojechaniem pod samą klinikę, ale w tej kwestii pozostaniemy w kontakcie.
Już się nie mogę doczekać! Nareszcie pomarszczony pies trafi pod strzechę... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muody']No to nabieram coraz większej pewności, że wszystko uda się zgodnie z planem... Nadal trzymam kciuki... Właśnie sobie planuję najszybszą trasę dojazdu...:p Wydaje mi się, że nie powinienem mieć problemu z dojechaniem pod samą klinikę, ale w tej kwestii pozostaniemy w kontakcie.
Już się nie mogę doczekać! Nareszcie pomarszczony pies trafi pod strzechę... ;)[/quote]
Nord tez nie moze sie doczekać;)
Chłopak tam pewnie usycha z tęsknoty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolakar']Brawo dla muodego za tak super decyzje - to bardzo cieszy nasze serducha:Cool!:, trzymam kciuki za Nordzika w nowym domku:thumbs:
choć początki pewnie nie będą takie łatwe;)[/quote]


To może w komplecie do Nordzika, Fąfel z mojego banerka GRATIS :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']To może w komplecie do Nordzika, Fąfel z mojego banerka GRATIS :)[/quote]
No kurcze... czytałem właśnie historię tego twojego Fąfla i normalnie można wyjść z siebie:mad:... Nord miał przejścia, ale to co ten psiak ma za sobą, to już przechodzi wszelkie pojęcie... :shake:

Ja już biegam i pytam znajomych, czy ktoś nie byłby zainteresowany, ale powiem szczerze, że cienko to widzę... bo albo brak warunków... albo sam uważam, że nie ma nawet się co pytać, bo sobie nie poradzi...

Mimo wszystko chciałbym jakoś pomóc, więc może jest jakiś bazarek, gdzie bym mógł kupic jakąś smyczkę dla Nordzisława... albo cegiełki na Allegro??

Oby Fąfel doszedł do siebie... i znalazł jakiś domek...

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

On nie burczy, on się biedaczek każdemu skarży jak wielką stratę poniósł :evil_lol:. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie. Szczerze mówiąc byłam niemal pewna, że jego przyszłość jest czarna jak on :oops: Bardzo lubię być tak mile zaskakiwana przez życie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

ojej...aż mi sie łezka szczęścia w oku zakręciła!!! :))) niesamowite... wczoraj nie zajrzałam na dogo a dzisiaj... takie szczęście!!! :))) Nordzik kochany ma nowy domek!!! :) :multi::multi::multi::multi::multi:

Gratuluję muody i mam nadzieję, ze podróż Wam minie bezpiecznie i sympatycznie :):oops:

Czekam z niecierpliwością na wieści o zmianach jakie będą zachodzić w zachowaniu Norda :) oczywiscie zmianach na plus! :) + oczywiscie foteczki pomarszczonej mordki :))))

Trzymam kciuki!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, to wszystko jest bardzo miłe... Analizowałem jednak wszystkie treści, które ma zawarte w banerze [B]emilia2280 [/B]i zamurowało mnie... Nie wiem w jaki sposób działa umysł ludzi odpowiedzialnych za schronisko w Krzyczkach lub tych odpowiedzialnych za owczarka z wrośniętym łańuchem... Jak można być takim skur... Czym sobie te zwierzaki na to zasłużyły... Te obrazy głęboko zapadają w pamięć... wczorajsza noc bezsenna... Cały czas zastanawiam się, co można jeszcze zrobić...:-( i nic mi do głowy nie przychodzi... ta bez moc też jest wkurzająca...

Link to comment
Share on other sites

Muody, jest duzo do zrobienia, wielu ludzi wspólczuje, zaluje. Ale to nie na tym rzecz polega. Musimy sié jednoczyc i walczyc z tymi szumowinami.

Od slowa sié zaczélo a teraz Krzyczki sá zamkniéte i majá proces! Stanmy razem do walki, nie placzmy w samotnosci po kátach... Na to nie majá te psy czasu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...