Jump to content
Dogomania

Weterynarz jako wyrocznia, czyli lek na całe zło.


Polna

Recommended Posts

[quote name='gops2000']a mi coroku jak chodze na szczepienia wet mowi ze powinnam psa uspac bo ma padaczke od 8 lat mowi to samo a moj pies zyje i ma sie dobrze :eviltong: zmienilam weta po 8 latch :oops: i ten mowi to samo ze pies sie meczy itd. ale mu naprawde oprocz tego nic niejest i napewno go nieuspie :angryy:[/quote]
Pozdrów ode mnie palanta :mad: Ja mam psa z padaczką juz ponad 11 lat.... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś trafił do mnie pies. Błąkał się, ciągnął łapkę za sobą. Dzieci zabrały go do weterynarza, który stwierdził, że nie ma rentgena, więc nie wie, czy złamana i żeby lepiej z powrotem wypuściły go na ulicę. Jutro jedziemy na prześwietlenie. Łapa jest uszkodzona min. od tygodnia, oby jeszcze coś dało się zrobić...

Gratulacje dla pana doktora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Dziś trafił do mnie pies. Błąkał się, ciągnął łapkę za sobą. Dzieci zabrały go do weterynarza, który stwierdził, że nie ma rentgena, więc nie wie, czy złamana i żeby lepiej z powrotem wypuściły go na ulicę. Jutro jedziemy na prześwietlenie. Łapa jest uszkodzona min. od tygodnia, oby jeszcze coś dało się zrobić...

Gratulacje dla pana doktora.[/quote]

Tak, na ulicę. Niech go jeszcze samochód potrąci :shake:
Takich ludzi powinno się gdzieś zamykać :2gunfire:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...