Jump to content
Dogomania

Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.


michelle04

Recommended Posts

[quote name='wellington']Czy nie mozna sie nawet zapytac ??? Po co ten ton ?
A wlasnie ze jest roznica !
Dzierzoniow nie Krakow -odkrylas Ameryke, rzeczywiscie !

[B]Wiec sie zapytam jeszcze raz gdzie Fafik ,Bubu ,Heros znalazly domki ?[/B]

Czy moze w ten sam sposob jak Tajra ?
_ogonek_ myslisz ze nikt nie wie czemu ten temat jest dla Ciebie drazliwy ?[/QUOTE]
wellington, szukasz dziury w całym, gdybyś naprawdę użyła kiedyś internetu w celu innym niż upokorzenie ludzi to wiedziałabyś, że zdjęcia Tajry są a ona sama w nowym domu ma się dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']wellington, szukasz dziury w całym, gdybyś naprawdę użyła kiedyś internetu w celu innym niż upokorzenie ludzi to wiedziałabyś, że zdjęcia Tajry są a ona sama w nowym domu ma się dobrze.[/QUOTE]

Moze wkleisz link ?
Czy chodzi Ci o ten album Picasy moze gdzie M.C. szybko wyciela swoja osobe ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']A gdzie te domki ?
W samym Dzierzoniowie ?[/QUOTE]



Zawsze wstawaim miejscowosc w jakiej znalazły domki ,wystarczy wejsc na watek pieska
Fafik-Swidnica
Bubu -Nowa Ruda
Heros -Pieszyce
od 5 do 25km od Dzierzoniowa
ale o co chodzi?
i dlaczego Ciebie to inetersuje ,nie pamiatm abys sie udzielala na ich wątkach:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Zawsze wstawaim miejscowosc w jakiej znalazły domki ,wystarczy wejsc na watek pieska
Fafik-Swidnica
Bubu -Nowa Ruda
Heros -Pieszyce
od 5 do 25km od Dzierzoniowa
ale o co chodzi?
i dlaczego Ciebie to inetersuje ,nie pamiatm abys sie udzielala na ich wątkach:)[/QUOTE]

giselle4, dziekuje !
Ciesze sie ze psy znalazly domki niedaleko i ze mozecie w razie czego kazdej chwili z nimi nawiazac kontakt.

Na pytanie czemu mnie to interesuje skoro sie nie udzielam na tym watku moglabym odpowiedziec w stylu _ogonek_ :
[QUOTE]A co to za różnica[/QUOTE]To, ze sie na watku nie udzielam nie znaczy jeszcze ze sie losem psow z Dzierzoniowa i okolicy nie interesuje.
Czy obecnosc na watku jest warunkiem zeby moc stawiac pytania ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']giselle4, dziekuje !
Ciesze sie ze psy znalazly domki niedaleko i ze mozecie w razie czego kazdej chwili z nimi nawiazac kontakt.

Na pytanie czemu mnie to interesuje skoro sie nie udzielam na tym watku moglabym odpowiedziec w stylu _ogonek_ :
To, ze sie na watku nie udzielam nie znaczy jeszcze ze sie losem psow z Dzierzoniowa i okolicy nie interesuje.
Czy obecnosc na watku jest warunkiem zeby moc stawiac pytania ?[/QUOTE]
Nie,tak tylko napisalam,moze zbyt zaczepnie
sorry
ale zawsze staram sie wiedziec gdzie moje psy sa i jak będa mieszkac...
Dziekuje za zainteresowanie...dzieki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota k.']Ja pamiętam o naszych... tylko muszę się pozbierać i pomyśleć- czy zrobić jeden, czy osobny wątek dla nich. Nie mam pojęcia jak ogłaszać Kazana i Bandziora:shake: .
Proszę , pogłaskajcie je od nas.....[/QUOTE]

moze tak
co do Bandziora to poczekaj....skonczy sie kwarantanna
bedzie na boksie[chyba jedynce,ale to juz pani kierownik decyzja]
zobaczymy jak bedzie się zachowywał
ale zawsze moze isc do kojca
chociaz tez nie ....on ma krotką siersc
ale spokojnie to tylko dywagacje
ja mysle ze jeden watek bo psiaki z jednego miejsca.....
Kazan jest ok.....dzisiaj troche popracujemy z nim
i ze szczotka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington'][url]http://www.facebook.com/event.php?eid=221481047878200[/url][/QUOTE]
przeczytalam i jestem walnieta
z naszego schroniska pojechalo 5 psiakow do Niemiec
ale do domkow z ktorymi utrzymujemy kontakt
zawiozły same wolontariuszki lub Fundacja....
nie ma problemu z info bo wystarczy wejsc na watek
i nigdy nie wysłalam psa agrsywnego czy mało pewnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/103251-Dolnośląskie-schronisko-nadzieja-umiera-ostatnia./members/40691-giselle4"][B][COLOR=#4444ff]giselle4[/COLOR][/B][/URL] dawno mnie u Was nie było.. Powiedz mi czy są u Was jakieś psiaki z mojej okolicy?[/QUOTE]

witaj kochana
w poniedziałek napisze
musze poszperac w dokumentach:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Alba i Albinki zostali przerzuceni przez bramę schroniska w Uciechowie we wczesnych godzinach porannych kilka dni temu.
Ze względu na to, że sytuacja finansowa w schronisku jest beznadziejna potrzebna nam jest karma dla szczeniąt. Szczeniaków dużo nie mamy, więć takiej karmy też nie ma. [COLOR=red]Chcemy również zebrać fundusze na jeszcze jedno szczepienie, 30 zł.[/COLOR] Pieniążki na dwa szczepienia i sterylkę suki mamy.
[COLOR=red]Teraz potrzeba nam karmy!!![/COLOR]
Szczeniaczki są 3, 2 suczki i 1 piesek.
Ich wątek na dogo:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/207787-Alba-i-Albinki-mamusia-z-tr%C3%B3jk%C4%85-dzieci-przerzucona-przez-bram%C4%99-schroniska"]http://www.dogomania.pl/threads/2077...%99-schroniska[/URL]...
[COLOR=black][B]Proszę o pomoc...[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...