Jump to content
Dogomania

KARA-dawniej klębuszek bolesci, dziś po cudownej metamorfozie CZEKA NA DOM /Rz-ów/


g_o_n_i_a

Recommended Posts

Dea, ja walczyłam jak lew o każdy jej dzień. i tak 7 miesięcy, ale potem musiałam:-( musiałam ją uśpić:-( zaleczało się na tydzień, dwa, i wracało. nie było już nawet gdzie dawać zastrzyków:-( była jedną wielką raną....cierpiała...no i nie ma jej:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jade']Dea, ja walczyłam jak lew o każdy jej dzień. i tak 7 miesięcy, ale potem musiałam:-( musiałam ją uśpić:-( zaleczało się na tydzień, dwa, i wracało. nie było już nawet gdzie dawać zastrzyków:-( była jedną wielką raną....cierpiała...no i nie ma jej:-([/quote]
:-( niestety, czasami lepiej ulżyć psu w bólu, choć nas boli to tak samo bardzo:-(

Link to comment
Share on other sites

gonia, mozesz napisac, ile Kara zebrala pieniedzy, czy na pierwsze badania juz sie cos uzbieralo. Bardzo mi na tym zalezy, zeby otrzymala pomoc jak najszybciej. Woda wciaz "bezdomna", ale jesli pieniadze potrzebne sa natychmiast, bede kombinowac.

Link to comment
Share on other sites

Do dnia 9.01 na konto schroniska wpłynęły następujące wpłaty:
1. Elżbieta G. - 50zł
2. Dariusz K. - 20zł
3. Piotr K. - 50zł
4. Danuta R. - 30zł
5. Aleksandra B. - 15zł
[B]SREDECZNIE DZIĘKUJEMY W IMIENIU KARY![/B] :loveu:

W sumie mamy 165zł:multi:, jeżeli dostanę informacje o kolejnych wpłatach dam Wam znać.

Link to comment
Share on other sites

Mam kolejne informacje o wplatach do dnia 11 stycznia (cała lista wpłat na Karę)
1. Elżbieta G. - 50zł
2. Dariusz K. - 20zł
3. Piotr K. - 50zł
4. Danuta R. - 30zł
5. Aleksandra B. - 15zł
6. Bronisława A. (Toska) 20 zł
7. Joanna K. 5zł
8. Ewa L. 20 zł
9. G-M. 50zł

Suma: 260 zł!
D Z I E K U J E M Y :multi:

Link to comment
Share on other sites

Fona - dziękujemy serdecznie! :multi: Mamy już na badania, ale kasa przyda się jak dowiemy się na co choruje Kara i czym ją leczyć.
Z Allegro z aukcji cegielkowej z AFN mamy 45 zł :multi:[URL]http://www.allegro.pl/item296484896_afn_charytaywna_na_bardzo_cierpiaca_kare.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']wysłałam dzis 30 zł[/quote]
Dziękujemy!! :multi:
To daje nam w sumie z Waszych wpłat 430 zł!!
Na Allegro z cegiełkowej aukcji AFN wychodzi na dzień dzisiejszy 115 zł (aukcja trwa jeszcze przez 10 dni), natomiast z aukcji wystawionej przez wirtualną Panią naszej Krecikowej wychodzi 39,97 zł (licytacje kończą się za 2 dni) :multi:
[B]Kochani, jesteście niesamowici![/B] :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...