Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa wystawa Poznań 8-9.11.2008


Martach1

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super wiadomość z Poznania:

[SIZE=3][COLOR=Red][B]LOVE IS ON MY SIDE Asiaczek FCI - dosk.1, Zwyc. Młodzieży!!!:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_17_6.gif[/IMG][/URL]

To pierwszy wniosek Sajdi na Mł.Ch.PL!!!

Jestem baaaardzo dumna z Sajdi i jej Właścicielki - Asi!!! BRAWO!!![URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_75.gif[/IMG][/URL]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][B][COLOR=blue]ile kosztuje parking i bilet na wystawe ?[/COLOR][/B]

[B][COLOR=blue]a przy okazji poprosze suki z kl.championow sznaucery srednie pieprz i sol[/COLOR][/B] :modla:[/quote]

Bilet wstępu 15 zł, dzieci do lat 8 - wstęp wolny, dzieci od 8 do 15 lat - 5 zł.
Jednodniowa karta wjazdu na teren targów - 50 zł

A tutaj macie tylko i wyłącznie stawkę ilościową

[URL="http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=wystawy_poznan_m"]Zwi�zek Kynologiczny w Polsce[/URL] i tam w statystykę zgłoszeń ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Bilet 15 zł normalny. Parking 50 zł :crazyeye: Troche przegina :angryy: Szybko zrezygnowałam i postawiłam zaraz obok. Fakt, ze w strefie płatnego parkowania, ale że dziś mamy sobote to jest za free :loveu: :multi:[/quote]

Dokładnie, nie trzeba się pakować na teren Targów, bo tam stawka za parking dość konkretna ;) :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][B][COLOR=blue]ile kosztuje parking i bilet na wystawe ?[/COLOR][/B]

[B][COLOR=blue]a przy okazji poprosze suki z kl.championow sznaucery srednie pieprz i sol[/COLOR][/B] :modla:[/quote]
Bilet 15 zł normalny. Parking 50 zł :crazyeye: Troche przegina :angryy: Szybko zrezygnowałam i postawiłam zaraz obok. Fakt, ze w strefie płatnego parkowania, ale że dziś mamy sobote to jest za free :loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

My też staliśmy tuż obok, 50zł za parking to przegięcie :roll:

U nas ocena doskonała i 5 miejsce. Dla nas to super wynik, bo w ogóle nie chciał chodzić po ringu, ani się ustawiać.
P.S. Proszę o fotki buldożków
P.S.2. Kara- miałaś taki plecaczek royala canina??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolka']Dogomaniacy a jak w halach , zimno???

Ja jestem w 6[/quote]

Przyznam, że jest jakby cieplej niż w poprzednich latach :) Ale to też z racji panującej na dworze pogody. Jak się tak dość długo siedzi, to rączki mogą skostnieć, ale nie jest źle. W hali 3 gdzie byłam dzisiaj było znośnie. Gorąco jest w 5 - to na bank ;)

Aha i jeszcze jedno, jeśli wystawiacie psiaki, to sprawdzajcie czy dostaliście medal okolicznościowy z okazji 70-lecia Związku - każdy pies go ma dostać bez wzglądu na ocenę - bo czasem może gospodarz z sekretarzem zapomnieć ( co prawda u mnie na ringu był porządek, ale uprzedzam, bo różnie bywa... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiol']Kara to cię widziałam :) Fajny pies ;)

W hali 4 było nawet ciepło, przynamniej mi :cool3:[/quote]

Ja tez widziałam kare:evil_lol:
I ciebie asiol tez tak mi sie wydaje:p


A mnie za to wszyscy dzisiaj straszyli bo ide sobie i nagle ktos do mnie czesc a ja nie wiem co sie dzieje:evil_lol: (Tu mam na mysli Okamie i Asie&Gingerke):eviltong:

EDIT. Na halach bylo faktycznie ciepło:) ja oddałam kurtke do szatni:) Miałam popsute przywieszanie od kurtki i dostałam z naprawionym przyszytym:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dumisiowa'][B]Cześć....Kochani przepraszam teraz ja za zaśmiecanie wątku........:-( W ostatniej chwili padł mi transport........:placz: Czy może ktoś wybiera się z Białegostoku na jutro i mógłby mnie zabrać w jedną stronę..........? Jestem bez psa.......proszę ewentualnie o PW[/B]...[B]Z góry dziękuję......[/B][/quote]

Przepraszam....ale ponawiam prośbę.........:-(

A propo czy kogoś z katalogiem mogę prosić o stawkę Wyżłów Niemieckich Krótkowłosych?

Link to comment
Share on other sites

Ja na wystawę nie pojechałam ale cieszę się z sukcesów wilczakowych bo:
synek mojego Cheya - Ilmarinen Girios Dvasia dostał dosk i res-Cacib (przechodzi na niego w randze Caciba bo NDPwR to juz od dawna Inter, tym samym ma juz dwa Caciby a dopiero rozpoczął klasy dorosłe) :multi:, natomiast babcia mojego burego a prababcia młodego "pieknego" została Najlepszym weteranem :multi:. Dumna jestem BARDZO !

Link to comment
Share on other sites

[B]DOG DE BORDEAUX[/B]

Psy
Kl.szcz.
KYZER Z GÓRKI KOŚCIELNICKIEJ
Kl.poś.
TAYSON
Kl.otw.
CLEO BORDOŻY ZAKĄTEK
GAUSS LA MAISON DE GLEBOFF
KOBRA Z GARLICY DUCHOWNEJ
LEON Z GARLICY DUCHOWNEJ
Kl.ch.
APIS KOMORNICKA PACZKA

Suki
Kl.mł.
BELLA BIAŁOBRZESKIE MOLOSKI
Kl.poś.
ELBA OMEN
Kl.otw.
CARMEN BORDOŻY ZAKĄTEK
DORA RYCZER
FIARA WERUS
JAGNA Z GARLICY DUCHOWNEJ
Kl.ch.
CLEOPATRA Z CZERWONEGO ZAMKU

Proszę o rozszyfrowanie - [B][I]CAO [/I][/B]- bo mi się nie chce myśleć i kombinować :evil_lol:

[B]SZNAUCER MINIATUROWY PIEPRZ I SÓL[/B]

Psy
Kl.poś.
FERVEX TOSTOM
SYRIUSZ NEFER TARI STARS
TORCIK MAŁY CUKIERECZEK
WINSTON GRAF VON NORTHUMBERLAND

Suki
Kl. otw.
ANABEL DAN-CEL
BAJADERKA TOSTOM
CATHERINA CARMEN ARTMEDIUM
GIL-GALAD QUEEN OF DOLINA RIVENDELL
HIGH QUALITY CORIGENTIA
S'NUBIA ALWIS POLONIA

-------------------------------------------------

[B]SZNAUCER ŚREDNI PIEPRZ I SÓL[/B]

Suki - kl.ch.
FIONA PUNTA ARENAS
SONATA Z JAMNA
TOLERANT TESSIE ZE ZAHRABSKE
DRONAS TSARITSA SHEBA
TRELS ZIGLINDAGELIS

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...