Jump to content
Dogomania

Łódź[FNiZ]-TRAGEDIA TYMKA! wrócił do Łodzi - Tymek za TM ...


nata od jadzi

Recommended Posts

domek potrzebny na cito!!! dziewczyny jestem z łodzi sama nie mogę go wziąsc z przyczyn całkowicie ode mnie niezależnych ale pomyślałam że może by sie zdało jakieś drobne ogłoszenia porobic i na osiedlu porozwieszac że potrzebna pomoc i domek dla psa. ja mogę potem ewentualnie trochę pomóc w opiece nad psiakiem. a w jakiej on teraz jest lecznicy? jeśli nie chcecie tu pisac poproszę o wiadomośc na pw.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ale trzeba by właśnie napisac że szukamy dobrej duszy. no nie wiem gdzie już szukac. sama chętnie bym go wzięła ale narazie rezyduje u rodziców z małym dzieckiem i sunią w jednym pokoju i nic nie wskuram bo i nas wymeldują. a serce mi sie kraje jak o nim czytam. o zdjęciach już nie wspomnę. coś jeszcze pomyślę. może się na cos przydam. a lecznice znam tzn wiem gdzie jest.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz znalazłam ten wątek.
Jak można latami patrzeć na cierpienie psa???? Człowiek to najgorsze bydle jakie chodzi po świecie.
Nic , tylko wypadałoby sobie palnąć w łeb!

Tymoteuszku, opatrznośc nad tobą czuwała. Teraz moze byc tylko lepiej i oby tak było

[B]Wkleiłam go na
[URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=9754[/URL]
[URL]http://piesija.info/viewtopic.php?t=847[/URL]

rozsyłam linki na pw do osób z innych miast
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]BARDZO PILNIE POSZUKUJEMY DOMU DLA TYMKA! w nidzielę musimy zabrać go z lecznicy.[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]jeśli ktoś z Was mógłby go wziąć chociaż na DT, to prosze o kontakt:[/B][/COLOR]

[COLOR=red][B]668178869 lub [/B][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=red][B][email protected][/B][/COLOR][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...