Jump to content
Dogomania

Łódź[FNiZ]-TRAGEDIA TYMKA! wrócił do Łodzi - Tymek za TM ...


nata od jadzi

Recommended Posts

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no w sumie z saszetkami convalescence to niezły pomysł - myślałam o puszkach, ale to jest w formie pasztetu, a dla Tymka lepsze będzie coś bardziej płynnego. chociaż Monika mówi, że on bez problemu wsuwa suche, bo są małe groszki i nawet ich do końca nie gryzie.
sucha to acana senior 13,5 kg, jedna z bardziej energetycznych karm na rynku.

Link to comment
Share on other sites

Od razu mowie, ze sie nie znam, ale czy taka energetyczna karma nie obciazy mu np. watroby [po narkozie]. Moze jedzenie nie powinno byc energetyczne, tylko dietetyczne, ale dobrej jakosci wlasnie. Energetyczna karma kojarzy mi sie z taka, ktora sie podaje psom trenujacym, pracujacym itp. Jak to jest/

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj skończyła się aukcja ze zdjęciem Jungowskiej. wygrała ją pani Iwona, już przelała pieniążki, ale napisała do mnie, że prosi o niewysyłanie - żeby wykorzystać je przy następnej takiej akcji :) jest mi bardzo miło i dziękuję pani Iwonce serdecznie, bo może to przeczyta :)

a Tymek był wczoraj na wizycie kontrolnej. lekarze byli z niego zadowoleni, widzieli wyraźną poprawę. i oby tak było jak najdłużej. myślę, że ten zabieg był dobrą decyzją.

Link to comment
Share on other sites

To pytanie pierwsze - jak się Tymuś czuje, a drugie - ile ma w skarpecie, brakuje na opłacenie dotychczasowych wydatków czy nie? [jeszcze ponad 100 zł wpłynie, tylko nie wiem, czy trzeba robić kolejne bazarki, czy na razie można wystawiać dla innych biedaków].

Link to comment
Share on other sites

policzyłam i gęba mi się zaśmiała :) szacunkowo dotychczasowe wydatki na Tymusia opiewały na jakieś 530 zł (plus minus), a z wpłat jak do tej pory jest już 585 zł :) dziękuję wszystkim :loveu: pozwolicie, że tą nadwyżkę, która się uzbierała i ewentualnie jeszcze dojdzie zachowam na potem, w razie gdyby były potrzebne jakieś leki czy tfu tfu niespodziewane wizyty u lekarza.
Pokerku, tak sobie myślę, że jeśli sytuacja finansowa Miśka, na którego była przeznaczona część dochodu z bazarku, jest trochę gorsza niż nasza tutaj, to może przekazać te 30 zł od Tymka dla Miśka? pozostawiam to Twojej dyspozycji.

a co do samopoczucie Tymka to podpytam dzisiaj Monikę jak wróci z pracy. a może sama nam coś napisze? mnie nie było przez weekend i nie mam najświeższych informacji.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Fundacja Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]BANK PKO BP[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]22 1020 3408 0000 4902 0174 2246[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3](w tytule przelewu: dla Tymka)

[/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]dzięki [/SIZE][/SIZE][B][SIZE=3]:loveu:
[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...