Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asta']To może będzie oceniała po szacie? :lol: Porsze o więcej info[/quote]
No ja mam nadzieje ze nie bo Nela jest ejszcze mlodziutka dopeiro co 9 miechow skonczyla, a jej konkurentki sa starsze i maja duuuuuzo wlosa :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima']Ale Jojek jest taki perfekcyjny, że przecież nie sposób w nim coś złego dostrzec:loveu:[/quote]

:oops: :oops: No tak właśnie nie do końca:evil_lol: a po za tym dla kogoś nie wiem czy znającego wystarczająco rase nie będzie brzydki:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Jojkowa a widziałaś go gdzieś na rozpisce? Jeśli tak napisz gdzie go można spotkać![/quote]

Basiu nie jestem pewna czy nie będzie naszych Doziów sędziować w październiku w Zabrzu (ale mówie nie wiem jeszcze bo nie podali rozpiski dokładnej sędziowania) Ale jeżeli będzie tam sędziować to na sto procent jade do niego i mam nadzieje skończyć Championat..

W Głogowie w styczniu skończyłam u niego Mł. :))))

[quote name='arima']Jojek ja jednak też jade:lol:[/quote]

No prosze :evil_lol: , ale z tego co znalazłam o tej Pani to chyba z II grupy to Niufy i Landssery sędziuje (chyba ma z nich specjalizacje albo coś w tym stylu)

Ja pojade do tej Pani i zobaczymy jak to będzie bo słyszałam również pare miłych słów o niej,a zresztą raz kozie śmierć dzisiaj wyjezdrzamy z Warszawy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']

Tak więc Związek Gorzowski przepadł w mojej opnii i nie radze nikomu po za wł. terierów (i to tych małych) jeździć do tej Pani...[/quote]Jojo,a ja bym prosiła o rzeczową opinię na temat sędziów-na co zwracają szczególną uwagę,czy dokładnie oglądają psa.To,że nie wygrałaś wcale nie musi oznaczać,ze sędzina jest be...Może czas na troszkę samokrtycyzmu :)
Niemniej proszę jeszcze raz-na co zwraca uwagę sędzina,co jest według niej mniej istotne?Nie w przypadku Twojego psa,a ogólnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Quelthalas']Jojo,a ja bym prosiła o rzeczową opinię na temat sędziów-na co zwracają szczególną uwagę,czy dokładnie oglądają psa.To,że nie wygrałaś wcale nie musi oznaczać,ze sędzina jest be...Może czas na troszkę samokrtycyzmu :)[/quote]

[COLOR=black]Wiem, jakie ma mój pies ma wady(i nie raz o nich wspominałam i Tobie mówiłam), ale żadne z wad nie została napisana.[/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]Po mojej obserwacji Pani preferuje psy o delikatnym wyrazie..Gdzie piętno płci nie musi być wyraźnie zaznaczone.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][COLOR=black]Wiem, jakie ma mój pies ma wady(i nie raz o nich wspominałam i Tobie mówiłam), ale żadne z wad nie została napisana.[/COLOR]

[COLOR=black]Po mojej obserwacji Pani preferuje psy o delikatnym wyrazie..Gdzie piętno płci nie musi być wyraźnie zaznaczone.[/COLOR][/quote]OO,i o to mi chodzi :).Dzieki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Oczywiście mój pies jak dla niej miał zbyt długie "kafle":evil_lol:[/quote]Ale sędziowie nie piszą.Sędziowie dyktują,a ktoś inny pisze.Łatwo wtedy o pomyłkę.Poza tym,skoro tak ciągniesz temat Jojka-to według wzorca ma i za długie,i powiewające fafle.Niestety.
aAcha,i żebyś nie gadała-mój pies też takie ma.I dziwię się sędziom,ze tego nie widzą.Klaudia,czas na trochę krytyki,a nie,że wszyscy ,co widzą waduy Jojka są głupi i niedouczeni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Quelthalas']Ale sędziowie nie piszą.Sędziowie dyktują,a ktoś inny pisze.Łatwo wtedy o pomyłkę.Poza tym,skoro tak ciągniesz temat Jojka-to według wzorca ma i za długie,i powiewające fafle.Niestety.
aAcha,i żebyś nie gadała-mój pies też takie ma.I dziwię się sędziom,ze tego nie widzą.Klaudia,czas na trochę krytyki,a nie,że wszyscy ,co widzą waduy Jojka są głupi i niedouczeni.[/quote]

Ale ja wiem że to było dyktowane:-? Śmieje się tylko z tego jak zostało to napisane.

Wiem że mój pies ma za długie fafle i po raz nie wiem już który powtarzam że wiem jakie są wady mojego psa i nie twierdze że tacy są sędziowie..

90% dogów w Polsce (jak dla MNIE) ma za długie fafle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Pies ma coś z łapami z przodu, głowe tak jakby dzieliło ją na pół, i ogólnie jest taki nijaki( ale żeby nie bylo ma fajneumaszczenie i nie złe kontowanie tylnych łapek...), ale przy takim laiku jakim jest ta Pani wobec dogów to nie zdziwie się jeżeli przegram...[/quote]

Jo-Jo nie uwazasz że twoje stwierdzenie na temat twojego konkurenta jest również nieprofesjonalne? Poza tym, dla niektórych sędziów bardziej liczy się proporcjonalność sylwetki i wyraz ogólny od wzrostu i głowy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...