Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marihuana']Był ktos sedziowany przez Pania [B]Viva Maria Soleckyj Szpunar ?? [/B]Jakieś opinie??[/quote]
ja dodam o tej sedzinie,bo w sumie jest niewiele o niej.Lubi psy dobrze pokazane ,mocno zbudowane i dobre w ruchu-ruch jest dla niej bardzo wazny.Patrzy na kolor oczu i wyraz pyska-kazdego psiaka wola zeby zobaczyc wyraz psa kiedy jest zainteresowany.Pyta czy moze pomacac psa dokladnie i naprawde obmacuje bardzo porzadnie!!!.Daje dlugie opisy (sedziowala mnie dwa razy,raz dwie suki i raz psa) ,szczegolowe z uwzglednieniem wszystkiego co jej sie podoba a co nie-rewelacja i naprawde ma oko -wychwycila rzeczy u moich suk ktorych sedziowie inni nie zauwazyli (jedna z nich do tej pory byla sedziowana jakies 15 razy jak nie wiecej) i ja o tych malych niedociagnieciach wiem,ale do tej pory ona jedyna zauwazyla je wszystkie naraz:evil_lol:.Ja mowie teraz o grupie drugiej-jak w innych grupach-nie wiem;).Do tego jest kulturalna i mila w stosunku do wystawcow,w Warszawie dlugo myslala dosc czy na BOB wybrac moja sucz czy psa ,pies wygral ale bylo dlugie uzasadnienie slowne i miala absolutna racje:evil_lol:.Mi sie spodobala bardzo zwlaszcza za te rzetelne opisy i dokladne sedziowanie :multi:

Link to comment
Share on other sites

A był ktoś oceniany przez [B]Andrzeja Szutkiewicza[/B]?

Z tego co wyczytałam na innych stronach, to ma on hodowlę dogów niemieckich, i sędziował przede wszystkim molosy.
Jestem ciekawa czy i na seterach się zna.. bo nie chce jechac kawałek drogi do niego żeby sie rozczarowac... :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']A był ktoś oceniany przez [B]Andrzeja Szutkiewicza[/B]?

Z tego co wyczytałam na innych stronach, to ma on hodowlę dogów niemieckich, i sędziował przede wszystkim molosy.
Jestem ciekawa czy i na seterach się zna.. bo nie chce jechac kawałek drogi do niego żeby sie rozczarowac... :razz:[/quote]
Zwraca uwagę na ruch przedewszystkim! Oraz na proporcję i głowę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia&borys']Czy ktoś posiada jakieś informacje na temat pani [FONT=Arial][B]Aleksandry Świsulskiej ??[/B][/FONT]
[FONT=Arial]Będzie oceniać częsć grupy IX na wystawie w Poznaniu:lol: [/FONT][/quote]


Bierze pod uwage wystawianie i zachowanie psa na ringu. Pies nie moze sie rozglądac ani byc rozkojarzonym. :shake: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za informacje o pani Aleksandrze ,ale ta druga informacja to mnie niezbyt zadowala :shake: Bo mój Borys jest jeszcze jak takie dziecko... Tutaj sobie popatrzy , tam troche sie poobraca... :roll: A zresztą na ringu zawsze był jedyny ,a teraz pewnie będzie ich więcej...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marihuana']Dzieki za wyczerpująca wypowiedz o tej sedzinie. Jakos nie wzbudza ona u mnie jakis pozytywnych emocji. Zobaczymy jak oceni nasze boxery w sopocie :diabloti:[/QUOTE]
p.[B]Ziviele Povilaitiene[/B] nas sędziowała w Toruniu, wprawdzie w szczeniakach grzywaczach ale mimo naszej przegranej na mnie zrobiła dobre wrażenie, podeszła i uzasadniła czemu przegrałyśmy[Perka jest płochliwa,druga sunia grzecznie dała się ogladać,podobno obie piękne:cool3: ale przez charakter zajęłyśmy II lok.-bez bicia przyznaję zasłużenie],
chyba przykłada sporą uwagę do ruchu,pies został dokładnie obejżany[pisze chyba bo byłam w takim amoku że....]
i nie nakrzyczała na nas pomimo że musiała mnie wołać jakis czas za nim do mnie doleciało:lol: napewno bardzo miła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lothia']p.[B]Ziviele Povilaitiene[/B] nas sędziowała w Toruniu, wprawdzie w szczeniakach grzywaczach ale mimo naszej przegranej na mnie zrobiła dobre wrażenie, podeszła i uzasadniła czemu przegrałyśmy[Perka jest płochliwa,druga sunia grzecznie dała się ogladać,podobno obie piękne:cool3: ale przez charakter zajęłyśmy II lok.-bez bicia przyznaję zasłużenie],
chyba przykłada sporą uwagę do ruchu,pies został dokładnie obejżany[pisze chyba bo byłam w takim amoku że....]
i nie nakrzyczała na nas pomimo że musiała mnie wołać jakis czas za nim do mnie doleciało:lol: napewno bardzo miła[/quote]

W Lublinie sędziowała BISy, i rzeczywiście, posyłała chyba każdego psa po prostej zeby zobaczyc jak się porusza.

Link to comment
Share on other sites

BYlismy w Bratyslawie:]
No to teraz wypowiem sie na temat sedziow:P:P:P
P. [COLOR=red]Larska[/COLOR] nie przypadła mi do gustu, ale sie wiecej nei wypowiem, bo zaraz jakies zlosliwe stwory doczepia sie, ze mam "brudny jezyk"...
Za to w drugim dniu ocenial mojego potworzastego p. [COLOR=red]Antolij(?) Zhuk.[/COLOR] Sędzia jest dla mnie mega bomba, zna sie jak malo ktory sedzia na taki rasach jak moja, przemily, wie co oceniac, idzie mu to bardzo sprawnie, wielki nacisk kladzie na ruch psa, ogolnie sedzia dla mnie bomba, znajacy sie na rzeczy, konkretny, nei lejacy wody jak niektorzy, co nie znaja do konca wzorca i wymyslaja np. zbyt nisko osadzony ogon, to ciekawe gdzie ten moj pies ma go miec... na karku???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MichalMi']czy ktoś z Was spotkał się z sędziowaniem Tomasza Mroczka?
przeszukałem forum i ani jednego postu z tym nazwiskiem nie znalazłem - oprócz obsad sędziowskich :)
będzie sędziował na jesiennej w NDM VI grupę[/quote]

Zajrzyj tu:eviltong: ;) :

[URL]http://www.bassbaryton.com/onas.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Zajrzyj tu:eviltong: ;) :

[URL]http://www.bassbaryton.com/onas.php[/URL][/quote]

[B]Matagi[/B] jak zwykle jesteś niezastąpiona :lol:
ale aż taki odważny nie jestem, żeby pytać mailowo [I]"na co facet zwracasz uwagę, bo Ch PL chcemy skończyć"[/I] :evil_lol:
Acha - korzystam z okazji i OFFuję - w wawie nas nie będzie, bo przespałem termin zgłoszenia i już "ziomale" przyjąć nas nie chcą :mad::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MichalMi'][B]Matagi[/B] jak zwykle jesteś niezastąpiona :lol:
ale aż taki odważny nie jestem, żeby pytać mailowo [I]"na co facet zwracasz uwagę, bo Ch PL chcemy skończyć"[/I] :evil_lol:
Acha - korzystam z okazji i OFFuję - w wawie nas nie będzie, bo przespałem termin zgłoszenia i już "ziomale" przyjąć nas nie chcą :mad::eviltong:[/quote]

Masz PW!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MichalMi']czy ktoś z Was spotkał się z sędziowaniem Tomasza Mroczka?
przeszukałem forum i ani jednego postu z tym nazwiskiem nie znalazłem - oprócz obsad sędziowskich :)
będzie sędziował na jesiennej w NDM VI grupę[/quote] mogę się podłaczyć pod pytanie? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...