Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='barb']Kwota jest ogromna ... I ciężko z tym będzie skoro na nowym evencie pominięto milczeniem dotychczasowych darczyńcow... tabula rasa...
A przez cały grudzień nie było wplat na jamnisia na konto Stowarzyszenia Nadzieja ? Na wątku nadal jest zestawienie tylko za listopad.[/QUOTE] Ostatnia wpłata jest z 4 grudnia z bazarku innych wpłat nie mam .

Link to comment
Share on other sites

Zaraz dokładnie wytłumaczę , planowany kosz operacji jamnika był 1800 zł ale niestety kosztowało dużo wiecej i nie ma zmartwienia bo z głodu nie umieram tylko jeśli umrę to z choroby. W sumie do czasu operacji z poprzedniej lecznicy przyszedł rachunek za badania i leczenie 986,00zł , nastepnie operacja 1800 zł w rzeszowie , poczym 3 miesiace pobytu po 35 zł za dobę + rehabilitacja . Efekt końcowy to grubo ponad 3 000 zł , nie liczac transportu do Zawiercia . Nie chcę napisać brzydko ale [U]podałam juz wcześniej ile wpłacono dokładnie co do grosza [/U]. Nie mam zdrowia ani czasu na pierdoły i jakieś insynuacje. Zawsze dokładałam i dokładam swoje. Nie masz zamiaru wpłacać to nie wpłacaj . [B][COLOR=#B22222]Dziekuję tym którzy pomogli jamnisiaowi , może nawet dali parę groszy ale z serca i to sie ceni. [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Ostatnia wpłata jest z 4 grudnia z bazarku innych wpłat nie mam .[/QUOTE]
15 grudnia 2012 r. wpłaciłam przelewem na konto Stowarzyszenia 10 zł od siebie i 20 zł od mojej mamy - łącznie 30 zł.
Nie jest to może jakaś wielka kwota ale jak to możliwe, ze nie zostala zaksięgowana ?

Kopiuję

"03109027500000000109476057
[B]Nazwa Banku[/B]
BZWBK 1 O. w Przemyślu
[B]Odbiorca [/B]
Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt
Nadzieja [TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD]Tytuł:[/TD]
[TD="class: rightalign, colspan: 3"]
pokrycie kosztow operacji jamnika "
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

Napisałam o tej wpłacie na wątku 15.12.2012 r.
[quote name='barb']Troche mnie martwi takie dlugie milczenie Weroniki tutaj, tym bardziej, ze na sms-a tez nie odpowiedziala a to sie nigdy nie zdarzało. :shake:
ps[SIZE=1]
Wysłałam przed chwila na jamnika 20 zl od mojej mamy i 10 zl od siebie.[/SIZE][/QUOTE]
W styczniu tez miałam zamiar wplacic grosik ale teraz już nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Zaraz dokładnie wytłumaczę , planowany kosz operacji jamnika był 1800 zł ale niestety kosztowało dużo wiecej i nie ma zmartwienia bo z głodu nie umieram tylko jeśli umrę to z choroby. W sumie do czasu operacji z poprzedniej lecznicy przyszedł rachunek za badania i leczenie 986,00zł , nastepnie operacja 1800 zł w rzeszowie , poczym[COLOR=#ff0000][B] 3 miesiace pobytu [/B][/COLOR]po 35 zł za dobę + rehabilitacja . Efekt końcowy to grubo ponad 3 000 zł , nie liczac transportu do Zawiercia . Nie chcę napisać brzydko ale [U]podałam juz wcześniej ile wpłacono dokładnie co do grosza [/U]. Nie mam zdrowia ani czasu na pierdoły i jakieś insynuacje. Zawsze dokładałam i dokładam swoje. Nie masz zamiaru wpłacać to nie wpłacaj . [B][COLOR=#B22222]Dziekuję tym którzy pomogli jamnisiaowi , może nawet dali parę groszy ale z serca i to sie ceni. [/COLOR][/B][/QUOTE]

Nic wcześniej nie pisałas że jamnik jest praktycznie od września (3 miesiące). W międzyczasie padały pytania o zdrowie, ile jeszcze potrzeba. Psiak "śmigał" jak szedł do adopcji. Teraz ludzie odpytują co sie stało ze nie chodzi na tyle łapy bo taka wersje mają. To nie są pierdoły czy insynuacje - LUDZIE Z PIERWSZEGO WYDARZENIA PYTAJĄ. Proste. Nie chodzi o mnie ale pominięcie informacji ze pomogła grupa osób wcześniej jest po prostu chamskie i tyle. I żeby było jasne nie chodzi broń Boshe i= o wymienianie mnie czy Fundacji SOS dla Jamników. Chodzi o Darczyńców z pierwszej edycji. W naszej rozmowie telefoniczne nawet sie nie zająknełas że jeszcze coś potrzeba, wręcz przeciwnie, ba nawet kasa była "pikusiem". Teraz pod naciskiem na odczepnego jakby piszesz [B][COLOR=#B22222]Dziekuję tym którzy pomogli jamnisiaowi , może nawet dali parę groszy ale z serca i to sie ceni.

[/COLOR][/B]Choroba rozumiem tez jestem chora, ale co ma do tego Darczyńca ile by nie dał? Czyż nie.


[quote name='barb']15 grudnia 2012 r. wpłaciłam przelewem na konto Stowarzyszenia 10 zł od siebie i 20 zł od mojej mamy - łącznie 30 zł.
Nie jest to może jakaś wielka kwota ale jak to możliwe, ze nie zostala zaksięgowana ?

Kopiuję

"03109027500000000109476057
[B]Nazwa Banku[/B]
BZWBK 1 O. w Przemyślu
[B]Odbiorca [/B]
Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt
Nadzieja [TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD]Tytuł:[/TD]
[TD="class: rightalign, colspan: 3"]pokrycie kosztow operacji jamnika "[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]

[quote name='barb']Napisałam o tej wpłacie na wątku 15.12.2012 r.

W styczniu tez miałam zamiar wplacic grosik ale teraz już nie wiem...[/QUOTE]


Moje pytanie o grudzień też było podparte faktem, że pytały mnie osoby z wydarzenia które jak twierdza wpłaciły (ktoś nawet drugi raz) w grudniu. Dopytam o tytuły przelewów, o ile nie polegli zniechęceni. Im jest zwyczajnie przykro czy to trudno zrozumieć? [I](Mnie nie jest przykro już poznałam jak się robi kogoś w bola na dogo, albo przypisuje nie swoje zasługi.)[/I] Zatem nie łap bulwersika bo po prostu ludziom trzeba odpowiedzieć i tyle. Padaja tu grzecznie sformułowane pytania, które ludzie zadają i czekają na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy wszysto dokładnie wyjaśnie ale postaram się . nie pisałam ile jamnik jest w lecznicy bo sama nie wiedziałam, zabrałam go z jednej lecznicy do drugiej. Przyszła z pierwszej lecznicy faktura do zapłacenia 945 zł i zapłaciłam. W drugiej lecznicy mam do zapłaty 2150,00 i za rehabilitacje i pobyt 995, 00 Nie wiem czy na tym koniec bo jamnis jest na tymczasie. Za chwilę podam wszystkie wpłaty do konca grudnia

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=times new roman]darowizny na psa jamnika w okresie [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=times new roman][TABLE="class: Msonormaltable"]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][B]l.p[/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][B]data[/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][B]imię, nazwisko[/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][B]kwota[/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial][B]1[/B][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial]09.11.2012[/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"] [FONT=arial]barbara[/FONT]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[RIGHT][RIGHT][FONT=arial]15,00[/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial][B]2[/B][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial]12.11.2012[/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"] [FONT=arial] dawid[/FONT]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[RIGHT][RIGHT][FONT=arial]10,00[/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial][B]3[/B][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial]12.11.2012[/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"] [FONT=arial] anna[/FONT]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[RIGHT][RIGHT][FONT=arial]15,00[/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial][B]4[/B][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial]12.11.2012[/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"] [FONT=arial] michalina[/FONT]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[RIGHT][RIGHT][FONT=arial]12,00[/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial][B]5[/B][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial]12.11.2012[/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"] [FONT=arial]elżbieta [/FONT]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[RIGHT][RIGHT][FONT=arial]10,00[/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial][B]6[/B][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial]12.11.2012[/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[RIGHT][RIGHT][FONT=arial]10,00[/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial][B]7[/B][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial]12.11.2012[/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"] [FONT=arial]martyna [/FONT]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[RIGHT][RIGHT][FONT=arial]10,00[/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial][B]8[/B][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial]12.11.2012[/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"] [FONT=arial]hanna magdalena [/FONT]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[RIGHT][RIGHT][FONT=arial]5,00[/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial][B]9[/B][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial]12.11.2012[/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"] [FONT=arial]barbara [/FONT]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[RIGHT][RIGHT][FONT=arial]5,00[/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial][B]10[/B][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=arial]12.11.2012[/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"] [FONT=arial]katarzyna [/FONT]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[RIGHT][RIGHT][FONT=arial]50,00[/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[CENTER][CENTER] [/CENTER]
[/CENTER]
[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Edited by weronika1
Link to comment
Share on other sites

[font=times new roman][size=3][color=#000000][/color][/size][/font][table="class: Msonormaltable"]
[font=times new roman] [/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]11[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]12.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000]justyna [/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]30,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]12[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]12.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000]łukasz[/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]50,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]13[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]13.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000]hubert[/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]20,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]14[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]13.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000]jakub adam [/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]100,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]15[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]13.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000] marcin, bartłomiej[/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]50,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]16[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]13.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000]iwona, helena [/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]20,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]17[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]14.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000]ewa [/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]100,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]18[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]14.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000] elżbieta[/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]20,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]19[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]15.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000] marzena[/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]5,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]20[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]15.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000]natalia [/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]9,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000][/color][/size][/font][/table]
[font=times new roman][size=3][color=#000000][/color][/size][/font]

Link to comment
Share on other sites

[font=times new roman][size=3][color=#000000][/color][/size][/font][table="class: Msonormaltable"]
[font=times new roman] [/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]21[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]15.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000]igor, bogdan [/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]23,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]22[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]15.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000] monika[/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]30,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]23[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]15.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000]grzegorz [/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]50,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]24[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]16.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000] rafał[/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]10,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]25[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]16.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000]magdalena, anna [/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]15,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]26[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]16.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000]beata[/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]50,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]27[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]19.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000]stanisław i danuta [/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]30,00[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][tr]
[font=times new roman] [/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman] [/font][center][center][b][font="arial"]28[/font][/b][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][center][center][font="arial"][color=#000000]20.11.2012[/color][/font][/center][/center][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][font="arial"][color=#000000]iwona [/color][/font]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][td="bgcolor: Transparent"][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][right][right][font="arial"][color=#000000]0,73[/color][/font][/right][/right][font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/td]
[font=times new roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/tr]
[font=times new roman][size=3][color=#000000][/color][/size][/font][/table]
[font=times new roman][size=3][color=#000000][/color][/size][/font]

Link to comment
Share on other sites

[TABLE="class: MsoNormalTable"]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Times New Roman]L.P[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]DATA[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]IMIĘ, NAZWISKO[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]KWOTA[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]1[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][COLOR=#000000]4.12.2012[/COLOR][/FONT]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][COLOR=#000000]Bazar Małgoska [/COLOR][/FONT]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[RIGHT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=#000000]265,50[/COLOR][/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]2[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][FONT=Arial][COLOR=#000000]17.12.2012[/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][COLOR=#000000] BARBARA[/COLOR][/FONT]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[RIGHT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=#000000]10,00[/COLOR][/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]3[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][COLOR=#000000]17.12.2012[/COLOR][/FONT]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][COLOR=#000000] KRYSTYNA[/COLOR][/FONT]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"]
[RIGHT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=#000000]20,00[/COLOR][/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
To są wszystkie wpłaty do końca grudnia 2012.Dziękuję jeszcze raz w imieniu jamnisia.

Link to comment
Share on other sites

Weroniko ja mam pytanko czy ty nie miałas wpływu na to aby Jofracy nie zmieniała jamnisiowi imienia?To kiepsko wpływa na wiarygodność działania fundacji ludzie są ogłupiani czy to chodzi o tego samego psiaka zwłaszcze ,że dalej trzeba zbierać środki.Część osób wpłaciła pieniądze na Kułaczka a teraz funkcjonuje on jako Loluś i ludzie zastanawjają się się czy to ten sam pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JamniczaRodzina.']Weroniko ja mam pytanko czy ty nie miałas wpływu na to aby Jofracy nie zmieniała jamnisiowi imienia?To kiepsko wpływa na wiarygodność działania fundacji ludzie są ogłupiani czy to chodzi o tego samego psiaka zwłaszcze ,że dalej trzeba zbierać środki.Część osób wpłaciła pieniądze na Kułaczka a teraz funkcjonuje on jako Loluś i ludzie zastanawjają się się czy to ten sam pies.[/QUOTE]

Na wiarygodność wpływają takie zachowania jak tu [url]http://jamniki.feen.pl/viewtopic.php?t=2421[/url] to jest toalne olanie Darczyńców a z tego forum byli również i to jest całą historia psa. Nie chodzi o mnie, nie wymagam bicia czołem, ale jedynie zaznaczenia że Ludzie juz pomogli, ale to mało. A nie wejścia na zasadzie. Zachowania na forum które po prostu gościnnie wydzieliło cześć dla bezdomnych i wysuwanie żądań do cyt. "administracji" (czyli teamu forum) bez komentarza. To jest jeden pies a nie dwa i to jest całość.


[quote name='weronika1']To imię dał mu lekarz weterynarii, tak go wolali w lecznicy i jak lecznica przekazywała jamnisia to telefonicznie wet poinformował Pania z DT że nazwali go Lolek[/QUOTE]

Imie to Pikuś, napisali do mnie ludzie z pierwszego wydarzenia czy to ten sam pies. Potwierdziłam, bo dla mnie ważny pies a nie parasol. Nie wyrzucam psa ze strony tylko dlatego że bezpośredni Opiekun nie chce mdleć nade mną z zachwytu i przytakiwać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Ostatnia wpłata jest z 4 grudnia z bazarku innych wpłat nie mam .[/QUOTE]

[quote name='barb']15 grudnia 2012 r. wpłaciłam przelewem na konto Stowarzyszenia 10 zł od siebie i 20 zł od mojej mamy - łącznie 30 zł.
Nie jest to może jakaś wielka kwota ale jak to możliwe, ze nie zostala zaksięgowana ?
[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD][/TD]
[TD="class: rightalign, colspan: 3"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]

[quote name='weronika1'][TABLE="class: MsoNormalTable"]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][B][FONT=Times New Roman]L.P[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]DATA[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]IMIĘ, NAZWISKO[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]KWOTA[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]1[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][COLOR=#000000]4.12.2012[/COLOR][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][COLOR=#000000]Bazar Małgoska [/COLOR][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][RIGHT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=#000000]265,50[/COLOR][/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]2[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][FONT=Arial][COLOR=#000000]17.12.2012[/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][COLOR=#000000] BARBARA[/COLOR][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][RIGHT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=#000000]10,00[/COLOR][/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]3[/FONT][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][COLOR=#000000]17.12.2012[/COLOR][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][COLOR=#000000] KRYSTYNA[/COLOR][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent"][RIGHT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=#000000]20,00[/COLOR][/FONT][/RIGHT]
[/RIGHT]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
To są wszystkie wpłaty do końca grudnia 2012.Dziękuję jeszcze raz w imieniu jamnisia.[/QUOTE]
Czyli wpłaty jednak dotarly - poz. nr 2 i 3 :lol:

link do wydarzenia Lolusia zrobionego przez Jamniki Niczyje
[url]https://www.facebook.com/events/279776695478497/[/url]

Edited by barb
wstawienie linku
Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Wszystko napewno jest u nas nic nie ginie.Tylko do mnie przychodzi z opóźnieniem.Barb mam wrażenie ze tworzy sie zbedny konflikt i tak naprawdę nie wiem o co chodzi.[/QUOTE]

[quote name='weronika1']Ostatnia wpłata jest z 4 grudnia z bazarku innych wpłat nie mam .[/QUOTE]
Z postu wynikało dla mnie, że innych wpłat w grudniu nie było.

Co do konfliktów, to naprawdę nikt ich tu nie chce wywoływać.
Wszyscy, którzy jeszcze zostali na wątku, życzą Kulaczkowi/Lolusiowi jak najlepiej.

[URL]http://jamnikiniczyje.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=6&sobi2Id=301&Itemid=0[/URL]

Edited by barb
wstawienie linku
Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Wszystko napewno jest u nas nic nie ginie.Tylko do mnie przychodzi z opóźnieniem.Barb mam wrażenie ze tworzy sie zbedny konflikt i tak naprawdę nie wiem o co chodzi.[/QUOTE]

Nie poddawałam tego w wątpliwość i nie poddaję, że nie ginie.
Myślę ze konfliktem tego nie można nazwać, co najwyżej brak zgody na przedmiotowe stawianie dotychczasowych Darczyńców.

[quote name='barb']Z postu wynikało dla mnie, że innych wpłat w grudniu nie było.

Co do konfliktów, to naprawdę nikt ich tu nie chce wywoływać.
Wszyscy, którzy jeszcze zostali na wątku, życzą Kulaczkowi/Lolusiowi jak najlepiej.

[URL]http://jamnikiniczyje.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=6&sobi2Id=301&Itemid=0[/URL][/QUOTE]


Zdecydowanie tak, niech Kulaczek vel Loluś ma już tylko z górki.
Nie robi mu dobrze zatem brak odpowiedzi na pytania Ludzi bo to są obecni lub potencjalni Darczyńcy.

Link to comment
Share on other sites

Postaram się jak tylko dotrą do mnie wszystkie faktury dokładnie i szczegółowo podać wszystkie koszty zwiazane z leczeniem Kulaczka. Może uda mi sie skanować faktury i będzie wszystko jasne .
Na dzień dzisiejszy ,życzę jamnisiowi aby go ktoś pokochał na zawsze .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Postaram się jak tylko dotrą do mnie wszystkie faktury dokładnie i szczegółowo podać wszystkie koszty zwiazane z leczeniem Kulaczka. Może uda mi sie skanować faktury i będzie wszystko jasne .
Na dzień dzisiejszy ,życzę jamnisiowi aby go ktoś pokochał na zawsze .[/QUOTE]
Każdy z nas tego chce, po to tutaj i gdzie indziej jesteśmy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz Ciocie od jamnikow jeszcze tu zaglądają (mam nadzieję) wkleję link do suni ze Schroniska w Orzechowcach o ktorej napisano że przypomina troche jamnika długowłosego...nie wiem czy ona kwalifikowałaby sie na jakieś jamnicze forum ?
[url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1200&Itemid=7[/url]

Jest jeszcze jedna sunia w typie jamnika ale juz zarezerwowana
[url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1241&Itemid=7[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Poniewaz Ciocie od jamnikow jeszcze tu zaglądają (mam nadzieję) wkleję link do suni ze Schroniska w Orzechowcach o ktorej napisano że przypomina troche jamnika długowłosego...nie wiem czy ona kwalifikowałaby sie na jakieś jamnicze forum ?
[URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1200&Itemid=7[/URL]

Jest jeszcze jedna sunia w typie jamnika ale juz zarezerwowana
[URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1241&Itemid=7[/URL][/QUOTE]

[SIZE=3]Zaglądają i będą zaglądać tam gdzie jest jamnisiowaty psiak. [B]Ludzie w Fundacji SOS dla Jamników nie opuszczają nigdy psa tylko dlatego że np zmienił parasol, albo "nie podoba mi się numer telefonu opiekuna".[/B]

Dzięki za linki wstawie jutro.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][SIZE=3]Zaglądają i będą zaglądać tam gdzie jest jamnisiowaty psiak. [B]Ludzie w Fundacji SOS dla Jamników nie opuszczają nigdy psa tylko dlatego że np zmienił parasol, albo "nie podoba mi się numer telefonu opiekuna".[/B]

Dzięki za linki wstawie jutro.[/SIZE][/QUOTE]
Dziękuję nie wstawilam ich sama bo chcialam żebyś najpierw ocenila "procent jamnika w jamniku" u sunii Nr 1 ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...