Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='Malgoska']No to jakieś fotki z dt poprosimy:)[/QUOTE]
Nowe foty wypatrzyłam na wydarzeniu Lolusia na Fb,

[quote name='weronika1']Dzisiaj dzwonił jeden Pan z Warszawy pytał o Kulaczka, może to będzie jego Pan, zobaczymy....[/QUOTE]
Trzymam kciuki - bardzo mocno.

Link to comment
Share on other sites

Zestawienie faktur za Kulaczka : Faktura Nr 176/01/12 z lecznicy "Ada" kwota - 650 zł
Faktura Nr 90/2012 z lecznicy Małych Zwierząt Borelowskiego - 875,01 zł
Faktura Nr 74/2012 z lecznicy Małych Zwierzat Borelowskiego - 2150, 03 zł
Razem do zapłaty : [B]3 625,04 zł , zebrano 1050,23

[/B]Jeszcze bedzie jedna faktura prawdopodobnie na 945 zł ale narazie jej nie mam , może uda sie skoregować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Zestawienie faktur za Kulaczka : Faktura Nr 176/01/12 z lecznicy "Ada" kwota - 650 zł
Faktura Nr 90/2012 z lecznicy Małych Zwierząt Borelowskiego - 875,01 zł
Faktura Nr 74/2012 z lecznicy Małych Zwierzat Borelowskiego - 2150, 03 zł
Razem do zapłaty : [B]3 625,04 zł , zebrano 1050,23

[/B]Jeszcze bedzie jedna faktura prawdopodobnie na 945 zł ale narazie jej nie mam , może uda sie skoregować.[/QUOTE]

Ja to rozumiem i nie mam podstaw nie wierzyć. To Fundacja NADZIEJA jest zadłużona i oby Wam się te pięniądze udało przynajmniej w części zdobyć. I życzę Wam tego aczkolwiek czarno to wiedzę. W wydarzeniu które robiliśmy oraz na watkach przez nas założonych było podawane tylko Wasze konto. Teraz już nie.

[B]Ja jednak z uporem maniaka wracam do tematu Darczyńców z pierwszego rzutu[/B] (który gdyby nie STOP informacyjny byłby jeszcze większy). [B]Jesteś na wydarzeniu Lolka [/B](wcześniej Kulaczka)[B] masz zatem okazje chociaż wspomnieć, ze była ta garstka "nieważnych" Darczyńców[/B] [I](i słowo daję nie musisz pisać o mnie i o SOS)[/I] - Ci Darczyńcy obserwują też obecny watek i że tak powiem przycupneli i ... mam pokazać miejsca gdzie już zwrócono uwagę że nie byłaś taka bardzo osierocona? Zdecydowanie zwiększy to chęć pomocy Lolkowi. Bo Ci ludzie ktorzy dawali wcześniej bea widzieli ze jest ok i wiem przynajmniej co do paru osób iż włączą się w pomoc.

Czekamy zatem na rzetelne postawienie sprawy i napisanie przez Ciebie, że taka samiutka nie byłaś. Bo nie byłaś. A mogło być jeszcze lepiej ale ... Jest bardzo nie fer wobec osób uczestniczących w pierwszej akcji Lolka całkowite pominiecie tego FAKTU.

Pokora wobec Darczyńców/Pomagających bywa ważniejsza niż faktury. Nawet jeżeli ktoś dał powiedzmy 5 zł. Bywa ze taka właśnie osoba "napędziła" innych. pamiętam twoje akcje orzechowiecko-wetsiostrowe, uczestniczyłam w tych wątkach i mam dla Ciebie ogromny szacun. Miej zatem proszę odwagę podziękować, wspomnieć o tym że nie byłaś sama jak kołek. Bo nie byłaś.

Link to comment
Share on other sites

Masz rację Isadoro . Nie byłam sasmiutka i wiele osób mi pomogło i pomaga . Nie jestem samiutka .Nie wiem skąd wyciągłaś wnioski ze darczyńcy są dla mnie nieważni . Darczyńcy dla minie są bardzo ważni i jeszcze raz w imieni Lolka lub Kulaczka [B][COLOR=#000000]serdecznie dziękuję [/COLOR][/B]. Jest to duże wsparcie i jest o czym pisać . Jesteście wspaniali , poprostu ludzie wrażliwi o dobrym sercu.
Mało przebywam na kompie, bo mam inne zajecia i biedy do ratowania , oprócz Kulaczka mam postrzelona bezdomna sunie i wiele , wiele innych zwierzaków . Może gdzieś popełnilam błąd i nie podkreśliłam mocniej podziękowań. [B]Dziękuję z całego serca wszystkim osobą indywidualnym za dokonanie wpłat na operację jamnika , Fundacji SOS dla jamników , Fundacji Jamniki Niczyje a także członkom stowarzyszenia Ochrony Zwierząt"NADZIEJA", dziękuję lekarzowi, który podjął się operacji jamnisia i wszystkim nie wymienionym . Tym którzy rozpieszczali jamnisia i trzymali kciuki za jego zdrowie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Masz rację Isadoro . Nie byłam sasmiutka i wiele osób mi pomogło i pomaga . Nie jestem samiutka .Nie wiem skąd wyciągłaś wnioski ze darczyńcy są dla mnie nieważni . Darczyńcy dla minie są bardzo ważni i jeszcze raz w imieni Lolka lub Kulaczka [B][COLOR=#000000]serdecznie dziękuję [/COLOR][/B]. Jest to duże wsparcie i jest o czym pisać . Jesteście wspaniali , poprostu ludzie wrażliwi o dobrym sercu.
Mało przebywam na kompie, bo mam inne zajecia i biedy do ratowania , oprócz Kulaczka mam postrzelona bezdomna sunie i wiele , wiele innych zwierzaków . Może gdzieś popełnilam błąd i nie podkreśliłam mocniej podziękowań. [B]Dziękuję z całego serca wszystkim osobą indywidualnym za dokonanie wpłat na operację jamnika , Fundacji SOS dla jamników , Fundacji Jamniki Niczyje a także członkom stowarzyszenia Ochrony Zwierząt"NADZIEJA", dziękuję lekarzowi, który podjął się operacji jamnisia i wszystkim nie wymienionym . Tym którzy rozpieszczali jamnisia i trzymali kciuki za jego zdrowie.[/B][/QUOTE]


Weroniko ja to wiem, ludzie będący tu też to wiedzą. ale z nowego wydarzenia Lolka wygląda i jest to bardzo podkreślane ze byłaś sama. Mnie to lotto po tym teamie nie spodziewam się czegoś innego. Natomiast powtarzam są tam ludzie z pierwszego wydarzenia i widzą i czytają. I nie rozumieją dlaczego nie piszę się że była ta garstka która pomogła. Ci ludzie nie sa na dogo. Napisz zatem przy okazji na wydarzeniu - niech widzą że zauważona została ich pomoc, że była legalna i dotarła tam gdzie potrzeba.
[B]
Co prawda rękę sobie dam uciąć że - jeżeli napiszesz to ten post, o ile nie zostanie usunięty, to zwyczajnie zbity piętnastoma kolejnymi, ale już jak mignie będzie bardziej OK wobec Darczyńców, niż ich całkowite olanie jak ma to miejsce teraz.[/B]

Przynajmniej ten kawałek długu Fundacja Nadzieja ma pokryty.

Edited by Isadora7
Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że się przejaśnia :)
Loluś wybacz........
[INDENT] [B][SIZE=4]KOCHANI!!! PILNIE POTRZEBNY TRANSPORT Z GDAŃSKA DO ŁOWICZA DLA JAMNIKA TROTYLKA!!!
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237271-%E2%99%A1%E2%99%A1%E2%99%A1-Jamnikowaty-TROTYLEK-bez-oczka-kopniaki-i-bicie-to-by%C5%82o-jego-%C5%BCycie-POMOCY-%E2%99%A1%E2%99%A1%E2%99%A1?p=20245313#post20245313"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3#post20245313[/URL][/SIZE][/B]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']nie ma żadnych informacji?zdjęć? z dt[/QUOTE]
Zdjęcia są na wydarzeniu Lolka ale nie wszyscy sa na fb
[url]http://www.facebook.com/events/279776695478497/?ref=ts&fref=ts[/url]
[quote name='barb']Można pomoc Schronisku w Orzechowcach - szczegóły :
[URL]http://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609&app_data[/URL][/QUOTE]
Chodzi o glosowanie na schronisko, ktore otrzyma karme od TESCO.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Napisalam przed chwilą do schroniska żeby zamieścili link na stronie.[/QUOTE]
Jak do tej pory nie zamieścili żadnej informacji o glosowaniu. Tylko o zbiórce w Tesco.

[quote name='weronika1']Jeszcze kilka dni ale gdyby się wszyscy sprężyli to szansa jest.Za późno zaczęłąm głosować.[/QUOTE]
Na dziś dalekie 49 miejsce i 199 tylko głosow...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...