Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[URL="http://www.schronisko-orzechowce.pl/sites/default/files/zdjecia/P1030196.JPG"][IMG]http://www.schronisko-orzechowce.pl/sites/default/files/imagecache/Podstrona_Zwierzeta_do_adopcji_zd_glowne/zdjecia/P1030196.JPG[/IMG][/URL]Sunia Koka została porzucona w Przemyślu przez właściciela, przeszła horror, bardzo cierpiała. Była uwiazana , pozostawiona sama sobie, bez jedzenia, picia w walącej się zimnej budzie. Kiedy odwiązywałam od budy lizała mi buty, jak by chciała powiedzieć dziękuję. Jest bardzo mądra i spostrzegawcza.Dzisiaj pojechała do lecznicy celem badania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']Dziewczyny a kiedy będziecie jechać do schronu?[/QUOTE]

Mamy teraz gorsze psy niż w schronisku - w Leszczynach niedaleko Przeworska. Tragedia.
Powiem tak, psy orzechowskie mieszkają w raju, mają apartamenty i restaurację wysokiej klasy.
Tam nie ma nic. Praktycznie gołe niebo nad sobą i pusto w brzuchach. Wiele wymaga natychmiastowej pomocy lekarskiej.
Nie moge dojśc do siebie, oczy jeszcze pełne łez.
Tam teraz powinnismy skumulować nasze siły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Mamy teraz gorsze psy niż w schronisku - w Leszczynach niedaleko Przeworska. Tragedia.
Powiem tak, psy orzechowskie mieszkają w raju, mają apartamenty i restaurację wysokiej klasy.
Tam nie ma nic. Praktycznie gołe niebo nad sobą i pusto w brzuchach. Wiele wymaga natychmiastowej pomocy lekarskiej.
Nie moge dojśc do siebie, oczy jeszcze pełne łez.
Tam teraz powinnismy skumulować nasze siły.[/QUOTE]
Nic o tym nie słyszałam......
Będziecie tam jechać? Jak mogę pomóc? Może jakiś wątek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Mamy teraz gorsze psy niż w schronisku - w Leszczynach niedaleko Przeworska. Tragedia.
Powiem tak, psy orzechowskie mieszkają w raju, mają apartamenty i restaurację wysokiej klasy.
Tam nie ma nic. Praktycznie gołe niebo nad sobą i pusto w brzuchach. Wiele wymaga natychmiastowej pomocy lekarskiej.
Nie moge dojśc do siebie, oczy jeszcze pełne łez.
Tam teraz powinnismy skumulować nasze siły.[/QUOTE]
Brak mi słów dziewczyny, dzięki Wam może wyciagniemy te zwierzaki z Laszczyny.
Majuska , masz wspaniałą córeczkę.:lol:
Może by ktoś zrobił stronke o laszczynie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...