Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='albiemu']no proszę a ja już Bacy lekturę o owcach szykowałam a tu jak widać ciotka zbędna :D hehe Tak myslałam że zmiana boksu da wiele ... podziękuj Halciu kierownikowi za to :) BARDZO :)

Jak dajecie radę jeszcze - przecież praktycznie prawie codziennie tyracie w schronie? Podziwiam szczerze.

Halinka dziękuję Tobie i Neczce za Dziadzia :) i Beci za nocleg oraz Reno za zawiezienie go do domu ... jak widać nigdy za późno na to aby zacząć zycie :)

Nasz Dziadzio bez życia w schronie nagle chęć do zycia znalazł :) mały stary skurczybyk ....

[IMG]http://img170.imageshack.us/img170/4991/dscn0276rh6.jpg[/IMG][/quote]

Cudnie !:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Jak on cudnie wyglada ,jak dorastający szczeniaczek.Tyrać w towarzystwie nowego Kierownika,to sama przyjemnosć ,dowcip goni dowcip i cały czas pracowicie ale strasznie wesoło.A w takiej atmosferze chce sie pracowac.Jeżdzić tylko mi sie nie chce ,bo to w upale niezbyt przyjemne,a razem to 3 h jazdy.

Link to comment
Share on other sites

jest trochę kilometrów do Schornu od nas i gdyby to było bliżej to zupełnie inna sprawa :) ... tym bardziej Halciu - szacun!

Ja sie ciesze jak cholera bo po Lolka i umierającego Czarnuszka do Radomia przyjedzie Iwonka, towarzyszka Lolka :) i zabierze obydwa psiaki - wracając podrzuci Czarnuszka do jego domu pod Warszawą. Teraz zostaje jeszcze kto do Radomia pojedzie od nas z Rzeszowa .... i kurcze Halcia będę sie do Ciebie usmiechać o trzy godziny jazdy w razie czego bo trzeba będzie chłopców przywieźć z Orzechowców i nie wiem Beciu czy nie przenocować ... tu pytam niesmiale ....

Transport pasuje zorganizowac na piątek bo tak pasuje Iwonie a ma kawał drogi bo aż z Elbląga będzie jechać ...

Kto chętny na trasę Rzeszów - Radom ? :)

Link to comment
Share on other sites

Tak Neczka przywozicie Dolara i Lolka bo w piątek jadą do domków :) do tego czasu przetrzyma je Becia.

Kurcze nie dam rady wziąć urlopu aby Wam pomóc jutro ... przepraszam, ale nie mam jak. Do Żaby jeszcze będę na gg pisać, chociaż wiem, że wątek czytać pewnie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...