Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='Neczka']Ale pytałaś, czy nie ma ktoś jeszcze fot ;)

Ucho wygląda na odgryzione :roll:[/quote]

[B][COLOR=darkorchid]hihihi no tosmy sie dogadały :eviltong:[/COLOR][/B]


[quote]SZPiLKA23


Cioteczko Ewatr ja powinnam miec jak znajde to wstawie:smile: [/quote]

[COLOR=darkorchid][B]to ja czekam z niecierpliwoscia ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]PONAWIAM PROSBE O MONITOWANIE W SPRAWIE KARMY DLA ORZECHOWCOW!![/B]

[B]W maju przekazalam w imieniu Fundacji z Holandii karme dla psow z Waszego schroniska: 18 workow w sumie 180 kg.[/B]

[B]Karma miala byc dostarczona na pocztaku czerwca przez Ike z Holandii - poleconego przez Petera (nazwisko mi znane) z Fundacji Universitas Staz Project z Wroclawia.[/B]

[B]Nasze wielokrotne telefony , maile nie przynosza rezultatow.[/B]

[B]Firma miesci sie we Wroclawiu:[/B]
[B]ul. Grunwaldzka 35[/B]

[B]tel. 071 - 78 22 988[/B]

[B]Prosze dogomaniakow o dzwonienie i natretctwo w tej sprawie. Moze Peter i Ike znajda czas i pomysl jak karme dostarczyc do Orzechowcow. [/B]

[B]ONI TO OBIECALI!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alysia'][B]PONAWIAM PROSBE O MONITOWANIE W SPRAWIE KARMY DLA ORZECHOWCOW!![/B]

[B]W maju przekazalam w imieniu Fundacji z Holandii karme dla psow z Waszego schroniska: 18 workow w sumie 180 kg.[/B]

[B]Karma miala byc dostarczona na pocztaku czerwca przez Ike z Holandii - poleconego przez Petera (nazwisko mi znane) z Fundacji Universitas Staz Project z Wroclawia.[/B]

[B]Nasze wielokrotne telefony , maile nie przynosza rezultatow.[/B]

[B]Firma miesci sie we Wroclawiu:[/B]
[B]ul. Grunwaldzka 35[/B]

[B]tel. 071 - 78 22 988[/B]

[B]Prosze dogomaniakow o dzwonienie i natretctwo w tej sprawie. Moze Peter i Ike znajda czas i pomysl jak karme dostarczyc do Orzechowcow. [/B]

[B]ONI TO OBIECALI!!![/B][/quote]

Dzwoniłam tam przed chwilą, rozmawiałam z p.Agnieszką i z tego co sie dowiedziałam to karma wogóle nie przyjechała do Polski tylko jest jeszcze
w Holandii u Ike'a w garażu. Agnieszka twierdzi że z nią nikt nie kontaktował się w sprawie przewozu karmy , Ike wziął to na swoje barki bez uzgodnienia i jest jak jest. Firma Agnieszki nie ma pustych przewozów i nie ma jak jej stamtąd przywieżc i twierdzi że najlepszym rozwiazaniem bedzie odebranie
karmy w Holandii od Ike'a i znalezienie niestety innej drogi transportu.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Tak, to napewno nie Urban :eviltong:[/quote]

Jak to nie Urban...:mad:...spójrzcie na ucho ......A to że na jednych zdjeciach ma uszy stojące a na drugich klapnięte to przecież nic nadzwyczajnego.....:eviltong:


[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/825/dscn1613dx3.jpg[/IMG]


[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1186/dscn1614oi9.jpg[/IMG]


[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/7959/dscn1618kp5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']ale szczerze mówiąc tak do konca pewna nie jestem......:hmmmm:....czyżby to jakiś zbieg okoliczności ??? :hmmmm:[/quote]
Beciu, ja wiem co to jest za pies. To nie Urban ! :evil_lol::eviltong:

Urban spaceruje sobie po sadku, kiedyś chodził luzem. Ten z Twoich zdjęć jest w boksie koło Maksia i jest wyższy, młodszy i dużo szczuplejszy od dziadzia Urbana :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masienka'][URL]http://img147.imageshack.us/img147/5050/82855960rb1.jpg[/URL] ten ma obgryzione jedno ucho a ten drugi obydwa:razz: co Wy robicie tym orzeszkom?:cool1:[/quote]

obgryzamy uszy.....to taka nasza zabawa.....:eviltong:......jak to się stalo że obgryżlismy tylko jedno to nie wiem .....jakies niedopatrzenie....:evil_lol:
..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']obgryzamy uszy.....to taka nasza zabawa.....:eviltong:......jak to się stalo że obgryżlismy tylko jedno to nie wiem .....jakies niedopatrzenie....:evil_lol:
..[/quote]

Aaaaaaaaaachaaa...To ja już wiem,skąd się biorą w sprzedaży wędzone uszy...:diabloti: Część obgryzacie,a część wędzicie...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam 3 kilometry od tego schrona, kiedyś (chyba 2 lub 3 lata temu) na wakacjach byłam z przyjaciółką u szczonków i pracowałyśmy. Zawsze (najczęściej 2 razy do roku) organizuję akcje w szkole. Teraz właśnie trwa akcja do 13 listopada. Zbieramy kasę i mam pytanie, czy przekazać pieniądze schronisku, czy samodzielnie zakupić karmy i przekazać karmy?

Niedługo i Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu pomoże zwierzaczkom. Z góry dziękuję za odpowiedź.


Wypowiedź skopiowana z poprzedniego tematu o schronie w Orzechowcach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']Co chcielibyście widzieć na stronce schroniska. Głównie chodzi mi o działy. Konkretnie i na temat poproszę.[/quote]

Powiem co mnie brakuje u nas przeglądając stronki innych schronisk.
[COLOR=Blue]1. Za Tęczowym Mostem[COLOR=Black]- musi być ten dział bo niby gdzie Zeniu, Jerry, Babunia i inne nasze kochane psiaki które odeszły znajdą spokojne miejsce dla siebie...
[COLOR=Blue]2. Szczeniaki do adopcji - [COLOR=Black]bo teraz trzeba przekopać całą strone psów do
adopcji żeby jakiegoś znależć
[COLOR=Blue]3. Adopcje wirtualne - [COLOR=Black]coraz więcej osób deklaruje chęć adopcji wirtualnych
trzeba więc wyraznie napisać kto i jakiego psa bierze pod swoją opiekę.
Atos / Jankes / np. ma opiekunke wirtualną, p.Barbarę J. z Warszawy ktora zobowiązała się do comiesięcznych wpłat dla niego - coraz więcej osób pyta o tę forme adopcji i nie możemy tego zaprzepaścić.

Pisałam też wcześniej że zakładka ,, Zanim zaadoptujesz'' i ,,Warunki adopcji'' powinny być razem. Tam też powinna znależc sie kopia umowy adopcyjnej.

Strona nasza powinna być czytelna i nieskomplikowana w obsłudze.
Tyle ja. :razz:
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nie wydaje mi się żebym zasłużyła na zaszczyt nazwania się Orzechowskim wolontariuszem ale jeśli mogę dodać swoje zdanie to strona powinna być bardziej aktualna-wprawdzie pieski z działów "do adopcji" są ekspresowo przenoszone do "nowych domów" ale aktualności są sprzed czterech miesięcy.A przecież w schronisku tak wiele się dzieje.Czasem takie opisy tego co się robi dają "impuls" nowym osobom żeby też pomóc.Tak było na przykład w moim przypadku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...