Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

Folen prosiłaś o sugestie, to ja tak nieśmiało spytam : czy ta stronka jest już gotowa czy można jeszcze coś zmienić ? :modla::oops:
Cały czas marzyłyśmy o stronce adopcyjnej naszych psiaków - żeby pokazać ładne, duże zdjęcia , co najmniej 4 dla każdego, cel nadrzędny by ludzie mogli ze zdjęć wybrać i zaadoptować któregoś.
Jak dla mnie środek tej stronki jest za wąski i te zdjęcia giną w napisach po boku, a do tego są małe i jest ich za mało.
A poza tym kocham Was bardzo i teraz bijcie mnie po głowie...:eviltong::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Hym, no grafika strony jest gotowa..od świąt tak w sumie..więc jeśli mają być jakieś zmiany, to niestety, dopiero po 2 lutego, bo mam sesję w toku właśnie i nie będę miała na to czasu :(
Co do zdjęć, to to są miniaturki po kliknięciu których "wyskakują" duże foty, może należy dopisać, że po ich kliknieciu pokażą się duże foty.

Link to comment
Share on other sites

Folen, czekałysmy tyle to i zaczekamy jeszcze miesiąc, tym bardziej że zdjęć psów do adopcji nie mamy więcej a nie wiem kiedy pojedziemy do schroniska. Sugerowałabym żeby zlikwidować rubrykę po prawej stronie
,, pilne adopcje ,, bo wszystkie są pilne i ona nic nie wnosi. A poszeżyć
o to miejsce środek stronki żeby sie wszystko komfortowo czytało i oglądało.

Link to comment
Share on other sites

becia66 a Kudłata nie ma fot:confused: chyba Kasia pisała ze zrobiły duzo tylko trzeba je obrobic.... jak bym wiedziala to bym porobiła ale cały czas miałam w głowie ze juz sa i szkoda by było dublowac... trzeba kiedys jechac cała banda z 4 aparatami rozdzielic rejony i porobic zdjecia wszystkim po koleii... chociaz wiem ze moje foty marnie przy waszych wypadna... ;) ale chyba wazne zeby były :)

Link to comment
Share on other sites

Ja zajmuję się opisami psów w nowych domach... i po prostu wysyłam opisy na stronę partiami, bo to jednak jest trochę roboty, dużo tych piesków...:oops:
Ale to w sumie powód do radości, bo już tyle piesków z tego piekła jest w dobrych domkach :multi: Obiecuję, że wszystkie psiaki tam się znajdą, jak już się wyrobię :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga'][B]albiemu [/B]- ja to cię chyba kobieto zabiję :mad::mad::mad:

[/quote]

to ja poproszę dwa razy na miejscu i raz na wynos :)

Mamy nowe zdjęcia psiaków czas atakować dogomanie i zakładać nowe wątki - aaalllleeee od jutra, babcia mi choruje, ojciec choruje..... szlag by to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...