Jump to content
Dogomania

Na statnia droge nie wrocil do domu,Nocek za TM :(


brazowa1

Recommended Posts

Witaj maggiejan .
Dobry wieczór wszystkim.
Nocek jest dopiero ciutkę ponad miesiąc w schronisku. Wiadomo, że psy po miesiącu przebywania w domu zaczynają czuć się pewniej.
Nie traćmy nadziei, Wilka dostała swoją szansę od życia, może Nocek też ją dostanie. Trzeba poprosić Izis.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='brazowa1']nie,nie reaguje na nikogo.Wychodzi z boksu,wraca,nie okazuje uczuc,procz silnego niepokoju,
najchetniej bylby ciagle na dworzu i chodzil w kołko:([/quote]
Bidulek ... w jego wieku zasługuje na spokojny, bezpieczny kąt...
Czy to, że nie reaguje jest wynikiem starości, czy stresu?

Link to comment
Share on other sites

Czy on jest na owczarkach w potrzebie?

Czy ktos mu allegro zrobil?

Ale [B]banerek dla Nocka w prezencie prosze bardzo[/B] :-)
Kto ma miejsce w podpisie prosze wstawić może jakaś dobra dusza da biedakowi kąt na ten krótki czas jaki mu jeszcze pisany na naszym padole

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102018"][IMG]http://strony.psy.pl/aura/baner/nocek-baner.jpg[/IMG][/URL]


[B] Już podlinkowany.[/B]

[U]Elza [/U]Ty masz duuzo miejsca. Wstawiaj wstawiaj kochana banerek dziadunia...

Może pogadacie z [URL="http://www.uciechow.pl"]Uciechowem[/URL] o lekach dla niego, bo dostali duza partie rimadylu itd...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Bidulek ... w jego wieku zasługuje na spokojny, bezpieczny kąt...
Czy to, że nie reaguje jest wynikiem starości, czy stresu?[/quote]
po prostu daleko posunieta starosc.Stres oczywiscie tez,ale wraz z wzieciem go do domowych warunkow,przypadlosci wieku nie mina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Ale zapewni mu się godne warunki, żeby mógł w spokoju dokończyć życie...Jego dobro trzeba mieć na względzie, nie własne...ten pies już dość przeszedł...[/QUOTE]

Tylko skąd wziąć człowieka, który będzie tak myślał i zabierze go do domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='desdemona'] znam rodziny, ktore owczarki niemieckie w identycznym stanie mialy do konca ich dni:([/quote]

Ja jestem taką rodziną..
Pewnie ma też już problem z nerkami itd..
Ehh gdyby nie fakt, że mam czlonka rodziny w szpitalu, więc ciągle mnie nie ma w domu, wzięłabym go na ostatnie dni :-( Chociaż wiem, jak to nas - ludzi - boli, wiem też, ile to znaczy dla takich psów..

Link to comment
Share on other sites

Tak mi przykro :-( Myślę, że powinno powstać coś na kształt hospicjum dla psów :-( One nie mogą tak odchodzić samotnie w schroniskach.
Nocek będziemy o Tobie pamiętać psiaczku :-( Za Tęczowym Mostem nic już nie boli... Że też ktoś kto wyrzucił psa u końcówki jego dni może spać spokojnie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...