Jump to content
Dogomania

Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.


Russellka

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='RCookie']Fajne te nowe IDy :cool3:.
Pokaż krowy lupine na Kodzie, bo jeszcze nie widziałam :evil_lol:.[/QUOTE]
Okej cyknę jej jutro focisze :diabloti:

[quote name='Bartiśkowa_']Witamy :loveu:[/QUOTE]
Cześć! :multi:

[quote name='Shel']haha genialne te ID'y![/QUOTE]
Dziękujemy :lol:

[quote name='Infortune.']A gdzieś Ty takie cudowne IDy dostała? :crazyeye: :diabloti:
Krówka :loveu: Cieszę się, ż enie znalazłam na poznańskiej wystawie Lupine bo zamiast z dwoma obrożami, wyszłabym z pięcioma. :lol:[/QUOTE]
No tak lupine są cudne :loveu: Ja kupiłam te krowy na wystawie w płocku :evil_lol: IDy zrobiłam by myself :lol:

[quote name='Zuzia&Snoopy']Jakie śliczne identyfikatory:loveu:
Gdzie można takie dostać?[/QUOTE]
Dziękuję :loveu: Robię je ręcznie :cool3:

[quote name='Mudik']Skad masz te zajebiaszcze ID, ja chcę taki z dyskiem!!!!:crazyeye::crazyeye::loveu::loveu:[/QUOTE]
Robiłam ręcznie, są z wypiekanej modeliny (bardzo twarde) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']Wow prześliczne są! Zrobiłabyś dla mnie? :oops: Za opłatą rzecz jasna :][/QUOTE]
Oczywiście że mogę zrobić, powiedz tylko w jakim chcesz kształcie i w jakim rozmiarze (średnica) ;)

[quote name='Infortune.']Już wiem po co jutro idę do sklepu. :evil_lol: W jakim sklepie się kupuje modelinę? Bo ja mało obeznana. :oops: I później się to wypieka w piekarniku, tak? Jak długo? :cool3:

[SIZE=1]Teraz się nie opędzisz od zamówień. :lol:[/SIZE][/QUOTE]
Można ją kupić w papierniczym, czasami w sklepach z zabawkami, albo sklepach z artykułami szkolnymi. Tylko popatrz na dobrą datę ważności, stara modelina jest twarda i źle ją kształtować. Sprawdź też czy na opakowaniu napisano, że można ją piec. Ja wypiekam w piekarniku w temperaturze ok 120-145 stopni przez 10-13minut :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russellka']Oczywiście że mogę zrobić, powiedz tylko w jakim chcesz kształcie i w jakim rozmiarze (średnica) ;)


Można ją kupić w papierniczym, czasami w sklepach z zabawkami, albo sklepach z artykułami szkolnymi. Tylko popatrz na dobrą datę ważności, stara modelina jest twarda i źle ją kształtować. Sprawdź też czy na opakowaniu napisano, że można ją piec. Ja wypiekam w piekarniku w temperaturze ok 120-145 stopni przez 10-13minut :cool3:[/QUOTE]
Dziękuję za informację. ;)
A jak umieszczasz na tym dane? 'Grawerujesz' przed pieczeniem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russellka']Oczywiście że mogę zrobić, powiedz tylko w jakim chcesz kształcie i w jakim rozmiarze (średnica) ;)
[/QUOTE]
Dzięki! Kształt? Hm nie mam pojęcia, liczę na Ciebie, ale chciałabym aby fajnie wyglądało, taki motyw jaszczurkowy jak na obroży - GEKKO ROGZ
[IMG]http://www.pookinuk.com.au/pookinuk/uploads/productImages/ROG-armed-resp-gekko-lg.jpg[/IMG]


a średnica... hmmm, 5 ; 4,5 - coś koło tego może być ;)

Wielkie dzięki! a w jakiej cenie ? Jakby tanio było, a miałabyś ochotę to jeszcze jeden by się przydał do hiltona pomarańczowego :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Infortune.']Dziękuję za informację. ;)
A jak umieszczasz na tym dane? 'Grawerujesz' przed pieczeniem?[/QUOTE]
Można "grawerować" a można pisać. Ja na swoich piszę dane pisakiem do płyt, bo wtedy się nie rozmazują i są czytelne ;)

[quote name='Shel']Dzięki! Kształt? Hm nie mam pojęcia, liczę na Ciebie, ale chciałabym aby fajnie wyglądało, taki motyw jaszczurkowy jak na obroży - GEKKO ROGZ
[IMG]http://www.pookinuk.com.au/pookinuk/uploads/productImages/ROG-armed-resp-gekko-lg.jpg[/IMG]


a średnica... hmmm, 5 ; 4,5 - coś koło tego może być ;)

Wielkie dzięki! a w jakiej cenie ? Jakby tanio było, a miałabyś ochotę to jeszcze jeden by się przydał do hiltona pomarańczowego :lol:.[/QUOTE]
Okej coś pokombinuję ;)

[quote name='Zuzia&Snoopy']Ojeju jakie cuuuda:-o:-o:-o:loveu:
Serio myślałam że są z Ameryki kupione przez internet:lol:
A jak umieszczasz na nich numer telefonu?[/QUOTE]
Nie no bez przesady :lol: Tak jak pisałam wyżej - ja na swoich piszę pisakiem do płyt ale można grawerować ;)

Link to comment
Share on other sites

Ups, dawno u was nie byłam, ale postaram się to nadrobić.

[url]http://www.psiaczkowo.pl/images/25P1010121.jpg[/url]
Świetny 'kubraczek' - Koda przeuroczo w nim wygląda :loveu:

[url]http://www.psiaczkowo.pl/images/79IMG_4571.jpg[/url]
Cóż za team! Pasujecie do siebie. :cool3:

[url]http://i35.tinypic.com/30cr6ah.jpg[/url]
Zazdroszczę posiadania takich Identyfikatorów. Sama niestety nie potrafię wypiec czegoś takiego z modeliny :oops: Chociaż ... może spróbuje?

Link to comment
Share on other sites

rewelacyjny pomysl z tymi modelinowymi adresówkami !!! :crazyeye::loveu::multi::multi:
Tylko czy one się nie ukruszą szybko -chodzi mi o to miejsce gdzie dziurka na kółko;). Ale w sumie nawet jak się ukruszy to się nowy zrobi :evil_lol:. Pomysł przedni ! Normalnie chyba spróbuję!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...