Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='FredziaFredzia']Gratuluję debiutu :)[/QUOTE]
dziękuję :)
[quote name='Vectra']wiesz ja to bym drżała , gdyby tak lądował jakiś zatuczony molosowo buldozi typ psa ;)
a takie lekkie, szczupłe gibkie .... to tam mniejsze ryzyko że się obije i połamie :)

kwestia charakteru na pewno też ma duże znaczenie ... bo Terrierek skacze zawsze , dużo i wysoko i nie jest uczona i lata za piłką wszędobylską ... świetnie umie lądować. Nikt jej nie uczył , a ja rzucam ot tak.
Emilii , to by i profesjonalista , mistrz świata rzucał , to i tak będzie ryjem walić w podłoże :evil_lol:[/QUOTE]
ona tak na prawdę rzadko ląduje, ja tam się nie martwię, bo nic jej nie jest, nie boli, i tak dalej, ale jakby tak częściej robiła to nie mogłoby się dobrze skończyć :grins:

ja Grama też nigdy nie uczyłam takich rzeczy, on jak już zaczął skakać, to i spada w 99% na wszystkie 4 łapy ;) kiedyśtam też był zmęczony, nie chciało mu się nic, i spadł dwa razy na tył, od razu było widać że coś jest nie tak i że nie przeszło to sobie płazem ;)

Emilia to inny stan umysłu :grins: :evil_lol: ale i czołg ostatnio uczyłam ładnie lądować, w rezultacie mieli we frisbee więcej punktów niż ja :evil_lol:

[quote name='Amber']Coś w tym może być... Jari ostatnio chciał przeskoczył płotek, niski taki, za kolano trochę, zresztą nie raz przez niego skakał... I jakiś taki był zaaferowany, że skupienia wystarczyło na oderwanie się od ziemi, ale już nie na lądowanie... Lądowanie było na głowie :evil_lol:

Ludzie się spojrzeli ze zgrozą, że co ja robię z tym psem, pewnie go pociągnęłam czy coś... A ja stałam obok, było jeszcze ze 3 m flexi w zapasie... Po prostu Jari jest durny jak nikt...[/QUOTE]
normalka :evil_lol:
zobaczysz Brumę, ona też ma mały rozumek :grins:



a w ogóle, to mieliśmy flyballowe zawirowania, i w rezultacie jest tak

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1186025_417786214997723_347304534_n.jpg[/IMG]


:loveu::loveu::loveu:

na logo Gramuś z jednego z moich ulubionych zdjęć ;)
[url]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/14802_412849978824680_851690919_n.jpg[/url]

więc mimo, że z nami nie trenuje i tak razem z nami jest :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']:grins:

[URL]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1185946_710410378985343_1030729917_n.jpg[/URL][/QUOTE]
e tam, to jest pikuś :diabloti: bardziej mnie jednak bolą stawy : P
Brum nie raz walnęła w drzewo, tudzież w jakieś dziecko :grins: z rozpędu, albo z gapiostwa, tym swoim durnym łbem :grins:

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedyś mojemu rzucałam piłeczkę z murka. Tzn ja stałam na murku i rzucałam na dół, pies zeskakiwał, po czym z piłką wskakiwał znowu do mnie itd. Raz mu się źle odległośc wymierzyło... i wpieprzył z całym impetem w ten murek :diabloti: Taki był przez chwilę zdezorientowany, na ziemi leżał, a ja zamiast mu pomóc, to się zwijam ze śmiechu :lol:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='dog193']Ja kiedyś mojemu rzucałam piłeczkę z murka. Tzn ja stałam na murku i rzucałam na dół, pies zeskakiwał, po czym z piłką wskakiwał znowu do mnie itd. Raz mu się źle odległośc wymierzyło... i wpieprzył z całym impetem w ten murek :diabloti: Taki był przez chwilę zdezorientowany, na ziemi leżał, a ja zamiast mu pomóc, to się zwijam ze śmiechu :lol:[/QUOTE]
jak mi to teraz łatwo sobie wyobrazić... :evil_lol:
[quote name='Vectra']od walenia w drzewa jest Emila :diabloti:[/QUOTE]
Brum od przewracania się na prostej, zdecydowanie :evil_lol:
[quote name='vege*']Martyna będziesz DCDC na Polach Mokotowskich? :)[/QUOTE]
bardzo bym chciała, ale nie wiem :roll:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1176261_548372831882786_710046668_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1235248_10200904188984448_1822129059_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']
bardzo bym chciała, ale nie wiem :roll:
[/QUOTE]
Ale ogólnie brałaś chyba udział w jakichś zawodach?
Powiesz mi czy za wstęp się coś płaci, bo ja nigdy nie byłam a chętnie bym się przejechała pooglądać, bo mam niedaleko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ale ogólnie brałaś chyba udział w jakichś zawodach?
Powiesz mi czy za wstęp się coś płaci, bo ja nigdy nie byłam a chętnie bym się przejechała pooglądać, bo mam niedaleko :)[/QUOTE]
brałam, dwa tygodnie temu ;)
nie płaci się nic, to jest w parku na otwartej przestrzeni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']

pozdrówki :loveu:


oficjalnie oświadczam, iż Gram [B]zmądrzał/ zestarzał się[/B] :grins: i woli bawić się piłką i leżeć przy mnie zamiast latać po polu :grins:[/QUOTE]

ffcale, że nie! To efekt Twojej ciężkiej wieloletniej pracy nad zabiciem terrierkowych zapędów. Nareszcie jest to zrównoważony piesek. Szkoda, że innych nie gniata kagańcem w ziemie, wtedy byłby super advanced profi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Ucipuci :loveu: Ładne zdjęcie :)

Witamy w świecie grzecznych terierków? :lol:[/QUOTE]
hola hola, nie przesadzajmy :evil_lol:
[quote name='a_niusia']ostatnio powiedzialam o mojej najstarszej suce, ze chyba troche zmadrzala ostatnio, a na to moja kumpela "nieprawda. po prostu juz jest stara wapniara":)))[/QUOTE]
prawda :diabloti:
[quote name='Angi']raczej ta wersja wchodzi w rachubę :evil_lol:[/QUOTE]
też tak myślę :evil_lol:
[quote name='asiak_kasia']ffcale, że nie! To efekt Twojej ciężkiej wieloletniej pracy nad zabiciem terrierkowych zapędów. Nareszcie jest to zrównoważony piesek. Szkoda, że innych nie gniata kagańcem w ziemie, wtedy byłby super advanced profi :diabloti:[/QUOTE]
no tak, sory. Moim marzeniem jest zrównoważony, ciotowaty, nudny terrier bez odpałów :loveu:

Gramiś i jego refleksje nad sensem życia

[IMG]https://sphotos-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1236381_552608474792555_1347689283_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...