Jump to content
Dogomania

Dalmatyńczyk i rower...


Alsa

Recommended Posts

Mausa, Gosia akłądam Wam podwójne gratulacje :D

My wczoraj byłyśmy na Ślęży i doskonale się bawilyśmy. Co do wody, to Salma plywa za piłką nałogowo :lol: Zaczęła plywać w wieku 10 miesięcy, kiedy nie mogła pogodzić się z faktem że pańca jest daleko od brzegu a ona nie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mausa GRATULACJE! i całuski dla Basti! :klacz:

Gosia to samo GRATULACJE!!! a nie mówiłam, że nie ma się czego bać :)

A co do tego pływania, będę wredna i okropna....wykorzystam kliker :evillaug:

a jak na razie pogoda nieszczególnie dopisuje, do jakich kolwiek letnich zabaw :(

Link to comment
Share on other sites

Hej! Chacialam podziekowac Ani, bo wlasciwie to dzieki niej mam teraz to male kluskowate slonko (czyli moja Blue)

Kiedys na forum na freeweb napisalas tel. do "uśmiechu dalmacji" i polecilas ja jako dobra hodowle.. mialas racje zadzwonilam tam odwiedzilam i wybralam (no dobra nie wybralam, to poprostu byla ostatnia sunia) sobie malenstwo ktore zmienilo moje zycie.. a wiec.. TO DZIEKI TOBIE :*

ps: kiedys na tamtym forum pisalas tez ze w 2004 masz zamiar zalozyc hodowle? udalo sie?

A teraz do Jovki: w podpisie masz pozdrowienia od kotkow... czy moglabys mi powiedziec jak twoj dalmatek znosi miauczki? moja sunka urzodza sobie polowania na moja kicie.. kotek ma rok, piesek 4 miesiace.. moze masz jakies rady jak je do siebie przekonac??

Przepraszam ze pisze to tutaj.. ale inny temat niezbyt pasuje a ten jest odwiedzany prze zobie osobki do ktorych sie zwracam ^^

Link to comment
Share on other sites

yassue, miło mi że mogłam Ci pomóc. Witaj w naszym łaciatym gronie :angel: Niestety szczeniat po Salmie nie będzie, gdyż w lutym została wysterylizowana. O hodowli pomyślę po wyprowadzce od rodziców :lol:

A po jakich rodzicach jest sunia i jak nazywa się w rodowodzie ?

Link to comment
Share on other sites

A teraz do Jovki: w podpisie masz pozdrowienia od kotkow... czy moglabys mi powiedziec jak twoj dalmatek znosi miauczki? moja sunka urzodza sobie polowania na moja kicie.. kotek ma rok, piesek 4 miesiace.. moze masz jakies rady jak je do siebie przekonac??

Przepraszam, ze dopiero teraz ale bylam na troche 'wylaczona' z zycia, nazwijmy to towarzyskiego ;)

Witaj yassue, kazda nowa kropka to dla nas radocha, a tyle kropek to dopiero... :lol:

Co do kotek - Rasta trafila do nas, kiedy kocice (siostry z miotu) mialy ponad poltora roku, a ona byla szczeniakiem. Nie robilismy nic szczegolnego, kotki same daly sobie rade. Raz suka miala 'slady Bruce Lee' na pychu, raz troche pokiereszowane ucho, ale nauczyla sie, ze z kotami trzeba ostroznie. Teraz z jedna kicia wlasciwie sie nie zadaje, zyja obok siebie, ale druga, jako pieszczoch co chwila przychodzi do Rasty poprzytulac sie i pomiziac. A jak suka za bardzo rozpedzi sie w zabawie to kotki wchodza na lodowke i czekaja az jej przejdzie ;)

Pelna harmonia w kazdym razie:

Rasta_i_koty_dogomania2.jpg

Rasta_i_koty_dogomania.jpg

Link to comment
Share on other sites

Noo u nas tych kropek za duzo nie ma, ale Rasta tez dosc biala jest XD

Eeeh jakby u mnie taka harmonia była... Moze gdyby była Pumka x2 to przewaga liczebna przestraszyłaby Blue.. XD Kicia ma ok. roku, Blue jeszcze mlodsza wiec wydawalo mi sie ze jakos sie polubia... No moze jest coraz lepiej, ale wciaz co chwile trzeba je rozdzielac... OO a Bruca Lee to Blue ma cały czas... Kiedy stary sei zagoi, przybywa nowy ^^ Te ich potyczki sa chyba powodowane tym, ze jedyna ich pania w tym domu jestem ja... wiec musza sie jakby moim uczuciem dzielic... (mieszkam z mama, ktora tak srednio lubi moje zwierzaki XD).. no nic pozostaje mi tylko godzic je dalej i udowadniac ze obie kocham tak samo mocno!! XD

Link to comment
Share on other sites

Kicia ma ok. roku, Blue jeszcze mlodsza wiec wydawalo mi sie ze jakos sie polubia... No moze jest coraz lepiej, ale wciaz co chwile trzeba je rozdzielac...

Nie jestem specjalista, ale moze przez jakis czas sprobuj ich nie rozdzielac! Kicia na pewno da sobie jakos rade, jesli pies bedzie zbyt 'namolny' najwyzej wskoczy w miejsce, gdzie Blue jej nie dosiegnie. A tak, kiedy interweniujesz, to w tej formie zwracaja na siebie uwage. Zwlaszcza, ze jak sama piszesz, rywalizuja o Twoje uczucia. Jak bedziesz ignorowac ich starcia moze poukladaja sobie stosunki (najwyzej beda obojetne), a nie bedzie to powod, zwlaszcza dla psa, zeby zaczac 'zadyme' bo wtedy liczy, ze 'na pewno przyleci Pani i bedzie mnie ganiac' ;)

Link to comment
Share on other sites

Yassue- dla małej największą karą będzie: zero zwracania na nią uwagi, kompletne...hmm....olewanie psióra. A karcenie typu: klapsy czy cos innego nie zda egzaminu.

Dziewczyny! W czwartek albo piątek dostanę przesyłkę....z Karuska ze Springerem i od razu jedziemy na Mazury, tak więc próba generalna odbędzie się w Krainie 1000 jezior :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Już mamy za sobą kilka springerowych wypraw, było świetnie! :lol: co prawda na początku miałam niemałe problemy z montażem:/ i w końcu zaczęłam się zastanawiać, czy przypadkiem w Norwegii nie mają jakiś zupełnie innych rowerów i że hasło: "springer pasuje do każdego rodzaju rowerów" jest totalną bzdurą :-? ale sobie poradziłam :wink:

Tak więc teraz co rano jeździmy do parku, a Gaja jak widzi, że biorę jej szelki szaleje z radości :D

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 4 months later...

moj mix swietnie biega przy rowerze nawet bez smyczy nie zwraca wtedy uwagi na psy koty jedynie ludzi omija z daleka nie wybiega na szose uczylam ja biegac za rowem od strony pol ale tak dobrze jej szlo ze biega obok mnie oczywiscie trasy o malym natezeniu ruchu jechalysmy chyba ok. 16 km bylo super
jest w tym swietna
co robicie teraz w mrozy zeby psiny sie wybiegaly

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...