Jump to content
Dogomania

Dalmatyńczyk i rower...


Alsa

Recommended Posts

Spróbujemy pod koniec tygodnia, jak ekipa techniczna będzie po egzaminie.

Uuuuuuuuu, to ja widzę, że poważnie podchodzicie do tego 'sprzętu', cała ekipa techniczna nawet... :wink:

To MUSI się udać :D Donoście koniecznie o wszystkich sukcesach i przejechanych kilometrach!

I witajcie wśród Springerowców!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie, jak poszły egzaminy? Ja z ogromną radością patrzyłam na zestresowanych gimnazjalistów 8) Niestety w przyszłym roku to ja będę mieć stresiora, bo zdaję maturę :x

Coż za pogoda :-? W ostatniej chwili udało nam się wrócić z roweru, bo tuz po naszym powrocie zaczęło lać. Nie ma to jak mieć fuksa :P

Link to comment
Share on other sites

Hmm polski-średnio, matma-trochę gorzej :-? ale nic nie pozostaje jak tylko czekać na wyniki :roll:

Ania za to ja w przyszłym roku się będę śmiać :evilbat:

A teraz to siedzę sobie w necie ile chcę no i mam wystawy co tydzień (już się nie mogę doczekać jak zacznę maraton :D ) bo z powodu ostatnich dni musiałam zrezygnować z Łodzi :cry:

Link to comment
Share on other sites

Uwaga!Uwaga! Za chwilę wyruszamy na pierwszy spacer rowerowo-springerowy! :D

Trzymajcie kciuki, mam nadzieje,że wrócimy całe, i psica , i ja.Pan jedzie z nami jako asekuracja :wink: :wink:

Pierwsze próby już się odbyły- nawet załapałyśmy o co w tym chodzi.Nie wiem czy młodej to się już podoba, ale biega przy rowerze. :D

Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy znad naszej rzeczki uradowani.Urządzenie podoba mi się - Bafi nie wchodziła pod koła, dorównywała kroku nam.Coś mi zbyt lekko kreciły sie kółka :wink: :wink: - młoda ma dużo siły i wprawy w bieganiu, więc ciągnęła momentami mnie na rowerze :D , ale równo z przednim kołem.Nawet jak ją potem pusciłam luzem - nie wbiegała pod rower , tylko biegła albo obok nas, albo równolegle z nami.

Nie zrobilismy jakiegoś wielkiego dystansu - do 5 km góra - przecież muszę się wprawić, to jednak stresujące na początku.Obawialam się czy nie wypnie mi się przypadkowo, a musielismy przejechać krótki odcinek ulicą z niemal normalnym ruchem ulicznym.Albo czy nie stracę równowagi mając ją u boku. Kiedy przejeżdżaliśmy obok domów z psiakami szczekającymi za ogrodzeniem -musiałam zwiększać tempo, bo Bafiśka próbowała ciągnąć na bok i to pomagało.

Wszystko dobrze się skończyło,młoda nie przydeptała sobie jęzora, tylko ja czuję pewną częśc ciała, bo dawno nie siedziałam na rowerze. :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, fajnie by się był spotkać. Mam nadzieję ze uda mi się dotrzeć na wystawę do Wałbrzycha :roll:

Dzisiejszy powrót z treningu agility był paskudny :evil: Mialam dziś pełno spraw do załatwienia na mieście i bardzo się śpieszyłam, więc specjalnie wyszłyśmy z Salmą z treningu wczesniej tzn o 11.20 Planowo mialam byc w domu przed 12.00, ale wszystkie tramwaje albo uciekły albo miały zmianę trasy - wrociłam do domu o 13.00 :-? Nie będę wspominać że w czasie treningu wypiłam baaaardzo dużo moczopędnej wody :oops:

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, nie martw się nie będzie tak źle, a wyniki na pewno będą wysokie :)

My na lekcjach, w dniach egzaminów, wspominaliśmy jak to było rok temu :wink: , a słyszałam, że tegoroczne egzaminy były nieco trudniejsze niż poprzednie. A za niecałe 2 lata to mnie czeka matura :o

Aniu będę mieć 'stresiora' razem z Tobą, bo wtedy jak Ty będziesz pisać swoją maturę, to ja będę miała próbną :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kika,

no to super, że Wam sie podoba :D Trochę wspólnych wypraw i nie będziecie chciały rozstawać się ze springerem :D

Kiedy przejeżdżaliśmy obok domów z psiakami szczekającymi za ogrodzeniem -musiałam zwiększać tempo, bo Bafiśka próbowała ciągnąć na bok i to pomagało.

Jest coś w tym, że pies jakoś 'automatycznie' poddaje się tempu jazdy, zresztą w ogóle dobrze się prowadzi przy sprężynie. Np. nie ma wątpliwości, gdzie ma skręcić, choć w żaden sposób mu tego nie sygnalizujemy...

A co do Twoich 'dolegliwości' :wink: najlepiej rozmasować je... znów na rowerze :lol:

Link to comment
Share on other sites

:B-fly:

Kika,

Ależ proszę :D

Dla nas ta rowerowa zabawa to niezwykła frajda, dlatego tak agitujemy ;)

Zdradzę tylko, że są kolejni zainteresowani naszym pośrednictwem w nabyciu springera... w razie potrzeby i w miarę możliwości chętnie pomożemy :D

Link to comment
Share on other sites

Tego nie wiem :roll: My jako wiejscy mieszkańcy praktykujemy głównie (w 99%) po leśnych drogach, jazda po asfalcie to wydarzenie...

Ale jeśli Bafisia na codzień biega po takiej nawierzchni chyba nie powinno się nic złego stać? W końcu to to samo, tylko tempo szybsze. Chyba... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byla druga próba - troszkę po asfalcie, a zdecydowana część wyprawy po dzikich polach.Nabieram pewności w prowadzeniu psiaka przy rowerze.

Tam gdzie można puszczam małą luzem i bardzo ładnie biega obok nas, szczególnie jak już jest zmęczona.Wprawdzie na polnych drogach pełno błota i kałuży po deszczu, ale jakoś nie wróciłyśmy totalnie schlapane błockiem :D

W dalszym ciągu uważam,że najgorsze na takich eskapadach są ujadające za płotami psy, sunia próbuje ciągnąć w ich stronę, ale ja się nie daję. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Salcia chyba przyzwyczaiła się do biegania po betonie. Wprawdzie do naszych łąk i wałów odrzańskich nie jest daleko, to jednak takie wyprawy organizujemy bardzo często. Salma chyba tylko raz (jak miała ok 8 m-cy) starła sobie opuszki i od tej pory mimo iz nie używam żadnych specyfików nie powtórzyło się to :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Jazda jest przednia.Myślałam tylko,że mi się coś z rowerem porobiło, bo jakoś tak lekko chodzil, przerzutki niemal bez reakcji.A tu się okazało, że ten mój pies to nie tylko gończy, ale i pociągowy. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...