Jump to content
Dogomania

Młody sznaucerowaty - jeszcze szczęnię - jest w NIemczech i ma DOM


Hanah

Recommended Posts

[quote name='grzenka']Bo to straszne że prawie nikt tu nie zagląda - więc staram się chociaż pomóc w ten sposób, myślisz że nie wiem że pisanie nic nie pomoże?Ale co więcej mogę?Wziąć nie mogę, mogę troszkę finansowo wspomóc jakby co i zaglądać...tyle.A jeśli za bardzo rozpaczliwie to trudno-jak czytałam o tej pianie z pyska i widziałam to nikłe zainteresowanie to...rozpacz mnie ogarniała-i tyle! Cieszę się że to się wyjaśniło.[/quote]

;) no wiem tylko jak az tyle łez widze to sie denerwuje, tez, a tu nie nerwy potrzebne. Zreszta, jak widac, az tak wielkiej tragedi nie bylo.;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agata-air']Bylasm dzis u psiaka. Prawdopodobnie nie bylo zadnej operacji natomiast sliny juiz nie ma. Stan zaplany byl spowodowany---> kościa ktora sie wbila gdzies w paszcz. Teraz jest juz dobrze. Chudznka tylko straszna, musial nie moc jesc z bolu.[/quote]
To dobrze,mam nadzieję że już wszystko będzie OK.Biedny maluszek, zaglądajcie do chudziny!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...