Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gos nie ma dostepu do netu biedna, tylko jak sie do jakiejs kafejki dorwie...

Wsadzilam ja pare minut temu do autobusu, pojechala z Frytka do domu.

Zara z Frytka sie zakumplowaly, poplywaly, polazilysmy prawie 2 godzinki bylo milutko.

Moze w nastepna niedziele ktos sie tez wybierze?

Link to comment
Share on other sites

Ja na Hyde park to jednak nie....

Lubie swoja okolice u mnie to nazywa sie "park" ale to nie jest park, to jest las z masa psow luzno latajacych i masa wody w ktorej sobie plywaja i braku wrzeszczacych dzieciakow - czasem pare sie trafi przy kafejce i to wszystko.

Ale udanego spaceru zycze..... :))

A jak ktos sie w moje okolice wybiera to dajcie znac - Wanstead Park.

Najblizsza stacja to Manor Park (pociag) i stamtad mozna do parku z buta przez "pola zielone" Wanstead Flats....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EastLondonUK']Ja na Hyde park to jednak nie....

Lubie swoja okolice u mnie to nazywa sie "park" ale to nie jest park, to jest las z masa psow luzno latajacych i masa wody w ktorej sobie plywaja i braku wrzeszczacych dzieciakow - czasem pare sie trafi przy kafejce i to wszystko.

Ale udanego spaceru zycze..... :))
[/quote]

Wiesz u nas tez sa takie dzikie miejsca z jeziorami ale chcielismy poznac innych dogomaniakow i ich psy-dla tego proponujemy ten spacer,a w Hyde Parku co by bylo fair bo zdaje sie nie chcialas do nas przyjechac a ja juz sprawdzalam transport do was i jest fatalny :roll: Aga myslala ze moze samochodem do was pojedziemy ale pisalas ze nie ma tam nic dla dzieci (a Aga ma dzieci ) wiec tez odpada.
Ja naprawde nie kumam,przeciez to jest sama przyjemnosc wybrac sie z psem GDZIES INDZIEJ...

Link to comment
Share on other sites

Tu pare zdjec z Google - Wanstead Park:

[url=http://images.google.co.uk/images?client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-GB:official&channel=s&hl=en&q=wanstead%20park&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi]wanstead park - Google Image Search[/url]


A tu pare z Wanstead Flats:

[url=http://images.google.co.uk/images?hl=en&client=firefox-a&channel=s&rls=org.mozilla:en-GB:official&hs=Drd&q=wanstead%20flats&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi]wanstead flats - Google Image Search[/url]

Nie lubie parkow z klombami roz, placami zabaw dla dzieci i paniami w bialych spudnicach na szpilkach... ;)

Link to comment
Share on other sites

Oooooooooooooo znowu skacza posty - buuuuuuuuuuuuuuuuuu

No dla dzieci u mnie w parku/lesie nic nie ma - poza budka z lodami/napojami i kaczkami do karmienia :)

Moje psie stresuje sie miastem i lazi z brzuchem po ziemi i ogonem pod soba - odkad sie tu przeprowadzilysmy troche ponad rok temu.

Metrem jezdzi dobrze ale do autobusu czesto kierowcy maja muchy w nosie i jej nie wpuszcza.....a dojechac do metra musialabym autobusem (lub dwoma) no i przesiadki metrem sa fatalne jezeli sa schody ruchome.....

Cala przyjemnosc wybrania sie z psem "gdzie indziej" pada gdy pies jest umeczony podroza i zestresowany - wlasnie sprawdzilam dojazd do Hyde Park ode mnie i jest fatalny niestety. Dodatkowo tam jest masa terenu gdzie psy musza byc na smyczy, nie moga sobie poplywac itd... Dla mnie i mojego zwierza to nie bylaby zadna frajda.

Ale tym ktorzy sie wybiora super zabawy zycze i wklejcie jakies zdjecia ze spaceru :D

Link to comment
Share on other sites

ja z moja psica wogole odpadam w parkach pelnych ludzi :(
od kiedy wyrosla obszczekuje obcnych , czasami przejdzie normalnie, a czasami zaczyna biegac wkolo i szczeka jak oszalala na ludzi, ugryz nie ugryzie -ale czasami ludzie sie boja - wiec ja z nia wychodze na odludne miejsca gdzie mozna spotkac jedynie pare osob.
A tak wogole nie wiem czy bylyscie w Virginia Water - to nie jest akurta dobry przyklad na odludne miejsce hehehe , ale jest tam bardzo ladnie, duze jeziora , kaskada wodna, pies moze byc wszedzie.
Mam taka propozycje moze wogole sie bedziemy dzieli co warto obejrzec i gdzie pojechac -bo mi sie pomysl wyczeruja -na wycieczki- :roll:
Musze sama sporzadzi taka liste i sie podziele moim wrazeniami. Jesli znajdziecie chwiele to mozecie tez cos napiszcie.

Link to comment
Share on other sites

East London (jak Ty masz kurcze na imie???) bardzo zachecajaco wyglada ten Twoj park. Az sprawdzilam na mapie i mam 50 mil do niego ale jesli psy moga latac tam luzem i plywac to mialoby to sens. My wczoraj bylismy w Canvey Isladnd (okolice Basildon) ale kurde ludzi dosc sporo i Mlody sobie poplywal tylko chwile i musielismy sie ewakuowac w inne miejsce bo mamuski zaczely dostawac histerii. Dlatego dla mnie miejsca gdzie sa dzieci odpadaja. Moje psy kochaja dzieci i chca podejsc sie poglaskac i polizac a matki dostaja apopleksji a ja nie chce miec klopotow bo o ile Kora jest odwolywalna to Mlody jeszcze nie. Jak zobaczy dzieciaka to ogon mu sie chce urwac i leciiiiii :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Oh, wygoglowalam sobie Virginia Waters - ale tam super :loveu:

Na imie mam Anka, kiedys probowalam kombinowac ze zmiana nicka tutaj ale nie wyszlo buuuuuu

Avatara tez mi wywalilo chociaz byl odpowiedniej wielkosci/rozmiarow :diabloti:

U mnie w parku/lesie prawie zero dzieci (tylko w weekendy kolo kafejki ktora mozna ominac bez problemu), wody masa (smierdzace bajorka ale psy je lubia - ludzie sie tu nie kapia...)

Jak ktos nie ma dzeci i ma ochote miec ubabranego ale szczesliwego bo luzem psa to zapraszam w moje okolice...

Godzine nie moglam sie zalogowac, forum chyba na troche padlo....

Link to comment
Share on other sites

Nikt nic nie wie na temat mieszkań? jest szansa na wynajem mieszkania, albo domu bo znajomi będą przyjeżdżać więc może jednak się uda coś znaleźć... tak tęsknie :placz:

Psa tutaj nie mam, ale jeżeli mogę to jestem chętna na spacer.. Przeważnie pracuje na popołudnie, w ta niedziele niestety nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowka']Kilka stron wcześniej zadałam kilka pytań, ale nikt nie odpowiedział ;) chyba dlatego, że jest zbyt oczywiste (wynająć pokój z psem jest niemożliwe), z tego co wiem to z mieszkaniem są problemy :([/quote]

Mozliwe jest wynajecie pokoju z psem...cholernie ciezko ale przy odrobinie uporu da rade:p
Ja teraz sie przeprowadzalam dwa razy i przyznam ze duzo latwiej jest niz jakies 2 lata temu cos z psami wynajc.
Moj poprzedni landlord jeszcze nie wynajal mieszkanka, mysle ze z polecenia na psy by sie zgodzil znowu. Jak cos to nr na PW;)
A co to za psina? Bo mam wolny pokoj w domku z ogrodem i szukam wspolokatrki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W temacie spacerkow, to ja jestem chetna ale nie wiem czy sie uda. Zarowno do Hyde Parku jak i Wansted Park mam spory kawal i obawiam sie ze moje futro zmeczy sie zanim zdazymy dojechac na miejsce. Zobacze jaki jest dojazd i jesli damy rade to dam znac.

A w innym temacie, chcialabym wam wyslac na maila do podpisania petycje przeciwko handlowi skornemu w Chinach, a konkretnie OBDZIERANIU ZWIERZAT ZE SKORY NA ZYWCA!!!!!!!!!!!!:placz::placz::placz::placz: :placz: :placz:
W mailu jest link to strony PETA gdzie jest filmik do obejrzenia jesli ktos ma mocne nerwy, ja dalam rade zaledwie 2 minuty :placz::placz::placz::placz:
Nie trzeba ogladac! Tu na forum nie chce wstawiac, bo sa imiona i nazwiska roznych osob juz wpisane. Dajcie znac jesli chcecie podpisac to natychmiast wysle!!!!
:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: :placz: :placz::placz::placz::placz::placz::placz: :placz: :placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...