Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

Et tam jakos by sie doatarlo 8)

Na coursing chcialam przybyc ale jak pech to pech i auto znowu siadlo :lol: Dobrze,ze przynajmniej nie ukradli go tak jak golfa :wink:

BTW.ulzylo mi z Rottasem,bo juz myslalam ze Malenstwo jest jakies pechowe w psim towarzystwie :-?

Wczoraj chcial mi go zezrec doberman (a raczej pseudo doberman),kilka dni wczesniej w trakcie zabawy z wilczurem cos sie nagle wilczurowi "odwidzialo" i w ogole do doopy z psim towarzystwem dla niego :-?

BTW.a Boria do biegu zgloszony ? 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To go przed wyjazdem wybiegaj :lol:

To gdybym miala np.pociag o 10 musialabym wstac kolo 5 :o :o

Bosze bron 8)

BTW.a w sumie to kto bedzie ? Prosze o liste gosci i termin rozpoczecia bo nie mam juz sily przerzucac tematu :roll: Kapiel Malenstwa wyssala ze mnei wszelkie sily witalne :wink:

Link to comment
Share on other sites

Carr Ty leniu :roll:

Nic Ci nie powiem, bo ze mnie siły witalne wyssała praca i wstawanie przez cały tydzień o 5,30 rano :roll:

Mogę Ci tylko godzine podać : Jutro – 16,00 8)

I to, że na liście jestem Ja 8) i oczywiście Rotti, która jest w drodze do wawki 8)

Link to comment
Share on other sites

Bea, że Ty bedziesz to sprawa była chyba oczywista :lol:

Banjo, weź mnie dziewczyno nie denerwuj :x Po co ja tyle karkówy na grilla kupiłam? :o Czemu nie wiecie, czy dotrzecie ? :roll: :cry:

a to moze w ramach wymyslania powodow dla ktorych nie moge dotrzec 8)

Najlepiej nic nie wymyslaj, tylko powiedz, że Ci sie poprostu nie chce :roll:

A Bea i tak Cie załatwiła 8) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Carr - pakuj się rano w pociąg :D Jak nie Bea, to my Cię odbierzemy z dworca :wink:

banjo - proszę mi tu dużych gałek nie robić i przyjeżdżać na grilla

Kto chętny do podwózki? Będziemy jechać z Izabelina przez Bemowo :) Mamy trzy miejsca wolne w aucie :wink: z tyłu ( :hmmmm: wprawdzie tam zawsze psy jeżdżą... będę musiała odkurzyć siedzenie :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Katerinas to ja z moim chłopem byśmy chętnie się z Tobą zabrali :D . Rano około 10 będę wiedziała czy jadę, bo mam szanse zarobić troszkę pieniążków a wiecie że ja bezrobotna to każdy grosz dobry :roll: . Gosia niestety nie da rady, mogłaby dopiero przed 22 dotrzeć :-? , ale ja się postaram :wink:

Rotti buziaki za to że przyjechałaś taki kawał i jesteś teraz blisko :lol: :calus: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Katerinas to ja z moim chłopem byśmy chętnie się z Tobą zabrali :D . Rano około 10 będę wiedziała czy jadę, bo mam szanse zarobić troszkę pieniążków a wiecie że ja bezrobotna to każdy grosz dobry :roll: . Gosia niestety nie da rady, mogłaby dopiero przed 22 dotrzeć :-? , ale ja się postaram :wink:
banjo Wysyłam Ci na priwa namiary na siebie :wink: No i masz być :wink:

Rotti witamy w Wawce :D

Link to comment
Share on other sites

no i jednak nas nie będzie :cry: :cry: :cry: :( . Jest mi smutno ale chociaż zarobię jakieś pieniążki a teraz baaardzo się przydają :roll:

Całuję Was mocno i życzę miłej zabawy :P :buzi: :calus: :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...