Jump to content
Dogomania

MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT


Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma bardzo inteligentne oczka :-(

koczuje razem z drugim...
Wczoraj pojechaliśmy ich nakarmić, kupiliśmy im świeże udka kurczęce, ale Misio ... nie chciał jeść :crazyeye: co to znaczy (wilczka w ogóle nie było akurat)? Po mojemu jest porządnie najedzony (jest dość tłusty).

zmieniłam wątek tak aby był od razu dla obu nieszczęśników :placz:

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz tu trafiłam. :-(

Niestety, ja nie mogę pomóc. O tymczasie psa z daleka nie ma mowy, a w sąsiadniej wsi jest psiak, którego potrącił samochód. Psiak też do kolan, szorstkowłosy. Za każdym razem jak tam jeżdżę psiur znika. Wczoraj był widziany, przynajmniej żyje. Kuleje. Mam nadzieję, że jak tam pojadę i znajdę tego nieszczęśnika zadzwonie do mamy i wezmę ją na litość, zacznę ryczeć do słuchawki i [U]może[/U] pozwoli mi psa wziąść psa na jakiś czas. :roll:

Link to comment
Share on other sites

podrzucam biedaków. Czy jest dla nich jakaś nadzieja?

Boję się czasu gdy robotnicy skończą blok mojej mamy i wezmą się za roboty elewacyjne w tamtym gdzie chowają się Misio i Wilczek. Wtedy ich los jest policzony, te robole to szurnięte świry. Urządzą sobie zabawę na przerwę obiadową :angryy:

nie wiem, czy schronisko nie byłoby dla nich lepszym rozwiązaniem?

Link to comment
Share on other sites

mróz u nas straszny...
Wilczek jest coraz bardziej nieufny, nie chce już dawać się głaskać, natomiast mojego męża powitał szalonym machaniem. Odwrotnie niż inne psiaki - nie przepada za kobietami.

Miśka nie widziałam ostatnio w ogóle. Mam nadzieję, że to nie jest zły znak.

Ostatnio po mieście błąkają się stada psiaków - to rzeczywiście porządki były przedświąteczne - okres miłości :shake::-(

myślałam o hoteliku, ale to chyba beznadziejny pomysł zważając, że to koszt około 300 zł miesięcznie, na dogo tyle potrzebujących psiurów, a Wilczek mimo że piękny to duży, z kolei Misiek niekoniecznie bardzo ładny :shake:

Z kolei ogłoszenia im robić - a jeśli ktoś się zgłosi i zacznie wypytywać o psiaki, a ja o nich nie wiem zupełnie nic :shake: co robić co robić? Może ktoś bardziej doświadczony coś poradzi?

Link to comment
Share on other sites

Nie :shake: - ja mam już 3 psy, 2 poza domem, a jeden w domu, oba samczyki są bardzo agresywne do innych samczyków, zresztą to właśnie z Maciusiem tak się pogryzły rok temu ..

Może zrobię allegro jednemu, tylko nie wiem który jest bardziej adopcyjny, no i problem z tym, że nie mam nic do powiedzenia na temat np. jego czystości w domu, zachowania w stosunku do innych zwierzów, itd.

Link to comment
Share on other sites

napisałąm do Maszy4, nie wiem co jeszcze robić, w schronie pod Lublinem nie ma miejsc przez święta, może w środę coś wyniknie, ale mrozy lada chwila nadejdą, moje psy nie chcą już na dwór wieczorem wycodzić!! :placz:

myślę żeby może im jakieś pudełka z kocami powystawiać gdzieś, ale znowu boję się, że ktoś się wścieknie i je pozabija jeszcze (dziś koło wilczka leżała rozwalona butelka, tak jakby ktoś w niego wrzucał - na osiedlu mieszka mnóstwo meneli zwanych młodzieżą :angryy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...