Jump to content
Dogomania

bita Bianka z Orzechowców - pierwszy raz w łzach zmieniam tytuł - w nowym domu!


albiemu

Recommended Posts

[B]Orzechowce.... mam wrażenie, że to miejsce przyciąga do siebie straszne przypadki ludzkiego okrucieństwa[/B]

[B][I][COLOR=red]jestem Bianka suczka tylko do bicia[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=red]nie zastałam niczego więcej od życia[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=red]pokornie przyjmowałam kolejne razy[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=red]nie żywię do swojego pana za to urazy[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=red]bił bo pewnie musiał, to była moja wina[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=red]pewnie byłam niegrzeczna to była przyczyna [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=red]weź mnie mój kochany pańciu z powrotem do domu[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=red]Tobie do bicia byłam potrzebna, tutaj potrzebna nie jestem nikomu ....[/COLOR][/I][/B]


[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/47/f62b68209d3b1f16.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/114/2bd4f65d06319edf.jpg[/IMG][/URL]


albiemu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bianka jest piękną młoda sunią ale jakie to ma znaczenie skoro nie broniła sie przed biciem - to nie było tak zabwane niż gdyby było inaczej. Z tą sunia można zrobic wszystko, nawet głaskanie sprawia jej ból bo tylko z tym kojarzy ludzki dotyk. Nie wiem, ale trauma tej dziewczynki jest porażająca dla mnie. Ona nie wyjdzie z boksu, stała jak słup soli a mnie słona łza gryzła oczy. Ja trzeba będzie wynieść na rękach bo kroku nie postawi.
Była bardzo bita to usłyszałam, nawet nie musieli tego mówić - obolała psychika Bianki powiedziała wszystko.

Link to comment
Share on other sites

ząbki ma ładne zaglądałam jej do pysia i tak jak pisalam nie daje jej więcej niż 1,5 roku naciągając do dwóch lat ... Jak podchodzi się do boksu wybiega na moment potem zaraz wbiega do budy i już tylko z niej zagląda. Nie podejdzie na woałnie,cmokanie - siedzi tylko w budzi i cała się trzęsie. Naprawdę bardzo boi sie człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']w-lenka dziękuje, że oferujesz również pomoc Biance, ale z tego co czytam inne wątki, Twoja oferta pomocy dotyczy też innych psiaków ????[/quote]

To samo zauważyłam wczoraj na wątku naszej ulv....i w-lenka proponowała DT bulkowi....ale znowu na innym wątki znalazłam jej post, że może na DT brać tylko suki.....zadałam pytanie, czemu proponuje DT psu skoro może brać tylko suki i dostałam odpowiedź, że skoro bulek ma byś uśpiony to mu pomoże....może jestem zbyt przewrażliwiona po Ozzym, Grmomiku i Perraszku - ale sprawdzam każdego kto oferuje pomoc....:cool1:
Może jakaś wizyta przed daniem psa do DT.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ze taki chaos tu na dogo zaprowadziłam fakt ze tak moze sie wydawać ale top z tej przyczyny ze pomoge w miare swoich mozliwosci kazdemu psiakowi który potrzebuje pomocy - ktos tam napisał ze psiak ma byc uspiony wiec zaoferowałam pomoc ze jak ma umrzec to lepiej niech przejedzie te 0.5 polski ale niech zyje na DT u mnie. Z powodu zaniedbania zmarła ostatnio moja sunia pojawiła sie nagle i znikneła nagle szukam -szczeze powiem takiego aniłka - lecz wiem ze nigdy juz nie znajde takiej suni-ale wiem tez ze jest gro psiakow ktore tak jak Gana przezyły w zyciu cos z powodu czego postanowiono juz ich nie kochac ale. Ale jak zwierze jakim takze jest człowiek kazde ma prawo do miłości a juz jesli nie uczucia to do godnego traktowania.Co z odwiedzinom to moze byc właśnie ciezko bo ja mieszkam w toruniu a to daLEko i nie mam mozliwosci jechac do niej Dlatego pytram o szczegóły zachowanie kontakty z innnymi wygląd jak najbardziej szczegółowy fakt

Link to comment
Share on other sites

Piękna Bianka szuka domu!

Lenko jeszcze raz dziękuję za oferowaną pomoc ale nie wyobrażam sobie jak chcesz sobie poradzić z masą psiaków które chcesz zabierać plus Bianka. Proponuje zastanów się nad tym, bo z doświadczenia wiem, że lepiej dobrze pomóc jednemu psu nie dopilnować całej gromady. Ja nie chcę aby z powodu zaniedbania zmarła u Ciebie Bianka,swoje przeszła potrzebuje kogoś kto będzie mógł nad nią pracować i mieć tylko dla niej czas z uwagi na to jak jest wylękniona.

Link to comment
Share on other sites

mój Bismarck przeszedł to co ona plus jeszcze psy w schronie prawie go zagryzły, mam go od roku, ma wątek na dogo. Taki psiak potrzebuje ciągłej kontroli, bo chęć ucieczki w momencie przestraszenia jest silniejsza od wszystkiego-po kilku dniach u mnie przestraszył sie piłki na podwórku i przez pół miasta za nim biegłam, a im byłam blizej tym on dalej, ale się udało, od tamtej pory preferujemy szelki:cool3:nawet sobie nie wyobrażałam ile czasu zajmnie przywrócenie go do w miarę normalnej formy. Bianka musi mieć zapewniony spokój, dom gdzie wszyscy będą sie nią opiekować i uważać na wszelkie swoje zachowania-np niekontrolowana gestykulacja rękami. Mój pies dopiero zaczyna szczekać, jak przychodzą goście to zmyka do łazienki-ale wcześniej ich ogląda-to juz duży sukces:) Trzeba psinie założyć allegro, ja swojego niuńka znalazłam na ogłoszeniu u weterynarz, gdy mój jamniol odchodził z powodu nowotworu nerki. Najlepiej jakby nowy własciciel miał wcześniej psa, bo doświadczenie jest potrzebne, nie ma co się oszukiwać. Trzymam kciuki za sunię i za wymarzony domek dla niej.

Link to comment
Share on other sites

Ehhh zbólem powiem ze chyba za bardzo zakochałam sie w niej - Jesli bym brała to na pewno nie wiecej niz jedna psine bo poprostu nie stac mnie na wiekrza ilość finansowo i psychicznie. Wiosna ide na kurs psów lękliwych - bo bardzo chce pracowac z takimi psami , lecz wole jednak zeby sunia nie była moim "pierwszym" tylko zeby znalazła os juz z wykrztałceniem takim . Przepraszam za bardzo sie nakreciłam . Mysle tez ze odl jest zbyt duza na tak zszarpane nerwy małej. Lecz przyjme gazdego psiaka na DT - wrzuciłam to na dogo psa od nas bo tu w Toruniu tez przeprowadzamy interwencje ale odpadł z 1 postem - AUTYZM PYSIA----wdzieczna bede o inf o psach potrzebujacych w moim regionie a takze o pomocc techniczna w zalaczeniu zdiecia pysia pod swoimi postami. SUNIA DO gory

Link to comment
Share on other sites

ja też trzymam kciuki, musi się jej udać, jak znajdzie już swojego człowieka to szybko zacznie się zmieniać:razz: każdy postęp takiego psa ogromnie cieszy, namawiam zastanawiających się, jakbym nie mieszkała w bloku i w centrum, to bym ją wzięła, ale ze swoim mam slalom między ludźmi, a jest od niej większy:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...