Jump to content
Dogomania

Etienne De Villar & Fasti-Fastryga Gold Bonzo CZYLI YORK&AMSTAFF hodowla Magic Lider


AmiX

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aurunia']:angryy::mad: MIAŁY BYĆ FOTY I CO NIE MA :angryy::mad:[/quote]

[quote name='dzasta']Pewnie Adma nawalił i nie zrobił fotek tak jak go Amix prosiła :mad::mad::mad:[/quote]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Idę kąpać Eti jeśli dam rade :shake:bo coś mi się o kręgosłupie stało :shake:i nie mogę nic zrobić.....[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A co do fotek to Adam pewnie nie zrobi :angryy:bo mamy ciche dni:agrue:. Jak dam rade to sama zrobię:)[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam Ania[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze Eti już gotowa nawet kita mi wyszła:multi: mała wygląda bosko:oops: wkładam baterie do aparatu i kicha! a całą noc sie ładowały :angryy:a ja sie tak narobiłam przy czesaniu:angryy: baterie dalej sie ładują .....zobaczymy co z tego bądzie......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aurunia']Prze piękna jest. :loveu::loveu::loveu::loveu: od jakiej wystawy zaczynacie w przyszłym roku?? Kitka pierwsza klasa ;);)[/quote]

Nooo kitka nawet wyszła ale nie tak jak tobie:oops::eviltong: co do wystaw to nie wiem kiedy pojedziemy bo Fasti będzie w ciąży:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...