Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gemini666']moja Nemezis spełnia wymogi, Ramzes za chudy :/ a punty oddawania krwi w Krakowie są?[/quote]
Z tego co widzę na stronie Weterynaryjnego Banku Krwi im. Milusia - to filii w Krakowie nie ma. Namiary na inne filie pod linkiem ---> [URL]http://www.psia-krew.pl/4-1.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Boze daj wytchnienie Edytce bo przeciez tak nie moze byc, caly czas pod gorke ile mozna tak wytrzymac .....
Edytko wytrwalosci, napewno wszystko sie powoli ulozy, wymiziaj Brajla i cale stadko odemnie
Mam nadzieje ze synowi nic sie nie stalo
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Właśnie dostałam telefon,ze muszę jechać po krew dla Brajla bo jest kiepsko.Jednocześnie syn miał wypadek bo facet wjechał mu w bok auta,któym miał jutro do śłubu jechac.
Chyba się powiesze...[/quote]:-(:-(:-(:-(:-(:-( moze juz na tym koniec :-(:-(tych niezczesc ...ja musze Wam cos dac na szczescie .............

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję za odp. należę do osób, które poznały Brajla i całą tą historię i o tyle mi trudniej. Jednak podziwiam Panią i te inne wspaniałe osoby wspomagająse Brajla Panią. To jest trudna sytacja,lecz nigdy nie możemy się poddawać.Myślami jestem z Wami,martwiała mnie bardzo cała ta sytuacja.:Help_2::shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...