Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ANETTTA']ja Wam powiem tak Tomek jest tajemniczy ...klika tajemniczo mało ale jak czesto .................jedna lapke juz ma i liczy na wiecej ....chce nas dogonic ale nic z tego ...hehehehhehhe

brajlus juz zdrowiusieńki ?????


a kawke to chetnie bym sie napiła ........[B]Tomek robi strasznie nie dobrą kawe .[/B].....[I]żartuje[/I] ..................nie moge WAm zachwalć bo potem bym sie nie dopchała miejscówki zajęte hehehhe

pozdr[/QUOTE]


a zapraszam, ale kawe podajemy bez cukru i smietanki bo to ma byc kawa a nie dodatki + kawa.:roll:

Link to comment
Share on other sites

ja Wam powiem tak Tomek jest tajemniczy ...klika tajemniczo mało ale jak czesto .................jedna lapke juz ma i liczy na wiecej ....chce nas dogonic ale nic z tego ...hehehehhehhe

brajlus juz zdrowiusieńki ?????


a kawke to chetnie bym sie napiła ........[B]Tomek robi strasznie nie dobrą kawe .[/B].....[I]żartuje[/I] ..................nie moge WAm zachwalć bo potem bym sie nie dopchała miejscówki zajęte hehehhe

pozdr

Link to comment
Share on other sites

Nio tak:roll:, za bardzo to Tomek się nie wysił w relacjach:evil_lol:.

Czyli Bajka jest Krółową, a Tomek przegrał wyścigi z Boryskiem - tylko w jakiej kategorii:hmmmm:: biegi:Dog_run::painting:, czy kto pierwszy coś np. zje:p.

Szczegóły, szczegóły prosimy:modla::modla:.

Link to comment
Share on other sites

Chyba Tomek był wczoraj w,,nie:evil_lol:humorze,,:evil_lol:...

A teraz przeklejam Wam wypowiedź mojego syna umieszczoną na Owczarku.Jedi nie jest zalogowany na Dogo,stąd osobiście nie może podziękować.A do tego filmowa niespodzianka...:evil_lol:

W imieniu swoim i świeżo upieczonej małżonki chciałbym wszystkim Wam gorąco podziękować za życzenia.
Droga do ślubu była ciężka i wyboista, jednak wbrew przeciwnością losu stanęliśmy na ślubnym kobiercu. Liczymy że zła passa w końcu zostanie przełamana i cała rodzina odetchnie w końcu.
Jak tylko pospływają do nas zdjęcia postaramy się albo osobiście, albo przez Mamę i Tomka poumieszczać na forum. Ale to zapewne dopiero po powrocie z podróży.
Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy wszystkich !

A tutaj dla smaczku filmik z Peterem tańczącym z moją żoną [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley2.gif[/IMG]
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=HpJ1raC1vrg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...