Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

[CENTER][B][I][FONT=Tahoma][COLOR=#000080]Niech te Święta tak wspaniałe,
będą całe jakby z bajek…
Niechaj gwiazdka z nieba leci,
a Mikołaj tuli dzieci.
Biały puch niech z nieba spada,
niechaj piesek w nocy gada...
Niech choinka pachnie wszędzie,
no i radość wokół będzie…

Radosnych, cudownych Świąt Bożego Narodzenia[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][COLOR=black][FONT=Tahoma][COLOR=navy]Życzy Ania z Nerusiem, Zuluskiem i Hetre[/COLOR] [/FONT][/COLOR][/I][/B]:tree1:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2931/reniferzl7.jpg[/IMG]

[CENTER][COLOR=Indigo]Niech nadchodzące święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam szczęście i pomyślność, niech moc wiary i siły doda otuchy w zmaganiu się z codziennością. Niech Nowy Rok będzie czasem pokoju i realizacji osobistych zamierzeń.
Życzy Agnieszka z córcią i ogonami :)[/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Edytko, życzę Tobie ,Twym bliskim i wspaniałym psiakom pięknych , zdrowych , radosnych , pełnych miłości Świat Bozego Narodzenia.
Składając je Tobie ,składam je też wszystkim wspaniałym - jak Ty - ludziom ,o wielkim sercu,którzy sprawiaja ,ze los odrzuconych i niechcianych naszych braci mniejszych , staje się lepszy.
Serdecznie pozdrawiam.
Magda ze sforą. :tree1:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#303030][B]Śnieg okrył ziemię puszystą bielą,[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#303030][FONT=Verdana]
[FONT=Tahoma][SIZE=4][B]Wokół się wszyscy ludzie weselą.
Spłynęła z niebios dla nas nowina-
Najświętsza Panna powiła Syna.
I my Dzieciątku dziś hołd oddajmy
Polską kolędę Mu zaśpiewajmy.
Niech śpiew przy żłóbku i w dzień i w nocy
Mocą, radością serca jednoczy...[/B][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#303030][FONT=Verdana][FONT=Tahoma][SIZE=4][B]Zdrowych, Spokojnych i Radosnych [/B][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#303030][FONT=Verdana][FONT=Tahoma][SIZE=4][B]Świąt Bożego Narodzenia...[/B][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu'][COLOR=red][B]myśl Brajla[/B][/COLOR]

[COLOR=red][B]kiedy wtulam głowę w ciepłe dłonie Edyty[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]wyobrażam sobie, że tak wygląda nieskazitelna biel[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]kiedy przechylam glowę gdy mówi - widzę ruch jej ust[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]- wiem, że tak przemawia anioł[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]kiedy jestem sam wszystko czuję sercem[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]i moja droga zawsze prowadzi mnie do Edyty[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]przy niej widzę, przy niej wiem jak iść [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]przy niej przestałem żyć wbrew sobie ...[/B][/COLOR]

[/quote]
[COLOR=Magenta][SIZE=4]I TO JEST PUENTA TEGO WATKU:placz::placz::placz:/TO łZY SZCZESCIA/ [SIZE=2][COLOR=SeaGreen]
Edytko z okazji Swiat Bozego Narodzenia zycze Ci i Twojej rodzinie,tej na dwoch i czterech nogach duzo zdrowia,miłosci i wytrwałosci.

[COLOR=Purple]Małgosia i Parys.[/COLOR]
[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]KOCHANI!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=deepskyblue]Dużo, dużo radości, uśmiechu, niezapomnianych wrażeń,
ciepłych, dobrych chwil z najbliższymi, a pod choinką -
wspaniałych niespodzianek!

Niech te święta będą jasne, ciepłe i pełne śmiechu, niech wypełnią Wasze serca radością, a w Nowym Roku - samych szczęśliwych kart od losu.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=deepskyblue]:tree1::x-mas::tree1:
[/CENTER]
[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=darkred]Życzę Wam wszystkim:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=#8b0000]Barszczu ciepłego,[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=#8b0000]Pieroga nie jednego,[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=#8b0000]Kutii pełnej smaku[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=#8b0000]Ziemniaka w mundurku - w kubraku,[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=#8b0000]Kompotu pysznego[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=#8b0000]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=green]Niech w domach waszych zabrzmi psi głos, nie wycie,[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000]Prezentów życzę cudownych, o jakich tylko marzycie,[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000]Dźwięku kolęd i słodkiego, wesołego piernika,[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000]W dwudziestego piątego, wiekiej kaczki lub indyka.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=red]Szalonej zabawy Sylwestrowej, [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Kreacji nie jednej nowej,[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Puszczania petard o zmroku,[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Zdrowia, szczęścia w nadchodzącym roku!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Microsoft Sans Serif][SIZE=3][COLOR=darkorange][B]Kochani Moi[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Microsoft Sans Serif][SIZE=3][COLOR=darkorange][B]I niech w Sylwestra [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Microsoft Sans Serif][SIZE=3][COLOR=darkorange][B]Piesek się nie Boi!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jestem załamana..Wróciliśmy z Wigilii u syna,a w domu przykra niespodzianka.[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley19.gif[/IMG]Brajl znowu ma krwotok z nosa.Na razie jest niewielki,ale boję się powtórki.W dodatku ja jestem potwornie przeziębiona,ledwie mówię i ledwie chodze..Trzymajcie znowu kciuki..Bardzo sie martwię..[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley19.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Jestem załamana..Wróciliśmy z Wigilii u syna,a w domu przykra niespodzianka.[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley19.gif[/IMG]Brajl znowu ma krwotok z nosa.Na razie jest niewielki,ale boję się powtórki.W dodatku ja jestem potwornie przeziębiona,ledwie mówię i ledwie chodze..Trzymajcie znowu kciuki..Bardzo sie martwię..[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley19.gif[/IMG][/quote]
:thumbs::thumbs::thumbs::glaszcze:Edytko trzymaj sie,bedzie dobrze,co ja mowie musi byc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BajkaB']Jestem załamana..Wróciliśmy z Wigilii u syna,a w domu przykra niespodzianka.[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley19.gif[/IMG]Brajl znowu ma krwotok z nosa.Na razie jest niewielki,ale boję się powtórki.W dodatku ja jestem potwornie przeziębiona,ledwie mówię i ledwie chodze..Trzymajcie znowu kciuki..Bardzo sie martwię..[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley19.gif[/IMG][/quote]

Niedobrze - trzymam mocno kciuki za Brajlusia i całą Rodzinkę .......

Link to comment
Share on other sites

Ojej.... :(
Brajliku kochany, nie daj się choróbsku obrzydliwemu! (co to za cholerstwo może być??)
Edyto, trzymajcie się. Pamiętaj, że gdybyście potrzebowali pomocy, to nie zastanawiaj się ni chwili...
Trzymam kciuki razem z resztą dogomaniaków. Przesyłam pozytywną energię i moc!!!!
Daj znać czy krwotok opanowany.

Link to comment
Share on other sites

Barjlus kochany, zdrowiej, proszę Cie.........proszę .....
Nie choru , nie dziś!!!!
Życzę Ci zdrówka
A wam Edytko i Włodku zdrówka, siły i niesutannej miłości , siły do pokonywania górek i wytchnienia w domowym zaciszu!!!
Całemu stadku miłości,radości i zdrowia
:tree1::tree1::tree1::tree1:

Link to comment
Share on other sites

Czekając aż nasze zwierzaki przemówią ludzkim głosem wpdałam tu, żeby sprawdzić czy Brajl już nie przemówił, a tu takie zmartwienie :placz:
Brajluś, skarbie, nie możesz teraz chorować. Weź się w garść przynajmniej do końca świąt.
Jestem z Wami Edytko, myślę o Was cały czas i modlę się o zdrowie dla całej Waszej ludzko i zwierzęcej gromadki :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...