Jump to content
Dogomania

Shih - Tzu ,starsza ,niedowidząca - Wrocław z pseudohodowli ... już w nowym domu !!


Bella11

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tosię odwiozłam osobiście .
TOSIA MA WSPANIAŁY DOM I WSPANIAŁYCH LUDZI KTÓRZY BĘDĄ O NIĄ DBALI I KOCHALI :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::
Dziękuję wszystkim którzy pomogli tej małej dziewczynce :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bella11']
Tosię odwiozłam osobiście .
TOSIA MA WSPANIAŁY DOM I WSPANIAŁYCH LUDZI KTÓRZY BĘDĄ O NIĄ DBALI I KOCHALI :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::
Dziękuję wszystkim którzy pomogli tej małej dziewczynce :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/quote]
cieszę się bardzo Bella:sweetCyb: w takim razie! wspaniale, będzie oczkiem w głowie i kochaną córcią tych państwa:iloveyou::B-fly::cunao:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki jaką tam staruszkę...:roll:
Tośka ma ok.5 lat!:multi:
To w schronisku zrobili z niej babcię...
Tosia wspaniale bawi się piłeczką, szaleje po domu i jest "straśnie" przytulaśna...I bryka jak młody źrebak...
Ma rozpoczętą kurację coby się tak nie odrapywała ( nie podają jej sterydów)
Sterylka i ząbki będzie miała robione jak zdrówko pozwoli - na razie adoptuje się w nowym miejscu...:)
Tośka jest noszona na rękach i jeździ z Pańcią do pracy coby sama nie zostawała...:cool3:

Szczęściara co?:loveu::loveu::loveu:

Acha poproszę nową Pańcię coby zdjęcia mi podesłała albo sama tu nam wkleiła..

Link to comment
Share on other sites

Beatka nowa mama Tosi jeszcze w szpitalu do poniedziałku, wiec Tosia jeszcze u mnie. Ale jezdzimy codziennie do szpitala, i Tosia chyba wie, ze Beata to jej nowy dom, bo cieszy sie strasznie jak ja widzi. Dzis dostanie kolejny zastrzyk na odczulenie, jest to skuteczne, bo przestała sie drapać. Dzis tez planuje wielka kapiel całej trojki. Spia teraz na sofie u mnie w biurze, ale godzinke temu byłysmy na łace za biurem to nie umiałam ich okiełznac,szaleja na sniegu jakby nigdy go nie widziały. Tosia jest strasznie zywotna, troszke jej oczka przeszkadzaja, bo sa momenty, ze słabiej widzi i zdarza jej sie dobic do czegos, ale potem znowu wszystko ok, zapytam weta czemu tak sie dzieje.Bawi sie zabawkami jak szczeniak, obgryza wszystko jak leci,szczeka i warczy na kazdego kto chce wejsc do jej łozka.
Wczoraj weszła do łozka Nikoli i ta ja ofukneła, Tosia sie postawiła i lezała w dwoch rownoczesnie, w jednym łapy i głowa, w drugim reszta. Jest przezabawna.
Szkod jej tylko z jedzeniem, nie wolno nic jej dawa poza karma odczuleniowa, a ona tak pieknie prosi.

Link to comment
Share on other sites

Życzę zdrówka Beacie i szybkiego powrotu do domku bo przecież czeka na Nią Tośka :lol: Ewa bardzo dziękuję za wiadomości o malutkiej , to niesamowite że Tosia tak się rozbrykała kochana dziewczynka chyba poczuła się u siebie wie że nic jej już nie grozi jest kochanam odpowiednio leczona , pielęgnowana , ma swoje dwie psie przyjaciółki cóż trzeba więcej :multi:
A czy możemy liczyć na kilka fotek :modla:

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia beda napewno jak bedzie Beatka, ja popstrykałam telefonem i nagrałam fajny film tylko musze poczekac az znajdzie sie chetny co by mi to zgrać. Moze w poniedziałek sie uda w pracy, bo moj domowy komp odchodzi na emeryture. Tosia własnie szykuje sie do spania, chyba szesc razy przekopała całe łozeczko, cos nie moze sie umoscic po swojemu.
Wie ze dostanie antybiotyk w kroplach do oczu a bardzo tego nie lubi.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się że Tosia tak lubi swoje łóżeczko nie chciałam żeby jechała do nowego domku tak całkiem goła i wesoła więc dostała łóżeczko i jak czytam bardzo go pilnuje , niesamowite jak te pieski które straciły wszystko lub nigdy nic nie miały potrafią docenic takie drobiazgi .
Tosieńka teraz tylko szczęśliwe dni przed Tobą :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Tosia wczoraj poszła do swojej mamy. Byłasmy jeszcze razem u weta, dostała antybiotyk, lek odczuleniowy i prawie sie nie drapie. Miała tez wyczyszczone kanaliki odbytowe, bo to tez moze powodowac drapanie. Oczka coraz lepiej za kilka dni odstawimy antybiotyk. Jest dalej na karmie odczuleniowej, ale wet jest dobrej mysli, bo postepy sa niesamowite. Jest nadzieja, ze bedzie mogła jesc inne smakołyki.
Beatka opowiadała, ze weszła do domu nawarczała na Reksa (owczarek niemiecki), nafukała na kota i od razu poczuła sie pania na włosciach. Spi z Beata w łozku ale do swojego łozeczka i tak nie pozwoli wejsc nikomu. Kotu sie oberwało. ja tylko sie boje ze zapomni jak sie chodzi, bo z tego co widziałam to wędruje z rąk do rąk. Beata ma dwoch prawie dorosłych synów i męza więc ma kto nianczyc Tosię.
prosiłam ja o zdjecia jutro wkleje.

Link to comment
Share on other sites

Cudownie!
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Ewadr nie zapomnij o shih- tzaku Aurze.
Może znajdziesz i dla niej kochający dom?
Bo coś mi się zdaje, że niedługo będę szukała odpowiednich opiekunów...
Na takich samych warunkach jak Nikola.
Aura ma 4 lata, jest grzeczna i pieszczocha też z niej straszna...

Link to comment
Share on other sites

Miałam nic nie pisac tylko czekac na zdjecia, ale nie moge sie powstrzymac.Dzis popołudniu zobaczyłam Tosie na spacerze z synem Beaty, W kolorowych szeleczkach, z kokardka na głowce, wyczesana i puszysta, szła tak pewna siebie i tak dumna, az zrobiło mi sie tak ciepło na serduchu. U Beaty wszyscy zgłupieli całkiem na jej punkcie, nawet Reks, chodzi za nia wszedzie. A Tosia gania z piszczaca kaczką w pysku, biega za piłka, spi w swoim łozeczki razem z kotem. A jak chce na dwór to podchodzi i tak smiesznie traca łapką. Jest cudowna.A Alpinko dla twojej wiadomości Nikola pogryzła mi kapcia, nawet nie wiesz jak sie ciesze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Dziś wyczytałam w starej ksiażce o psach, ze najbardziej pożądany u shih-tzu jest biały koniec ogonka! :evil_lol:[/quote]

To prawda ale tylko w łaciatym umaszczeniu - pożądana(ale nie wymagana) jest biała "gwiazdka" na czole i biała końcówka ogona"...Ale każde umaszczenie jest dopuszczalne a nawet dopuszczalne są jasne oczy i brązowy nos przy umaszczeniu błękitnym...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...