Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sklerotyczna pańcia nie zamówiła na czas jedzenia dla suczek tzn. dla Dirki głównie no i się dziś skończyło, a dostawa dopiero w piątek. Więc niestety sucz musi pociągnąć na czymś innym więc poszłam na oszczędnie i zakupiłam nieco Pedigree :oops: nie bijcie :mad: Dostała zmieszane z Eukanubą :roll: na obiad i mówię Wam jak się rzuciła :crazyeye: Pyyyyyyyyyszne było dużo bardziej niż sama Eukanuba choć ona niewybredna :evil_lol: Jednak co ścierwiaste jedzenie to ścierwiaste :diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']jakoś u żadnej innej rasy tego nie widziałam hihi:evil_lol:[/quote]

hahaha to chyba nie widziałaś sępiącego niufa :evil_lol:


noo Weszko pedigree - tylko, żebyś nie miała po tych kilku dniach problemu z powrotem do normalnego zarcia bo to ścierwo ma jakieś chem. wzmacniacze smaku :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']
noo Weszko pedigree - tylko, żebyś nie miała po tych kilku dniach problemu z powrotem do normalnego zarcia bo to ścierwo ma jakieś chem. wzmacniacze smaku :razz:[/quote]

Nie podejrzewam bo moje suki to takie łamoce są że wszystko pożreją :diabloti: Ja to się zawsze zastanawiam wydając ciężką kasę na dobrą karmę ile prawdy jest w tym że taka np. Eukanuba jest taka super i z lepszych składników niż takie Pedigree i bla bla bla :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Nie podejrzewam bo moje suki to takie łamoce są że wszystko pożreją :diabloti: Ja to się zawsze zastanawiam wydając ciężką kasę na dobrą karmę ile prawdy jest w tym że taka np. Eukanuba jest taka super i z lepszych składników niż takie Pedigree i bla bla bla :roll:[/quote]

ja też się zawsze nad tym zastanawiam...

Link to comment
Share on other sites

heh ja też i nie kupuję eukanuby ani nic z tych najdroższych tylko te środkowe - ostatnio mi Luna (a ona wrażliwa na jedzenie jest i srakulki miewa) ładnie leciała na Cibau z rybką, potem kupiłam Bosha dla małych ras to było mega bączenie i musiałam zmienić bo się żyć z nimi nie dało :evil_lol: i teraz jedzą bosha z rybką

Link to comment
Share on other sites

Ja kupuję różne karmy (generalnie typu leit) - oczywiście w sklepie zoologicznym - też te ze środkowych półek. Mieszam zazwyczaj dwie różne, więć praktycznie jedzą karmy kilku firm. Dodatkowo dostają gotowane. Rano gotowane, wieczorem suche.

Dzięki temu nigdy po wprowadzeniu innej karmy nie mają sensacji żołądkowych.

Ale fakt moja cała czwórka to żarłoki i zawsze chcą jeść.

A najlepsza jest Nuka ze schronu. Jak już przygotowuję żarełko a za długo nie daję to chodzi i płacze.:evil_lol: Jej i Eście namaczam bo Esta starenka sie robi a Nuka wogóle nie pije wody. Miska z wodą dla niej nie istnieje.

A wogóle to mam dzisiaj ciężki dzień bo rano miałam pierwszą rozprawę w sądzie pracy. Czeka mnie dłuuuga przeprawa.

Link to comment
Share on other sites

Sprzątania nie było bo się zapchały filtry i poszły do prania. Ale prasowanie odwalone. Mam dość.
Na dobranoc dama w seksownej bieliźnie ;)

[IMG]http://img78.imageshack.us/img78/3613/pc180176gg0.jpg[/IMG]

dama ogląda TV
[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7374/pc180173qn1.jpg[/IMG]

i dwie damy wylegują się po kolacji :p
[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/4824/pc180177vr1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...