Jump to content
Dogomania

Amstaffka Lili ADOPTOWANA :)


dariaopole

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Madziek']uff juz wszytko zalatwione - wizyta przedaodpcyjna sie odbedzie :)[/quote]


ooo to super!!!

madziek nie pisałam im nic na pw, padałam na nos i już szare komórki mi nie działały :evil_lol: no ale cieszę się ,że wszystko załatwione. Oby domek był ok i oby Lilka na weekend była już w domku !!!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam z nową Panią Lili. Podróż zniosła bardzo dobrze, w nocy wpakowała się do łóżka ;-) Pani jest nią zachwycona, mówi że jest urocza i kochana. Ale Lilka pokazała też różki. Ugryzła młodszego chłopca. Pani się nie zraża, raczej szukała przyczyny i powiedziała ,że musi być ostrożniejsza i pilnować chłopca. Będzie pracować nad suczką, bo nie chce, żeby skakała po łóżkach i fotelach. Podobno Lili ma ładne tereny do chodzenia na spacerki, ale wczoraj raczej chciała wchodzić do każdego bloku niż iść gdzieś dalej.
Tak samo z resztą robiła kiedy w sobotę przed wyjazdem do nowego domku wzięłam ją na spacer. Chciała wchodzić do każdego auta, na każdą klatkę schodową, do baru też a raz zobaczyła sklep z przeszklonymi drzwiami i z rozpędu weszła w te drzwi... przepraszam, ale ja mało nie posikałam sie ze smiechu. Lili za to byla bardzo zawiedziona, ze nie udalo jej sie dostac do srodka.

Mam nadzieje, ze pani da sobie rade z temperamentem Lilki i ze wszystko bedzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

No to juz na poczatku pani plusy zbiera... nie jedna osoba by sie zrazila i oddala psa, bo... agresywny :shake: A tu prosze szukamy przyczyny, rewelacja, ale sie malenkiej trafilo :loveu: Oczywiscie nie zachwalam za bardzo, bo to jeszcze za wczesnie, choc poki co widze ze rokowania sa dobre :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...