Jump to content
Dogomania

Amstaffka Lili ADOPTOWANA :)


dariaopole

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daria, wiem jak to jest nie mieć na nic czasu, wieć doskonale Cię rozumiem. Ja też mogę teraz bywać w schronisku tylko raz albo dwa razy w tygodniu :(

Jeśli chodzi o sterylizację to z tego co wiem i nasz wet i kierowniczka mają/mieli popsute samochody nie ma/nie było jak zawieźć psów na sterylizaję. Mam nadzieję, że lada dzień sterylka będzie.

We mnie też się krew gotuje jak ktoś chce sukę bez sterylizacji, ale raz zostałam mile zaskoczona. Dzwoniła do mnie pani akurat wtedy w sprawie bokserki. Też chciała niewysterylizowaną, bo ma psa boksera i chciała je rozmnażać. Kiedy wytłumaczyłam jej, że jest pseudohodowcą, że jest to złe i że powiększa populację bezdomnych psów oraz jak wyglądają prawdziwe hodowle to pani była bardzo zaskoczona. Powiedziała, że nie zdawała sobie sprawy z tego wszystkiego i podziękowała mi za to co jej powiedziałam. Więc chyba warto czasem po prostu na spokojnie wytłumaczyć, bo ludzie często są ciemni i nie zdają sobie sprawy z wielu rzeczy. I może akurat czasem uda się kogoś "nawrócić", a każda taka "nawrócona" osoba to wielki sukces

Link to comment
Share on other sites

Ahh to Wy musicie psa dowieźć na ta sterylke... Jednak roznice miedzy schroniskami sa ogromne, u nas np codziennie rano sa weci i sterylizuja i kastruja na miejscu, nawet po kilka psow dziennie :)
A Lili jest przesliczna :loveu: Cudo po prostu i niech trafi do rownie cudnego domu i to szybciutko, zeby zdarzyla przed zima...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']Czyżby kolejna wolontariuszka opolska? :cool3: Bo do tej pory nie wiedziałam. :roll:[/quote]

Francuś : karolina i natalia są z jednego schronu i to swój tak zachwalają ale my na nasz nic nie damy powiedzieć :evil_lol:. Pracują w nim naprawdę fajni ludzie i robią co mogą :)

Link to comment
Share on other sites

Napewno dają siebie wszysko tak jak u nas.. ale słyszałam i się zdziwiłam że w schronisku w Tczewie jest tylko ok. 40 psów i żadnych kotów... najbardziej mnie zdziwiło że nie ma kotów.. czy w Tczewie jest tak mało zwierząt? Czy poprostu nie przyjmują kotów?? Dziwne ale moż realne..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariaopole']Francuś : karolina i natalia są z jednego schronu i to swój tak zachwalają ale my na nasz nic nie damy powiedzieć :evil_lol:. Pracują w nim naprawdę fajni ludzie i robią co mogą :)[/quote]

Ehhh starość nie radość. Faktycznie nie skumałam. [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon11.gif[/IMG] Dzięki za wytłumaczenie czegoś, co dla innych jest oczywiste (ale jak zwykle tylko nie dla mnie). :razz:

U nas są lepsiejsi ;) pracownicy i najlepsiejsia Kierowniczka. :evil_lol:

Wolontariuszki też są całkiem całkiem. :evil_lol:[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]

I mam nadzieję, że nikt nie będzie nad tym polemizował. :mad: Bo to stwierdzenie faktu. :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie dobre wieści: są chetni na Liluchne. Pani ma dwojhke dzieci 10 i 12 lat. Miala wczesniaj owczarki niemickie i rottweilery, amstaffa do tej pory nie. Zdaje sobie sprawe, ze Lili trzeba poswiecic duzo czasu i wlozyc sporo pracy w jej wychowanie. Mieszka w mieszkaniu w bloku. Jest z [b]okolic Rybnika[/b] dokładnie Boguszowice. Trzeba koniecznie sprawdzic ten domek, najlepiej jeszcze jutro, bo jesli wypadnie dobrze to pani moglaby w sobote po Lili przyjechac. Dziewczyny od bullowatych - czy ktoras z Was jest z tych okolic???
Lili jest juz po sterylce

Link to comment
Share on other sites

No ciotki az okolic Rybnika do roboty... Jest chetny a to polowa sukcesu, z opisu domek wydaje sie bardzo fajny trzeba tylko sprawdzic, nie pozwolmy tej bidzie siedziec dluzej w schronisku, nie mozemy zmarnowac takiej szansy...

PS: Opolskie cioteczki oczywiscie zwracamy honor, skoro Liluchna juz wysterylizowana to mozemy byc spokojni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...