Jump to content
Dogomania

Chester szalona Krowa - serek do hamburgerów, wersja limitowana < 3


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flowerteen']O rany, ile zdjęć ze szkolenia! :-o
Ale oczywiście wszystkie obejrzałam. :cool3: Śliczne. :loveu: Leon jest fajny. :P I Jogurt. :loveu:
Chesterek chyba najładniejszy. :eviltong: [URL]http://i26.tinypic.com/nbzwqg.jpg[/URL] :loveu::loveu: Fajniusio też z Tobą wygląda. :cool3:
A no i dziękuję Majaczce za pozdrowienia! Ale ich dużo! :-o :cool3:
Pozdrawiam również. :buzi::buzi:[/quote]
No tak nudziło Majaczce się, a 'parę' zasłużonych osobówek tu jest :eviltong:
nmzc, jakby mogła Majaczka o Majaczce zapomnieć xD
Majaczeńko zawiesiłam bloga, szczegóły w notce, ale nie bij mnie, wrócę :evil_lol:
No Joguś jest boski :loveu: a Leoś cały czas pyskuje, siada albo się kładzie jak mu każą, a za 5 sekund wstaje i szczeka :evil_lol: śmiechowy chłopak :eviltong:
Ta Chestek cudny jest :loveu: mi sie jeszcze podoba Traver, ten dorosły golden i Joguś, tak mniej więcej na równi z Chestem, a i jeszcze Lolek, mimo że krótkowłosy :)
no nadawałam się zdjęć, tylko cały czas paint, wklej z, zmniejsz, 20%, zapisz, wyczyść obraz, tinypic i od początku..
no ale musiałam dać xD
:buzi::buzi::buzi::buzi:

[quote name='smallpati']thx :loveu::loveu:

Jak on szybko rośnie :D
Jak szkolenie?[/quote]
no rośnie bydle, już z 30 kg będzie spokojnie :roll:
A szkolenie ok, Chester pojętny dosyć, tylko warować nie lubi, a poza tym dobrze, nawet bardzo. Już mogę z nim chodzić na spacery, z kolczatką co prawda, ale idzie większość grzecznie przy nodze, tylko do psów rwie, ale dopiero zaczynamy naukę w końcu :). A po szkoleniu Chester zmęczony strasznie, tylko śpi i pije xD.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']No tak nudziło Majaczce się, a 'parę' zasłużonych osobówek tu jest :eviltong:
nmzc, jakby mogła Majaczka o Majaczce zapomnieć xD
Majaczeńko zawiesiłam bloga, szczegóły w notce, ale nie bij mnie, wrócę :evil_lol:
No Joguś jest boski :loveu: a Leoś cały czas pyskuje, siada albo się kładzie jak mu każą, a za 5 sekund wstaje i szczeka :evil_lol: śmiechowy chłopak :eviltong:
Ta Chestek cudny jest :loveu: mi sie jeszcze podoba Traver, ten dorosły golden i Joguś, tak mniej więcej na równi z Chestem, a i jeszcze Lolek, mimo że krótkowłosy :)
no nadawałam się zdjęć, tylko cały czas paint, wklej z, zmniejsz, 20%, zapisz, wyczyść obraz, tinypic i od początku..
no ale musiałam dać xD
:buzi::buzi::buzi::buzi:[/quote]

Nie no, Majaczka nigdy o Majaczce by nie zapomniała. xD
Że co proszę??!! :angryy: :mad: Ty zawieszasz bloga? Druga Majaczka zapewne zrobi to samo! :eviltong:
Haha, no to rzeczywiście ten Leon to niezły z niego chłop. :eviltong: Chce być niezależny! :lol:
Oj biedna, tyle Majaczka musiała się napracować, by dodać te kilkadziesiąt zdjęć. :roll:
Ok, ja lecę na Twojego bloga, bo zaraz nie wysiedzę. xD
:buzi::buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flowerteen']Nie no, Majaczka nigdy o Majaczce by nie zapomniała. xD
Że co proszę??!! :angryy: :mad: Ty zawieszasz bloga? Druga Majaczka zapewne zrobi to samo! :eviltong:
Haha, no to rzeczywiście ten Leon to niezły z niego chłop. :eviltong: Chce być niezależny! :lol:
Oj biedna, tyle Majaczka musiała się napracować, by dodać te kilkadziesiąt zdjęć. :roll:
Ok, ja lecę na Twojego bloga, bo zaraz nie wysiedzę. xD
:buzi::buzi::buzi:[/quote]
no właśnie :eviltong::buzi:
o niedobra Majaczka też zawiesza bloga? :mad::evil_lol: widzisz Majaczki są nie dobre.. be :eviltong::diabloti:
No tak Leoś buntownik :evil_lol:
no ponad godzinę mi to zajęło, ale jakbym dawała w ratach to dziękuję, a tak rach ciach i już xD
a to leć narwana istoto :D:shiny: tylko wracają szybciuteńko :eviltong:
:buzi::buzi::buzi:

[quote name='Izabela124.']Ogladalm, ale czy byl tam Chester to nie jestem pvwna, bylo duzo onkow[/quote]
nie było go, a poza tym miało być 20 minutowe, było 2 i to jeszcze w tych wiadomościach, i to taki urywek malutki, a kręcili chyba z godzinę jak nie więcej.. no cóż niezbadane są.. zamiary telewizji xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']no właśnie :eviltong::buzi:
o niedobra Majaczka też zawiesza bloga? :mad::evil_lol: widzisz Majaczki są nie dobre.. be :eviltong::diabloti:
No tak Leoś buntownik :evil_lol:
no ponad godzinę mi to zajęło, ale jakbym dawała w ratach to dziękuję, a tak rach ciach i już xD
a to leć narwana istoto :D:shiny: tylko wracają szybciuteńko :eviltong:
:buzi::buzi::buzi:[/quote]

Jestem. :D I oczywiście dałam długi komentarz. :eviltong: No dobra, bez przesady. :lol:
Tak, bee. :eviltong: Druga Majaczka też pewnie bloga zawiesi, a nawet z dwóch powodów! Pierwszy: mało czasu przez szkołę; drugi: druga Majaczka też ma zawieszony blog. :evil_lol: Te argumenty mówią same za siebie. :evil_lol:
Hah, no tak. Bo lepiej szybko i skutecznie. :D Tak to byś się tym znudziła. :D
:buzi::buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flowerteen']Jestem. :D I oczywiście dałam długi komentarz. :eviltong: No dobra, bez przesady. :lol:
Tak, bee. :eviltong: Druga Majaczka też pewnie bloga zawiesi, a nawet z dwóch powodów! Pierwszy: mało czasu przez szkołę; drugi: druga Majaczka też ma zawieszony blog. :evil_lol: Te argumenty mówią same za siebie. :evil_lol:
Hah, no tak. Bo lepiej szybko i skutecznie. :D Tak to byś się tym znudziła. :D
:buzi::buzi::buzi:[/quote]
a zaraz przeczytam może :evil_lol: no powody są faktycznie :eviltong: aczkolwiek z mojego powodu nie zawieszaj bloga, bo będę mieć wyrzuty sumienia :diabloti: ale naprawde ^^
no pewnie :D Majaczka ma zawszę rację :D
:buzi::buzi:buzi:
a jak tak było na feriach Majaczko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']a zaraz przeczytam może :evil_lol: no powody są faktycznie :eviltong: aczkolwiek z mojego powodu nie zawieszaj bloga, bo będę mieć wyrzuty sumienia :diabloti: ale naprawde ^^
no pewnie :D Majaczka ma zawszę rację :D
:buzi::buzi:buzi:
a jak tak było na feriach Majaczko?[/quote]

E tam, jakie wyrzuty sumienia. :eviltong: Majaczka źle się czuje, kiedy druga nie bloguje. :eviltong: :-(
Na feriach? A wszystko na blogu opisałam. :diabloti: I tak w skrócie napisałam. :cool3:
A tak poza tym to co ile dni tam chodzicie z Chesterem na te szkolenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flowerteen']E tam, jakie wyrzuty sumienia. :eviltong: Majaczka źle się czuje, kiedy druga nie bloguje. :eviltong: :-(
Na feriach? A wszystko na blogu opisałam. :diabloti: I tak w skrócie napisałam. :cool3:
A tak poza tym to co ile dni tam chodzicie z Chesterem na te szkolenia?[/quote]
no tak, ale ja będę czasem odpisywać na komy :eviltong: np dzisiaj mam zamiar przeczytać Twoją notkę i Mcdziki, bo wczoraj patrzyłam, ale już nie zdążyłam.
Szkolenie jest w soboty, niedziele i środy, ale w środy mój tata nie może, więc jeździmy w soboty, i czasem w niedziele będziemy(dzisiaj nie):).
:buzi::buzi::buzi:
A Chester właśnie leży pod szafkami w kuchni i zipie, bo wróciliśmy ze spacerku, słońce świeci, a dosyć daleko poszliśmy więc się zmęczył. Tylko zjadł ser, wypił prawie całą miske wody i padł :evil_lol: źli ludzie psa wymęczyli :roll::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']no tak, ale ja będę czasem odpisywać na komy :eviltong: np dzisiaj mam zamiar przeczytać Twoją notkę i Mcdziki, bo wczoraj patrzyłam, ale już nie zdążyłam.
Szkolenie jest w soboty, niedziele i środy, ale w środy mój tata nie może, więc jeździmy w soboty, i czasem w niedziele będziemy(dzisiaj nie):).
:buzi::buzi::buzi:
A Chester właśnie leży pod szafkami w kuchni i zipie, bo wróciliśmy ze spacerku, słońce świeci, a dosyć daleko poszliśmy więc się zmęczył. Tylko zjadł ser, wypił prawie całą miske wody i padł :evil_lol: źli ludzie psa wymęczyli :roll::diabloti:[/quote]

O no i bardzo dobrze. :D Hura, mają notkę będziesz czytała! xD
Biedny, pewnie się wymęczył. :eviltong: Ale rzeczywiście pogoda piękna, ja sama wyszłam na spacer i na rolki, prawie 20 stopni jest. :crazyeye: Fajny luty. :cool3:
Aha. :) No to fajnie tak w weekendy jeździć. :) Chesterek się podszkoli. ^^
:buzi::buzi::buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flowerteen']O no i bardzo dobrze. :D Hura, mają notkę będziesz czytała! xD
Biedny, pewnie się wymęczył. :eviltong: Ale rzeczywiście pogoda piękna, ja sama wyszłam na spacer i na rolki, prawie 20 stopni jest. :crazyeye: Fajny luty. :cool3:
Aha. :) No to fajnie tak w weekendy jeździć. :) Chesterek się podszkoli. ^^
:buzi::buzi::buzi::buzi:[/quote]
no pewnie :eviltong: tylko wieczorkiem, bo muszę się chemii jeszcze pouczyć ^^
no u nas też coś pod to, tylko wiatr wieje, ale ciepły :) ale teraz już słoneczka nie ma :-( poszło w pirony :evil_lol:
a ja chciałam jeszcze na łyżwy jechać jakoś :eviltong:
ja też się cieszę, że w weekend bo w tygodniu nie zawsze bym mogła jeździć przez szkołę. A tak to jeżdżę jak tylko chce.
cmokaski xD :buzi::buzi::buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']no pewnie :eviltong: tylko wieczorkiem, bo muszę się chemii jeszcze pouczyć ^^
no u nas też coś pod to, tylko wiatr wieje, ale ciepły :) ale teraz już słoneczka nie ma :-( poszło w pirony :evil_lol:
a ja chciałam jeszcze na łyżwy jechać jakoś :eviltong:
ja też się cieszę, że w weekend bo w tygodniu nie zawsze bym mogła jeździć przez szkołę. A tak to jeżdżę jak tylko chce.
cmokaski xD :buzi::buzi::buzi::buzi:[/quote]

A u mnie jutro ma padać. :( A tak było dzisiaj pięknie. U mnie już lodowisko chyba zamknięte, bo dziś był ostatni dzień. Bo ferie się kończą, wiosna nadchodzi, lodowisko by się stopiło. :diablotin: Niedawno odpowiedziałam Ci na komentarz. :diablotin: Ok, ja już lecę. Jutro szkoła, a ja przygotowana nie jestem. :shake: :buzi::buzi::buzi: PS. A co tam u Chestera? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martinee'][URL]http://i24.tinypic.com/6ru1ap.jpg[/URL] boski boski boski[/quote]
wiem xD taki był kochany niedźwiadek, kuleczka puchata, malutka. A teraz to taka krowa wielka :evil_lol: ale i tak kochana :eviltong:

[quote name='flowerteen']A u mnie jutro ma padać. :( A tak było dzisiaj pięknie. U mnie już lodowisko chyba zamknięte, bo dziś był ostatni dzień. Bo ferie się kończą, wiosna nadchodzi, lodowisko by się stopiło. :diablotin: Niedawno odpowiedziałam Ci na komentarz. :diablotin: Ok, ja już lecę. Jutro szkoła, a ja przygotowana nie jestem. :shake: :buzi::buzi::buzi: PS. A co tam u Chestera? :cool3:[/quote]
koma przeczytam chyba dopiero jutro, bo przerwa techniczna na mylogu..:roll:
a u mnie wiało dzisiaj, ale nie padało na szczęście ;) jutro ma padać w Polsce, tylko na południu nie, ja na południu to może nie będzie ^^
no u mnie też już większość lodowisk pozamykanych, a na reszcie kicha..
trzeba czekać na następną zimę :eviltong:
to miłego uczenia :lol:
:buzi::buzi::buzi:
PS a Chester ok, dzisiaj mu próbowaliśmy wyczyścić uszy, ale się nie da..:roll: czyścimy mu od dziecka, a od paru miesięcy świruje, i musimy go trzymać z każdej strony żeby mu wyczyścić..
a poza tym coraz więcej na polu siedzi, nie chce do domu wracać.. coś czuję że za niedługo nawet nocować będzie na podwórku..
trzeba budę kupić ^^
[quote name='deer_1987']Ale duzo zdjec :D
My nie mamy kasy na szkolenie tutaj w Eslöv :([/quote]
no troszkę jest ;)
no tam pewnie inaczej jest.. zresztą ja nie wiem, co ja się udzielam :eviltong:
a Szwecki jest trudny? xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']koma przeczytam chyba dopiero jutro, bo przerwa techniczna na mylogu..:roll:
a u mnie wiało dzisiaj, ale nie padało na szczęście ;) jutro ma padać w Polsce, tylko na południu nie, ja na południu to może nie będzie ^^
no u mnie też już większość lodowisk pozamykanych, a na reszcie kicha..
trzeba czekać na następną zimę :eviltong:
to miłego uczenia :lol:
:buzi::buzi::buzi:
PS a Chester ok, dzisiaj mu próbowaliśmy wyczyścić uszy, ale się nie da..:roll: czyścimy mu od dziecka, a od paru miesięcy świruje, i musimy go trzymać z każdej strony żeby mu wyczyścić..
a poza tym coraz więcej na polu siedzi, nie chce do domu wracać.. coś czuję że za niedługo nawet nocować będzie na podwórku..
trzeba budę kupić ^^
[/quote]

No to czekam aż przeczytasz. ^^
Ale Ci fajnie. :D Ja nie chcę deszczu, dziś u mnie ogólnie pogoda była piękna, ciepło było, tylko ok. 10.00 lekko deszcz popadał. A potem to już fajniusio i przyjemnie było. :D
Aha, rozumiem... Chester sobie nie da umyć uszu? :D
Hmm... w sumie mu się nie dziwię, taka ładna pogoda jakoś jest i też sama bym tylko na podwórku siedziała. :D
:buzi::buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...