Jump to content
Dogomania

Mielec - Bunia już w Niemczech, Joyek też pojechał!! Sami popatrzcie!


wachura

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MTJL']:kciuki::kciuki:Trzymamy mocno kciuki za dziewczyny.
Ostatnio tyle biedaków jest na dogomanii, że dobrze, że chociaż Bunia z Joyką są zdrowe i nie głodują...[/quote]
MTJL, zapewniam Cie, ze suczynki nie gloduja. Joy ma duzy apetyt, lubi jesc. A co wyprawia jak jej nie smakuje :eviltong: Widzialam, jak wywalila do gory nogami cala miske chrupek, a potem Bunia wyjadala pojedynczo ;)

Maja w miare dobre, uczciwe warunki, zadaszony boks, nowe budy, jedzenia pod dostatkiem (kierownik ma na tym punkcie bzika, zeby zwierzeta nie byly glodne). Tylko domow brak, ale moze i z tym sobie poradzimy :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ulka18 (czyli zdaje się Aga ;)) za pokrzepienie.

A jeszcze mam pytanko jak zachowują się względem siebie suczki - czy lubią się, czy raczej próbują nad sobą nawzajem dominować. I ciekawa jestem, czy by za sobą tęskniły gdyby zostały rozdzielone... Co myślicie - Wy Wspaniali Ludzie, którzy tam czasem jeździcie :-(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
A jeszcze mam pytanko jak zachowują się względem siebie suczki - czy lubią się, czy raczej próbują nad sobą nawzajem dominować. I ciekawa jestem, czy by za sobą tęskniły gdyby zostały rozdzielone
[/QUOTE] Widac, ze sie lubia, Bunia jest zdecydowanie spokojniejsza, to taki aniolek :loveu: a Joyka to tak sie cieszy, ze siatka az trzeszczy, no i wtedy pokazuje kto rzadzi w boksie, bo chce byc pierwsza przy glaskach, a Bunia cichutko stoi i sie nie przepycha na sile. Joyka jest bardzo silna, Bunia to taka oaza spokoju i cierpliwosci. Mysle, ze spokojnie moga mieszkac w osobnych domach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...