Jump to content
Dogomania

Mielec - Bunia już w Niemczech, Joyek też pojechał!! Sami popatrzcie!


wachura

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochane Agi, dzięki wielkie :) !

Ulka18, proszę o podanie nr konta na PW, to zwrócę za aukcje Joy.

A swoją drogą, to wydaje mi się, że miała całkiem spore zainteresowanie. :-o Odejmując początkowe 1800 Pandy, to wychodzi jakieś 1400 wejść na stronę - to chyba dużo?

Link to comment
Share on other sites

MTJL,
wystawie Joyke jutro na aukcji wyroznionej. Dzisiaj dalam sporo nowych aukcji (w tym hotelikowe szczeniaki), a jutro bedzie dobrze, bo bedzie nowa aukcja na 'starcie' i to w niedziele, kiedy jest sporo wejsc. Staram sie codziennie dawac nowa aukcje, zeby szukajacy nowych aukcji np. wystawionych w ciagu ostatnich 24godzin, zawsze znalezli jedna moja ;)

[url]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5154282[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że zdjęcie jest OK, tylko jest bardzo dużo wyróżnionych aukcji, więc jak ktoś idzie po kolei strona po stronie, to już przy trzeciej może mieć dość i dlatego nie każdy dociera tam gdzie jest Bunia i Joyka. W miarę upływu czasu powinno być chyba coraz więcej wejść - taką mam przynajmniej teorię :hmmmm:

Pięknooka Bunia i uśmiechnięta Joyka już tak długo czekają na domki!!! Ktoś je musi wreszcie wypatrzyć!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...